Neustálý nepořádek od psa - ztrácím nervy

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
5
28.10.21 00:00

Neustálý nepořádek od psa - ztrácím nervy

Dobrý den, snad mi tady někdo poradí. Bydlíme v bytě 2+1 s německým ovčákem. Bohužel od psa je doma neustále bordel a já už pomalu přestávám mít nervy na ten každodenní kolotoč se smetákem, vysavačem a mopem. Dokud jsme byli s přítelem sami, jakž takž to šlo, ale teď máme miminko a samozřejmě mám méně času na úklid, který se prostě musí dělat denně (a i to je málo). Nejsem žádný maniak do úklidu, to vůbec, ale nesnáším špinavou podlahu a chlupy všude. Bohužel, sotva celý byt vypucuju, za chvíli mám opět černé ponožky a na nich chlupy (a kdyby jen na ponožkách…) Kdyby to vydrželo uklizené alespoň jeden den :,( Ze psa padá neustále nějaká špína a teď navíc líná, takže to je úplná katastrofa. Denně psa vyčesáváme, ale chlupy z něj lítají pořád. Moc bych si přála mít domeček a psa na zahradě, ale bohužel si to momentálně nemůžeme dovolit. Vůbec si neumím představit, až se nám mimčo začne plazit, chodit… V té špíně a chlupech to snad ani přece nejde 8o Nemáte třeba nějaké tipy, jak to zvládat? Jak to udělat, aby byt vydržel alespoň chvíli čistý? Napadá mě snad jen prostě uklidit a psa někam zavřít, ne samozřejmě na celý den, ale aspoň na nějakou dobu, ať to tam máme aspoň chvíli čisté, ale bojím se, že tohle se moc nebude líbit příteli (je to jeho miláček). Tak nevím, jak to dělat. Jak zvládáte uklízet po psovi vy? Nebo to tolik neřešíte?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
751
28.10.21 00:09

Nechápu, proč jste si pořídili ovčáka a ne alespoň něco menšího? Nedokážu si představit, že mám doma dítě a psa. Holt se můžete v úklidu střídat, nebo psa naučit, aby neběhal po bytě a byl třeba jen v předsíni. Na tohle bych neměla 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
751
28.10.21 00:12

Mimo to, docela mě pobavila ta věta, že psa někam zavřeš :lol: kam jako? Do skříně? :lol: a pokud se něco příteli nelíbí, tak ať si psa češe a koupe sám a uklízí po něm

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8673
28.10.21 00:14

Hele nas retrivr furt coura na zahradku a domu. Zahradka je malinka, takovy jeho wc spis. Takze vsude chlupy a pada z nej, co na packach nanese. Dite autista vecne beha bosy, denne cerny nohy. No kdyz jsme byli v byte, tak byl pes naucenej po kazdym venceni pockat v predsini a ja donesla kybl s vodou, umyla mu packy a osusila hadrem…a jinak doporucim proste denne vycesavat. Ja mam neorigos Furminator a to je pecka teda. Vytaha mraky chlupu.
Mimco si muze lozit v ohradce, kam pes nevleze..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
378
28.10.21 00:16

Chápu tě.
Mám doma několik koček a malé dítě. Ale já jsem magor na úklid. Mám období, kdy holky víc linaji a tím pádem vytiram denně. Ale na vysávání denně jsem si už zvyklá 😃dítě se naučili žít v chlupech tak nějak no 😃
Každopádně vycesavat a zkusila bych psovi nasadit třeba lososovy olej na srst.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8673
28.10.21 00:23

Jo Tys psala, ze vycesavas. Fakt porid ten Furminator.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6445
28.10.21 00:40

Tak jako, ale to je vaše chyba, že nemáte dostatek sebereflexe, když jste ho pořizovali, ne toho psa. Prostě uklizej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4039
28.10.21 00:59

Robotický vysavač v kombinaci s minimem zbytečných krámů na plochách.
V recenzích se dočteš i na jaký chlupy je který dobrý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
567
28.10.21 01:01

Na můj vkus, chudák pes. Vážně z něj padá nějaká špína? Já jsem měla psa 17 let a starali jsme tak, že z něj žádná špína nepadala. Zavírat ho do skříně by mě vážně nenapadlo a dokonce jsme neměli ani chlupy na ponožkách.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2022
28.10.21 01:25
@lennybeer píše:
Dobrý den, snad mi tady někdo poradí. Bydlíme v bytě 2+1 s německým ovčákem. Bohužel od psa je doma neustále bordel a já už pomalu přestávám mít nervy na ten každodenní kolotoč se smetákem, vysavačem a mopem. Dokud jsme byli s přítelem sami, jakž takž to šlo, ale teď máme miminko a samozřejmě mám méně času na úklid, který se prostě musí dělat denně (a i to je málo). Nejsem žádný maniak do úklidu, to vůbec, ale nesnáším špinavou podlahu a chlupy všude. Bohužel, sotva celý byt vypucuju, za chvíli mám opět černé ponožky a na nich chlupy (a kdyby jen na ponožkách…) Kdyby to vydrželo uklizené alespoň jeden den :,( Ze psa padá neustále nějaká špína a teď navíc líná, takže to je úplná katastrofa. Denně psa vyčesáváme, ale chlupy z něj lítají pořád. Moc bych si přála mít domeček a psa na zahradě, ale bohužel si to momentálně nemůžeme dovolit. Vůbec si neumím představit, až se nám mimčo začne plazit, chodit… V té špíně a chlupech to snad ani přece nejde 8o Nemáte třeba nějaké tipy, jak to zvládat? Jak to udělat, aby byt vydržel alespoň chvíli čistý? Napadá mě snad jen prostě uklidit a psa někam zavřít, ne samozřejmě na celý den, ale aspoň na nějakou dobu, ať to tam máme aspoň chvíli čisté, ale bojím se, že tohle se moc nebude líbit příteli (je to jeho miláček). Tak nevím, jak to dělat. Jak zvládáte uklízet po psovi vy? Nebo to tolik neřešíte?

Roboticky vysavac!!! ;) ;) ;) a pekne denne ho poustet..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1016
28.10.21 05:59

Chudák pes. Taky máme NO, ale venku na zahradě a stačí, jak zdemoluje dvůr zatímco my jsme v práci. Ve 2+1 si ho absolutně nedokážu představit.
Chlupy z něj více či méně padají celoročně, ale špína vyloženě asi ne. Jen packy má špinavé. Po každé procházce mu je umyjte. Malé rasy psů lidé po procházce koupají… což si u ovčáka nějak nedovedu představit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6359
28.10.21 06:32
@Ju21na píše:
Chudák pes. Taky máme NO, ale venku na zahradě a stačí, jak zdemoluje dvůr zatímco my jsme v práci. Ve 2+1 si ho absolutně nedokážu představit.
Chlupy z něj více či méně padají celoročně, ale špína vyloženě asi ne. Jen packy má špinavé. Po každé procházce mu je umyjte. Malé rasy psů lidé po procházce koupají… což si u ovčáka nějak nedovedu představit.

Jde chovat ještě na menším prostoru. Kamarádka mela NO u rodičů, zamilovala se do přítele, který měl take NO a garsonku :) Tak bydleli společně v garsonce se dvěma NO. Ale po praci jim věnovali hodně času, takže pesani si žili výborně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6134
28.10.21 06:43

Jak píšou holky, robotický vysavač. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36991
28.10.21 07:11

A kdo dostal ten šílený nápad pořídit si německého ovčáka? Robotický vysavač a zapojit přítelíčka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
39532
28.10.21 07:23

@Russet No mohl ho mít přítel ještě dřív, než se seznámili, ne?
Psa naučit na utírání nohou po návratu z vycházky, pořídit robotický vysavač a psa česat. A hodit se do klidu, ono to dítě přežije.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat