Neustále zvýšená tělesná teplota

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.07.18 18:45
Neustale zvysena telesna teplota

Ahok holky, uz vice jak 10 dni mam zvysenou tt.. vetsinou 37,3-5°C.. nejsem nemocna, ani tehotna.
Nevite, cim by to mohlo byt? :nevim:

Reakce:
Margery
Extra třída :D 10286 příspěvků 1 inzerát 14.07.18 18:55

Bez k praktickému, příčin může být hodne. Já měla přes rok zvýšené teploty, až 37,7, u pl se na nic nepřišlo, ale postupně tam bylo několik příčin. :nevim:

GigiT.
Povídálka 15 příspěvků 14.07.18 23:11

Zhruba před rokem jsem měla ten samý problém, táhlo se to skoro celé léto. V krvi se nic nenašlo, teplota byla dál :/ Nejhorší bylo, že jsem do toho byla neskutečně unavená. Začátkem září to samo přešlo, doktorka to přičítala únavě ze školy, stresu a nedostatku spánku :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

„Jsi hnusná, jdi na plastiku,“ psali hejtři Šafářové v den jejích narozenin!

Vztah Tomáše Plekance a Lucie Šafářové musí být hodně pevný. Jinak si neumíme... číst dále >

Matka utýraného chlapečka (†3) Simona: Je na svobodě, do bytu si vodí kamarády!

Přání smrti i výzvy k lynčování se na Facebooku Simony T. začínají počítat po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >