Neustále sleduje svou bývalou ženu

Anonymní
2.3.21 08:39

Neustále sleduje svou bývalou ženu

Ahoj,
můj nový přítel má svou bývalou ženu všude zablokovanou, po rozchodu se dost hádali, nicméně jsem zjistila, že mu jeho kamarád neustále posílá stories z Instagramu a fotky co dělá. Už je to přes půl roku, co jsou od sebe. Protože to můj partner po něm chce. Chápete proč? Údajně ji nikdy nemiloval, byli spis kamarádi, něco tam prý chybělo. To neříkal jen mně, nýbrž všem okolo. Proč chce neustále vědět co dělá a co kam dává?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5511
2.3.21 08:45
@Anonymní píše:
Ahoj,
můj nový přítel má svou bývalou ženu všude zablokovanou, po rozchodu se dost hádali, nicméně jsem zjistila, že mu jeho kamarád neustále posílá stories z Instagramu a fotky co dělá. Už je to přes půl roku, co jsou od sebe. Protože to můj partner po něm chce. Chápete proč? Údajně ji nikdy nemiloval, byli spis kamarádi, něco tam prý chybělo. To neříkal jen mně, nýbrž všem okolo. Proč chce neustále vědět co dělá a co kam dává?

Protože ho neustále zajímá. To už ale nikde neříká. :mrgreen: A nebo mu to kamarád posílá proti jeho vůli. I to může být.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7726
2.3.21 08:48

Asi to v sobě nemá doreseny. Tipuji, že spolu byli pár let když byli manželé, půl roku je podle me krátká doba na to se od nekoho uplne odpoutat a zacit novy vztah, ale nejspíš spolu už taky nějaký měsíc jste. Pravděpodobně budes jen prevoznice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4212

Taky se kouknu tak jednou za půl roku, co děla můj byvaly muž a nejsme spolu 7 let. Spis mě to zajímá, jak se má, jak se mu daří. Rozvedli jsme se v dobrém a byl to dobrý člověk. To, ze se na nej podívám, neznamená, ze s nim chci být. Stále si myslím, ze nás rozvod bylo moje nejlepší rozhodnutí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2067

Nikdy nemiloval, jasne, proto se vzali. Tak bacha aby pak nevykladal, ze nikdy nemiloval tebe. Proc se rozesli? Spis bych rekla, ze to jeste nema vyresene.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K82
1554
2.3.21 08:49
@Anonymní píše:
Ahoj,
můj nový přítel má svou bývalou ženu všude zablokovanou, po rozchodu se dost hádali, nicméně jsem zjistila, že mu jeho kamarád neustále posílá stories z Instagramu a fotky co dělá. Už je to přes půl roku, co jsou od sebe. Protože to můj partner po něm chce. Chápete proč? Údajně ji nikdy nemiloval, byli spis kamarádi, něco tam prý chybělo. To neříkal jen mně, nýbrž všem okolo. Proč chce neustále vědět co dělá a co kam dává?

Hele, je asi celkem jedno, proč to dělá, i když odpověď je zrejma-proste ho zajímá. Ale co by zajímalo mne a zvonil by mi výstražný budík, že by to jednou mohl dělat mne a o to bych rozhodně nestála a normální chování to teda rozhodně není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7279
2.3.21 09:03

Ahoj,
někteří lidé to tak mají. Důvody různé, nemusí to být nějaké kladné citové pouto, může to být třeba nepřejícnost, cokoliv. Možná potřebuje najít nějaké odůvodnění, proč vztah skončil (pokud ho ukončila ona), možná je za tím něco úplně jiného, to se opravdu dá jen hádat.
Ale každopádně to není dobré nastavení uvnitř partnera, když je ta potřeba tak silná. Minulost je minulost, ten člověk do jeho života už nepatří, měl by žít přítomností.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6383
2.3.21 09:07
@Anonymní píše:
Ahoj,
Údajně ji nikdy nemiloval. Ty té jeho pohádce věříš? Proč by si ji jinak bral?
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20703
2.3.21 09:26

Ale samozřejmě že jí miloval, a dodnes mu není lhostejná, proto na ní čumí. Zablokovat si ji a pak slídit přes kámoše, ten to má fakt vyřešený :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
966
2.3.21 09:45

Ja si myslim, ze ma jiny duvod. Jestli ho blokla ona vsude (kdovi, co ke konci mezi nimi bylo a co se delo), tak mozna se ji takhle snazi kontrolovat. Jestli se nahodou nema lip nez on nebo jestli si nekoho nenasla. Hlavne, pokud je to zarlivy chlap. A kdyby ji sledoval kvuli tomu, tak by mi kontrolka svitila jeste vic, nez kdyz by ji sledoval, protoze na ni mysli v dobrem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32
2.3.21 09:46

Měl by přestat něco nalhávat tobě i sobě. Pořád ho to zajímá, možná jen z toho důvodu, aby zjistil, zda se nemá líp než on :lol: Tohle hraní si na zablokování účtů mu moc nepomůže, akorát to pak takhle tají. Zkus si s ním o tom promluvit, ale myslím, že reakce by byla spíše negativní. Uvidíš. :mavam: :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1089
2.3.21 09:49

Nema to v sobe vyresene a obavam se, ze jsi prevoznice. Jak jste dlouho spolu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.3.21 09:56
@Megg7 píše:
Nema to v sobe vyresene a obavam se, ze jsi prevoznice. Jak jste dlouho spolu?

6 měsíců - a chce se teď připsat ke mne do hypotéky

• Citovat
  • Nahlásit
6599
2.3.21 09:58
@hani28 píše:
Nikdy nemiloval, jasne, proto se vzali. Tak bacha aby pak nevykladal, ze nikdy nemiloval tebe. Proc se rozesli? Spis bych rekla, ze to jeste nema vyresene.

Treba si ji vzal jen pro penize a majetek. Z tohohle duvodu se prece muzi u nas nejcasteji zeni :D

Ne, samozrejme je to nesmysl. Souhlasim, ze pan to nema doresene, timpadem lze sam sobe do kapsy a logicky i sve nove pritelkyni.

Ano, na jejim miste bych se bal stejne veci, ze zanedlouho bude tvrdit o zakladatelce totez.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16047
2.3.21 09:59

A ty mu po půl roce šmíruješ sociální sítě.

Proč ty jsi žárlivá se ale ví – protože jsi sama v sobě nejsitá a namísto toho aby si ošetřovala svou vlastní sebedůvěru, tak se snažíš manipulovat okolí k tomu, aby nedělalo nic, co by tě rozrušovalo. To nefunguje, tvoje panika chce víc a víc a ty svoje nejbližší víc a víc odháníš žárlením.

Cestu je srovnat se sama se sebou - pak nebudeš takhle vyvádět a vztahy ti vydrží. Případně si budeš vybírat použitelnější jedince.

Ale jo - spolčný majetek a mimísek to určitě vyřeší - rozhodně není potřebe sebereflexe a schopnost domluvit se na věcech s paprtnerm přímo a pravdivě, abyste si navzájem nemuseli předvádět gesta a lézt si do soukromí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat