Neustále pozitivní ovulační test

13.8.15 09:30

Neustále pozitivní ovulační test

Maminky trochu si nevím rady…
S mužem se rok snažíme o druhé dítko (první syn se nám poštěstil hned bez jakéhokoliv „snažení“). vyzkoušela jsem ovulační testy, jenže už přes týden se mi ukazují pořád jako pozitivní.. Tak nevím co s tím.. Nemáte s tím prosím někdo zkušenost? Dělám něco špatně? :(..
Za případné odpovědi moc děkuji. A pěkný den všem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

54124
13.8.15 09:33

Pozitivní je jen v případě ze testovací čárka je silnější než kontrolní. vis to?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4819
13.8.15 09:34

@Michaela111 Taky mě napadá, jestli nepovažuješ za pozitivní test takový, kde jsou dvě čáry :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.8.15 09:37

@Solaris @Petra Z No jo, tak to mě nenapadlo :D. Tak v tom případě už je to jasné, děkuji!!! Asi jsem tele :lol:. Díky moc ještě jednou, tak už aspoň vím kde je ten problém :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5187
13.8.15 09:39

Dlouhodobě pozitivní (nebo i téměř pozitivní) ovulační testy mohou znamenat PCOS, kvůli trvale zvýšené hladině hormonu LH.
Ale pokud máš mimo období před ovulací jen slaboulince viditelnou testovací čárku, tak to je i normální a považuje se to za negativní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.8.15 09:55

@histep Jejda, to doufám že ne.. Ty čárky jsou tak nějak nastejno, ta testovací asi teda spíš o trošinku slabší než kontrolní.. Děkuji moc :kytka:. Já se v tom popravdě ještě moc nevyznám..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
155
13.8.15 10:26

@Michaela111
Ahoj :kytka: pošli fotky ovulačních testů a my ti napíšem jaký je pozitivní ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
KackaDoup
13.8.15 10:39

@Michaela111 ja t tak mela v mesici kdy jsem otehotnela.. ;) uvidis…nekdy taky dve ovulace po sobe…ten prouzek neni nikdy ruzovy ky se nic nedeje, cili tam nemuze byt kdyz neni luteizacni hormon v tele, nebo tehotensky.Neni to sice den D kdy do 24 hodin se uvilni vajicko…ale furt je tam ten hormon ;) Kdyz neni na ovulacnim testu je bilo.

• Nahlásit
  • Citovat
5187
13.8.15 10:43
@Michaela111 píše:
@histep Jejda, to doufám že ne.. Ty čárky jsou tak nějak nastejno, ta testovací asi teda spíš o trošinku slabší než kontrolní.. Děkuji moc :kytka:. Já se v tom popravdě ještě moc nevyznám..

A jsou ty testovací pořád stejné, nebo zesilují a zeslabují se? Klidně sem dej fotku všech co máš, mrknem na to…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.8.15 11:35

Testy z tohoto měsíce už bohužel skončily v popelnici, nefotila jsem je :(. Ale vyštrachala jsem z prvního testování, kdy to bylo velice podobné (až na to, že testovací čárka byla o dost slabší než teď) a vyhodnotila jsem to tehdy, že jsou prostě asi všechny negativní nebo že neumím testovat.. Nějak si nevím rady. Ale prostě to bylo podobné v tom, že byly všechny testovací čárky pořád stejně silné - prostě nesílily ani neslábly (alespoň dle mého oka).. A testovala jsem tehdy co den nebo dokonce ob den (už nevím přesně :oops: ). Fotka je navíc hrozně nekvalitní..

Snad víte jak to myslím, jsem v tomto fakt začátečník a asi tam možná i spíš hledám to co tam není vidět :,(.

@KackaDoup To jde, mít dvě ovulace po sobě?

Děkuju vám všem, jste moc hodné :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
KackaDoup
13.8.15 11:36

@Michaela111 velice vzacne ale jde,,,znam tu holky co tak otehotnely.

• Nahlásit
  • Citovat
5187
13.8.15 12:43

Všechny ty testy jsou negativní, tyhle čárky jsou naprosto běžné. MS máš pravidelnou? Už jste (po roce) něco řešili s doktorem? Nech si udělat alespoň základní hormonální profil.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.8.15 14:52

@histep Ano, MS mám víceméně pravidelnou.. Na té fotce kterou jsem dala jsou ty čárky opravdu slaboučké, teď to bylo skoro nastejno jako ty kontrolní. S doktorem jsme to zatím neřešili. Asi to ale bude potřeba. Děkuju moc :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
KackaDoup
13.8.15 16:06

@Michaela111 kdyz mas pravidelnou ms, tak nemas zadne polycisticke vajecniky. nemusis resit nic.Klid!

• Nahlásit
  • Citovat
13.8.15 21:39

@KackaDoup Dobře, to mi teď moc pomohlo, potěšilo. Děkuju :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama