Neustálý kontakt bývalky s tchánovci

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
18.11.19 11:26

neustálý kontakt bývalky s tchánovci

:nevim: jsem už v koncích, nevím si rady, s mým manželem jsme 6 let, před naším vztahem si pořídil psa, nedokázal se o něj starat z důvodu práce a jeho bývalka začala dělat problémy, mají střídavou péči o psa- jorkšíra, ale s jeho rodiči, už když jsme se seznámili jsem z toho byla v rozpacích že to takto nebude dělat dobrotu, ubíhal čas- vzsli jsme se manžel mě ujišťoval že až se vezmeme budou mě brát už jinak, jako součást rodiny, bohužel..nestalo se jeho bývalka tam chodi nebo oni k ní a co 14 dní střídají si psa, když jsme byli s rodiči někde v restauraci- volala - nejdřív tchánovi, pak tchyni, pořad jsem si myslela ze to skončí..pak jsem byla těhotná, s nasí holcickou a manzel me zase ujistoval ze bude vse jinak ze budou mit vnoucatko a ze bejvalku uz nebudou resit ze ji toho psa nechaji, cele tehotenstvi jsem byla nestastna z toho ze tam stale chodila, brala jsem si to osobne ze me neprijali do jejich rodiny,2krat jsem skoncila v nemocnici na udrzovani, velmi me to trapilo, oni to vedela kolikrat jsme je prosili jestli by to neslo ukoncit..ze me to velmi trapi a hadame se s manzelem, oni ze ne, ze nedelaji nic spatneho
ubehl cas dal a o vnoucatko se moc nestaraji, nemusi ji videt i mesic dva, a nevadi jim to, citim se velmi spatne, rozhodla jsem se ze uz tam ja chodit nebudu nebudu se s nimi stykat, protoze me to neustale jen ublizuje, nejezdi ani k nam oni, ani ja k nim manzel s malou ano, ale co mam delat kdyz si myslim nebo spis to tak citim ze me neprijali nikdy do sve rodiny, svoje vnoucatko videt nepotrebuji a psa si musi stridat, vzdy kdyz jsme prisli tak si vsimali skoro jen psa, s manzelem se porad hadame, vypada to na velkou krizi..diky jeho rodicum porad se mu to snazim vysvetlit, jak moc me to trapi, dokonce jsem byla kvuli tomu u psycholozky, nic mi nepomohlo, vadi mi ze je ona porad v jejich rodine a ja si pripadam jak cizi clovek ktery tam nepatri.Co mam ted delat? kdyz se s manzelem stale hadame..i kazdy den jen kvuli tomu ze ja tam nechci jit ani na navstevu protoze to na me pusobi vzdy tak spatne ze pak doma akorat brecim.Co mam delat s tim kdyz oni mysli jen na sebe a vedi ze nam to nici manzelstvi a nechteji nam ulevit? Meho dedecka povazuji za moudreho cloveka a sam mi rekl ze to je blaznive, ze by se na ne vyprdl a nechodil by tam, stranil by se jim.Me spis zajima hak to resit s manzelem? premyslela jsem i nad manzelskou poradnou aby nam nekdo poradil.snad jsem to vysvetlila nejak tak jak to je :srdce: Dekuji vam vsem za vyjadreni vaseho nazoru :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
42163
18.11.19 11:33

Manzel to asi neovlivni.
Jeho rodice se s ni ocividne stykat chteji.
Ad mimco, vsichni nehlidaji.
Hod to za hlavu, prestante se doma hadat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1256
18.11.19 11:33

Ja si myslim, ze po tom s kym se stykaji tchanovci ti nic neni :nevim: delas kvuli tomu akorat zbytecne sceny a ublizujes sama sobe :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
73689
18.11.19 11:34

Nedočetla jsem to do konce, ale ženy furt doufají, že se ten jejich po narození dítěte změní. Chali, že se ta jejich nezměni.
Ty nemůžeš dělat asi nic moc. To si musí uspořádat ten chlap. Ale asi nechce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3097
18.11.19 11:34

Tvuj manzel Te podle toho co pises chape… On rodicum nedokaze rozkazat at se s ni prestanou bavit. Nechod tam kdyz to citis takhle.. Je to smutny, ale Tvuj manzel za to nemuze.. Na tchanovce se muzes vyprdnout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2997
18.11.19 11:36

Manzel si vybral tebe, tchanovci jeho byvalku. Byla bys radeji, aby si te vybrali tchanovci a manzel ne? Verim, ze je to neprijemne, ale manzel te ma rad a zbytecne delas doma dusno. Jed tam jednou za cas na kafe a jinak to neres.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3097
18.11.19 11:37

@Lama Lama Ale o jejiho manzela tu nejde. On s touhle situaci nehne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4391
18.11.19 11:37

A proc se kvuli tomu hadas s manzelem, copak jeho byvala vam nejak zasahuje do vztahu? To ze si s ni zrejme tchanovci rozumi vic nez s tebou je smutne, ale maji na to plne pravo a mohou se s ni vidat jak sami chteji. Ty si jejich sympatie nijak narokovat nemuzes, proste bud jsou nebo nejsou. Rozchodem nevznika zadna povinnost pretrhat vazby i s rodinou partnera, takze fakt nechapu proc kvuli tomu delas takove zle, ze byvalka jezdi ke tchanovcum, to je proste jejich vec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22448
18.11.19 11:38

Přemýšlím, proč je problém, že se tchánovci s bývalou stýkají? vždyť je to úplně jedno, mají své životy a můžou si dělat, co chtějí a tobě nijak neubližují :think: tím, že jsi se na to tak upnula, atmosféra zbytečně houstne a ty na ostatní tlačíš i skrze manžela. To jim to „přijmutí do rodiny“ trochu komplikuješ...……..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22448
18.11.19 11:41
@Lama Lama píše:
Nedočetla jsem to do konce, ale ženy furt doufají, že se ten jejich po narození dítěte změní. Chali, že se ta jejich nezměni.
Ty nemůžeš dělat asi nic moc. To si musí uspořádat ten chlap. Ale asi nechce.

moc nevím, co by měl chlap co uspořádávat? :think: do toho s kým se jeho rodiče stýkají, mu až tak nic není, a úplně jsem si nevšimla, čím to zakladatelce tak ubližují, kromě tedy toho vědomí, že se stýkají raději s NÍ než se zakladatelkou :think: ale to chlap taky neovlivní...…...

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
73689
18.11.19 11:41
@Safrik píše:
@Lama Lama Ale o jejiho manzela tu nejde. On s touhle situaci nehne.

Aha. Sorráč, chyba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4665
18.11.19 11:44

Nechci radit, můžu napsat, jak bych to řešila já: respektovala bych jak to je a jejich svobodu stýkat se s kým chtějí.

• manžel se s bejvalkou rozešel, protože si nesedli, to ale neznamená, že je to špatná osoba a prostě si rozumí s jeho rodiči. není to standardní, ale proč by to nemohlo být možné. jestli jsem četla dobře, tak to nevypadá, že by nějaký výrazně pozitivní vztah s ní měl i tvůj manžel. tedy respektovala bych, že to je tak, jak to je. podle mě není na místě mluvit tchánovi a tchýni do toho, s kým se budou nebo nebudou stýkat.
  • nepíšeš ani, že by někdo nutil tebe se s ní stýkat. pokud by to tak ale bylo, tak to bych zásadně odmítla.
  • to, že nevídají vnučku - to je otázka, proč tomu tak je. možná oni nechtějí vidět tebe stejně jako ty je (popravdě, pokud by mi jednou chtěl partner některé z mých dcer diktovat, s kým se budu a nebudu vídat, tak bych ho taky nevítala s otevřenou náručí). za mě byl ale taková situace asi nevedla k tomu nechtít vídat vnučku.

tedy já bych v na prvním místě respektovala je, nenechala se nutit do toho vídat se s bejvalkou a snažila se o co největší kontakt vnučky s babičkou a dědou, protože je škoda, aby kvůli tomu, že si nerozumím s tchánovci, přišlo moje dítě o tento důležitý rodinný kontakt.
a na okraj - pro starší lidi může být pes opravdu důležitá součást jejich života a i když by se jinak s tou bejvalkou třeba nestýkali, tak psa mají rádi a proto to je nutnost s ní být v kontaktu.
jenže mě by na rozdíl od tebe nevadilo, že se stýkají s bejvalkou manžela, pokud by se s ní nechtěl stýkat i on. nevím, proč bych se měla trápit tím, co dělá tchán s tchýní, když bych měla doma fungující manželství. takže všechno, co jsem napsala, ti bude nejspíš k ničemu :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
73689
18.11.19 11:45
@Keyllah píše:
moc nevím, co by měl chlap co uspořádávat? :think: do toho s kým se jeho rodiče stýkají, mu až tak nic není, a úplně jsem si nevšimla, čím to zakladatelce tak ubližují, kromě tedy toho vědomí, že se stýkají raději s NÍ než se zakladatelkou :think: ale to chlap taky neovlivní...…...

Ale jo, já jsem se do toho nějak zamotala. Četla jsem to letem světem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26343
18.11.19 11:46

Já nějak nechápu tvoje myšlenkové pochody…? Ty si myslíš, že to, že oni se stýkají s manželovou EX kvůli psovi, nějak ovlivňuje jejich vztah k vnoučeti? :think: Není to kapánek blbost? A proč se kvůli tomu hádáš s manželem? Vždyť on za to proboha nemůže! :zed: To, s kým se vídají jeho rodiče je čistě jejich věc, pokud se s ní nevídá on, je ti po tom kulový. A že se moc nezajímají o mimčo? No, není to jejich povinnost a věř, že spousta babiček a dědů prostě taková je. S tím se smiř. I kdyby se ten pes s bejvalkou dneska odstěhovali na Antarktidu, stejně si pozornost tchánovců nevynutíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14539
18.11.19 11:46

Proč ti to tak strašně vadí? Vždytˇje fajn, že se stále stýkají, i když už nejsou rodina. Ona se rozešla s ním, ne s nimi. Nechápu proč se kvůli tomu hádáš s manželem, on jim to přece nemůže zakázat :nevim: Hodˇto za hlavu, manželství si ničíš ty sama, ne oni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat