Neustálý brek v těhotenství

Anonymní
9.6.20 21:48

Neustálý brek v těhotenství

Celkem se za to stydím a cítím se jako strašná hysterka. Jsem ve 24 týdnu. Před těhotenstvím jsem opravdu taková nebyla. Ale teď.. Stačí aby manžel byl podrážděny z práce a jen mi na něco odpověděl o něco méně příjemně než vždycky a rozbrecim se.. Můj manžel je celkem takový vtipálek, když jsme byli na návštěvě u jeho matky že srandy ji vyprávěl jak nic nedělám a jen spím. Přitom to není pravda, staram se o 2 lete batole a celou domácnost. Jde vidět že to myslí s humorem a taky jde vidět že i jeho mamka vidí že je to opravdu ze srandy myšleno. Předtím bych se tomu zasmála. Tehdy jsem se rozbrecela. Opravdu netuším proč vzdyt nebyl důvod. :mrgreen: :nevim: takže jsem se pak zas před tchyni styděla za to že bezdůvodně brečím, jako by mi bylo 5 :lol: měly jste to taky tak? Bude to po porodu zas jak předtím? Nebo vám už to zůstalo?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

388
9.6.20 21:50

Hormony no. Nejdýl po šestinedělí se to srovná :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.6.20 22:25

Ano, já se nedávno rozbrečela, že mi manžel řekl, že mu nechutná polívka co jsem uvařila :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
119
10.6.20 10:42

Já normálně takový výkyvy nemám, ale nedávno jsem se rozbrečela proto, že mi muž ze srandy řekl, že na korely pískám falešně a proto ještě neumí zapískat „Skákal pes, přes oves“. :mrgreen: Přitom jsem jinak v pohodě, ale jednou za čas mi prostě cvakne v hlavě a buď se rozněžňuju nebo jsem vztahovačná - a bulím tak jak tak. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama