Reklama

Neustálý pláč novorozenec

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sukynecka01
Ukecaná baba ;) 2468 příspěvků 08.01.17 08:47
Neustály pláč novorozenec

Holky ahoj tak naše Emmička má měsíc a pár dní :) čekala jsem na ní 6 let a zadařilo se :) takže mám krásné dvě děti.
Ale přejdu k věci asi od 3 týdne malá stále brečí, prdí, tlačí a kroutí se. Máme infacol přestala jsem kojit takže hned v dr.max nabídli nějáké mléko AMil Bifido malá zabetonovaná po týdnu takže včera jsem nasadila HIPp bio combiotic.
No ale ten pláč nastává každý en k večeru a trvá dokud neusne a to třeba na 10 min a zase klidně do půl noci. Takže jsem koukala včera už bezradna totálně na dně vyčerpaná když už jsem usínala ve stoje na videa o kolice no a že by měla přejít kolem 3 měsíce no a to nevím zda zvládnu :D je mi fakt do breku kolikrát i brečím vyčerpáním
Tak jsem našla na videu zvuk vysavace zapnula ho malé a byl klidek ale pořad se kroutila a stípala tak jsem vzalap lenu podle navodu dala ruce k tělíčku a nechala tak a klid chvilku se rvala al přestala.
V noci jsem ji rozdelal u krmení a zase byla nesvá tak jsem ji zase ruce dala k sobě a klidně se napapala a spala. Ale jestli to bylo tím nebo únavou :nevim: jak brečela 3 hodiny skoro v kuse.
U syna jsem to neměla je to sice 8 let ale byl jiný napapal se a lehl a ticho ale jí jak položím hned kravál :/ tak doufam že toto trošku pomůže zjistím dneska
Ale chci se zeptat příjde mi že jí týram jakoby když je svázaná i u jídla :/ a jestli to může mít během dne když řve nebo jen v noci? Koukám na ní a je mi jí líto že nemůže mít ruce venku ale zase se mi zdá že je o něco lepší :/ co myslíte vy
Jinak máme lactobacilky a infacol ale chci sab simplex malé toto nechutná vyplivuje :poblion:

Reklama

Reakce:

Pipet
Generální žvanilka 24069 příspěvků 08.01.17 08:53

Zašněruj, když to pomáhá :palec: Ten šum je taky fajn, ještě trochu šero a pohupovat…
Uklidňuje ji pocit, jako by byla zpátky v břichu - malý prostor, šumící zvuky, teplo, šero, kolébání.
Neboj, časem to přejde.

Já zas zavinovala první dceru a druhorozeného syna ne, nepotřeboval to :nevim:

sukynecka01
Ukecaná baba ;) 2468 příspěvků 08.01.17 08:58

@Pipet no já toto neznám připadám si jako bych to nezvládala… s ex jsem se rozešla po narození syna a zvládala sem to ama. Ted s přítelem jsem 7 let první dítě a jsmem na dně ještě do toho se pohádáme kolikrát mi řekne že jsem prostě vyhořela a nezvládám domácost a děti:/
vůbec nechápe jak je mě nevyspané atd… on pořád že musí do práce a pak je hádka na stole :/ potom zase klidp omůže nakrmí a dokola
ale to je od věci… no uvidím jestli to zabere dneka k večeru zvuky a šněrování jak ne už mě klepne jsem zvědavá kdy to přestane :/ kámoška má holčičku o měsíc starší se nají a leží hraje si sní a směje se.. malou položím a řev :/ :? :,(

Novire
Neúnavná pisatelka 19794 příspěvků 08.01.17 08:59

Naše prostřední spala „zašňěrovaná“ do ještě v 15m (ne není to překlep). Pak ještě 3 měsíce jsme šněrovali v rámci večerního rituálu, do rána už se vymotala. Za mě to rozhodně není týrání, mimina jsou na omezený prostor zvyklé a uklidňuje je to.

sukynecka01
Ukecaná baba ;) 2468 příspěvků 08.01.17 09:01

@Novire nodoufám ze trošku pomůže dneka zjistím… ale kolika je něco hroznéhooo nejradší bych to vzala na sebe

ivašot.
Kelišová 6250 příspěvků 08.01.17 09:28

@sukynecka01 Zavinování určitě není trápení, opravdu u některých dětí dost pomáhá. Snaž se taky Ty v rámci možností uklidnit a hodit do „pohody“. S Tvých příspěvků mi připadá, že si opravdu hodně vystresovaná a miminko to pak taky vycítí.

Anonym82
Závislačka 3885 příspěvků 08.01.17 09:43

@sukynecka01 ještě pomáhá nosit v šátku nebo v ergonomickem nositku. Deti to miluji a ty mas volné ruce;)

Limi123
Závislačka 3047 příspěvků 08.01.17 10:07

Take nam na to pomohl jen satek. Bohuzel jsem na to prisla az kdyz byly malemu skoro 3 mesice. Rikala jsem tomu, ze jsem konecne nasla vypinac :lol:

Alušáček
Závislačka 3083 příspěvků 08.01.17 10:08

@sukynecka01 No a když ji chováš pláče taky? Já děti v těch prvních měsících hodně nosila a měla jsem je v posteli, byly spokojené. To zavinování určitě není trápení, pokud pomůže a miminku se spí dobře, tak proč nezavinout.

Limi123
Závislačka 3047 příspěvků 08.01.17 10:10

@Alušáček Nam tedy na koliky nezabiralo absolutne nic, nosila jsem celou noc, spal v posteli, vsechny kapicky, vyvar z kminu, cviceni s nozickama (to pomohlo jentrosku), zavinovani (take jen trosku). Az ten satek byl zazrak. Nositko take nefungovalo.

Limi123
Závislačka 3047 příspěvků 08.01.17 10:17

@sukynecka01 to, jak se citis, je naprosto normalni. Nektere deri jsou narocne. Dobre je, ze uz to brzy prejde (i kdyz s timto jsou 2 mesice jak vecnost)… Cloveka napada, jestli za to nemuze sam, jestli to nebude takhle naporad… Ja kdyz partner prisel z prace, tak jsem se vzdycky rozbrecela vycerpanim. I ten vztah k diteti se pak navazuje tezko, kdyz porad jen breci (co breci, spis rve…). Kdo to nezazil, nepochopi.

Tak jen abych ti zvedla naladu - ted tu mam vedle sebe veseleho, uzasneho, usmevaveho, mazliveho a samostatneho skoro rocniho chlapecka. Ktereho strasne miluju.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Jsi tlustá a zemřeš, vzkazuje morbidně obézní modelce známý novinář a porotce

Americkou XXXL modelku Tess Holliday už podruhé v uplynulých týdnech... číst dále >

V Německu huj, v Česku fuj: EU se loudá s nápravou dvojí kvality (nejen) potravin

Češi zase dělají nálety na německé supermarkety a diskonty. Situace, která... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama