V noci se mi špatně dýchá - ucpaný nos

Anonymní
5.7.20 05:02

Neustale v noci nemuzu dychat

Ahoj, kazdou noc mam neustale ucpany nos a nekdy se probudim uplne “pridusena” nemuzu tim nejak ublizit miminku, ze se k nemu treba moc nedostava kyslik? Zadny sprej ani nic nepomaha, zkusila jsem snad vsechno co existuje. Diky moc

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

620
5.7.20 06:01

Co lékař? Nemůže to být spánkové apnoe?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4339
5.7.20 06:17

V těhotenství těch spreju do nosu zase tak moc nemůžeš. Já mám něco podobnyho od jara co začalo venku všechno kvést. Mořskou vodu, pořádně zvlhčit vzduch v ložnici, hodně si podložit hlavu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13819
5.7.20 06:25

Co koupit čističku vzduchu? A zvlhčovač?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23783
5.7.20 06:55

Ani všechny nosní spreje nejsou neškodné a mnohé by těhule užívat neměly. Na to pozor, přečti si letáček, než si nějaký aplikuješ. Bez rizik a vcelku účinná je mořská voda, kup si nějaký hypertonický roztok, at ti vytáhne případný otok z nosní sliznice.
Přidání druhého polštáře a podložení hlavy a zad ve spánku je dobrý nápad, pokud se ti tak dobře spí.
Jinak s tím zvlhčováním místnosti taky opatrně, mnohdy bývá problém zcela opačný. Kup si prvně vlhkoměr, at víš, jak jsi na tom. Pokud máš 60% vlhkosti a výš, tak to stačí, at se ti zas v bytě nemnoží plísně!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3981
5.7.20 07:19

Podle mě alergie, to sprej do nosu nevyřeší, navíc v těhotenství žádný pořádný nemůžeš. Zajdi na alergologii.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27
5.7.20 11:53

Hele mám alergii na luční kvítí a seno a dusím se ted každou noc. prostě se mi ucpe noc a je, doporučuji za prvé všechno ložní prádlo vyprat důkladně, pyl se ti dostane jednoduše do peřin z vlasů, při větrání atd, a před spaním pokud jsi byla venku jít právě spát s umytýma vlasama, obličejem,… ale osobně jediný co mi pomáhá jsou prášky na alergii… poslední tři dny, jak je teplo je to šílený…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6870
5.7.20 19:23

Já teda měla ucpaný nos už jen z toho, že jsem byla těhotná. A protože to fakt nesnáším, i když by se to nemělo, občas jsem si stříkla i ty nevhodné spreje. Asi je větší sklon ke zduření sliznic. V kolikátém týdnu jsi?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama