Neustálé spory s jeho ex

Anonymní
30.11.20 07:34

Neustálé spory s jeho ex

Ahoj všichni,
mám takový problém, který asi neumím sama adekvátně vyřešit. Přítel semnou začal chodit krátce po rozchodu se svou partnerkou se kterou mu to neklapalo. Byli jsme kamarádi už chvíli předtím. Říkal, že jsem mu otevřela oči, že spolu byli jen ze zvyku. Rozešel se s ní. Byl z toho špatný, psal mi, že hrozně hodné holce zlomil srdce apod. Nakonec jsme spolu začali chodit. Teď je to měsíc co jsme spolu, máme až na jednu věc krásný vztah. Tvrdí mi, že konečně semnou cítí to, co má, že to nikdy nezažil takhle silné a že jsem to nejlepší, co ho kdy potkalo. Měl by se ke mně i stěhovat, neboť jsme stejně každou noc spolu. Ale k jádru. Jeho bývalá přítelkyně do mě jede hrozný bomby, tvrdí o mně, že jsem děvka, že mi to kouká z očí, pomlouvá na mě všechno co mám, třeba (mám iPhone, nevím co je na tom tak divnýho) jestli jsem si mobil vy**kala, nebo ho mám na splátky, i to, že mám hypotéku a hezký nový byt - ona sama je u rodičů), že mám hrozný obočí (mám normální), píše mi “lajkuje” a dává srdíčka k mým fotkám s ním apod. To bych překousla. Jenže on se s ní furt snaží bavit. Nevím, jestli je to tím, že má výčitky, nebo ji nedokáže vymazat ze života… pohádají se, řeknou si, ze se budou ignorovat a on ji pak zase zachvilku napíše. Snaží se s ní stále udržovat kontakt. A mě to hrozně bolí. Včera mi ta holka napsala, ať si ho ohlídám a ať už jí neustále neotravuje. Nic jsem jí nenapsala. Jemu jsem to řekla pozdě večer, on měl jen hodně divný výraz a šel do sprchy a já spát. Myslím, že pak viděl, že pláču, ale nic neřekl a já pak díkybohu usnula.
Prosím, neřešil jste někdo podobnou situaci? Dokážete mi poradit, co s tím? Moc děkuji :srdce:
Citlivé údaje - proto anonym

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
741
30.11.20 07:38

Dala jsi se s ním dohromady strašně brzy po rozchodu, nebo jsi možná byla příčinou rozchodu. On ho ještě nemá zpracovaný. Bohužel ti reálně hrozí, že budeš jen převoznice. Že kolem sebe bývalka kope, to je asi celkem normální, možná ten rozchod až tak nečekala… To chce ignorovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25415
30.11.20 07:40

Nechapu, tak si ji oba zablokujte, ten tvůj by si měl uvědomit, že to je ex a jestli spolu nemají děti a chce být s tebou, ať ji smaže že života nebo se rozejdete brzy vy.

Příspěvek upraven 30.11.20 v 07:41

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1341

Jeste si to v sobe nesrovnal. Nema uplne doresenou minulost, rozvod je vyznamnou zivotni kapitolou a ne kazdy je svhopen okamzite jet dal. Myslim, ze si mel dat voraz a ne hned skakat do dalsiho vztahu. Neni jeste pripraven. Meli byste tomu dat volnejsi prubeh. Nemusi to dopadnout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
@Blankaspl píše:
Dala jsi se s ním dohromady strašně brzy po rozchodu, nebo jsi možná byla příčinou rozchodu. On ho ještě nemá zpracovaný. Bohužel ti reálně hrozí, že budeš jen převoznice. Že kolem sebe bývalka kope, to je asi celkem normální, možná ten rozchod až tak nečekala… To chce ignorovat.

Díky za názor, prý ten rozchod chtěli oba. Ona sama mu řekla, ze neměla mít strach to udělat už v létě. A on mi tvrdí, že to, co cítí ke mně ještě nikdy necítil… on je v tomhle dost správnej člověk (na kolik ho znám) a neřekne něco, co je vyloženě lež.. tak proto jsem možná tak zblblá. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
30.11.20 07:42
@pikola píše:
Nechapu, tak si ji oba zablokujte, ten tvůj by si měl uvědomit, že to je ex a jestli spolu nemají děti a chce být s tebou, ať ji smaže že života nebo se rozejdete brzy vy.Příspěvek upraven 30.11.20 v 07:41

Já si jí zablokovala a začaly po mě jezdit její kamarádky… já si napřed říkala, ze budu nad věcí, byli spolu skoro 3 roky, tak ať si klidně občas napíšou jak jde život, ale teď už jsem ve fázi, kdy proste nevím jak dál… jsem z toho unavená a trápí mě to.

• Citovat
  • Nahlásit
25415
30.11.20 07:45
@Anonymní píše:
Já si jí zablokovala a začaly po mě jezdit její kamarádky… já si napřed říkala, ze budu nad věcí, byli spolu skoro 3 roky, tak ať si klidně občas napíšou jak jde život, ale teď už jsem ve fázi, kdy proste nevím jak dál… jsem z toho unavená a trápí mě to.

Píšeš si ty se svými ex?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.11.20 07:47
@pikola píše:
Píšeš si ty se svými ex?

Ne. Nevidím důvod. Jen s jedním jsem se bavila, protože jsme řešili majetkové vyrovnání (hypotéka apod). Jinak mi přijde úplně zcestné lajkovat svým ex fotky a každý den jim vypisovat.

• Citovat
  • Nahlásit
25415
30.11.20 07:53
@Anonymní píše:
Ne. Nevidím důvod. Jen s jedním jsem se bavila, protože jsme řešili majetkové vyrovnání (hypotéka apod). Jinak mi přijde úplně zcestné lajkovat svým ex fotky a každý den jim vypisovat.

A když se ho zeptáš proč to dělá?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.11.20 07:55
@pikola píše:
A když se ho zeptáš proč to dělá?
Že spolu něco zažili a zjistili, že vždy byli spis kamarádi než partneři.
Jednou mi řekl, ze se rozešli v dobrém a že se s ní bavil a bavit bude a že to mám překousnout… To mu přeci nemůžu zakazovat, nebo? Já fakt nevím.. :(
  • Citovat
  • Nahlásit
2165
30.11.20 07:58
@Anonymní píše:
Já si jí zablokovala a začaly po mě jezdit její kamarádky… já si napřed říkala, ze budu nad věcí, byli spolu skoro 3 roky, tak ať si klidně občas napíšou jak jde život, ale teď už jsem ve fázi, kdy proste nevím jak dál… jsem z toho unavená a trápí mě to.

Kolik jí je let? Že si zve na psaní sms kámošky. Chová se jak malý dítě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25415
30.11.20 07:59
@Anonymní píše: Že spolu něco zažili a zjistili, že vždy byli spis kamarádi než partneři.
Jednou mi řekl, ze se rozešli v dobrém a že se s ní bavil a bavit bude a že to mám překousnout… To mu přeci nemůžu zakazovat, nebo? Já fakt nevím.. :(

No asi to zase tak v dobrém nebylo když ona na tebe žárlí. Bude si asi muset chlapec vybrat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.11.20 08:01
@pikola píše:
No asi to zase tak v dobrém nebylo když ona na tebe žárlí. Bude si asi muset chlapec vybrat.

Já jen přemýšlím, jak to říct, abych nevypadala stejně, jakože žárlím apod…

• Citovat
  • Nahlásit
25415
30.11.20 08:05
@Anonymní píše:
Já jen přemýšlím, jak to říct, abych nevypadala stejně, jakože žárlím apod…

Ale ty máš důvod žárlit. A aby tě šikanovaly její kamarádky? Prostě mu řeknu svůj pocit, své důvody. Jednej na rovinu. :nevim: ať si sní třeba občas napíše, ale ne denně. chodí teď už s tebou a ne sní. A jestli chce mít vztah s tebou, je místo jen pro dva, ex vám zasahuje do života až moc evidentně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
415
30.11.20 08:07
@Anonymní píše:
Já jen přemýšlím, jak to říct, abych nevypadala stejně, jakože žárlím apod…

Tak ono je něco jinýho sejít se s ex jednou za čas a v klidu pokecat a tady to komando a aktivní kontakt s ní, udělej si doma pořádek. Jak vůbec ví ty informace o tobě, jaký máš mobil a tak?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat