Neustálý pocit chladu- mrznu.

Anonymní
31.1.16 20:47

Neustálý pocit chladu- mrznu.

Předem se omlouvám za anonymitu u tak obyč. tématu, ale chodí sem ženský z práce- podřízené a nechci aby věděly že to tady řeším, to raději smazat téma pokud by to někomu vyloženě vadilo.
Vezmu to dokola- mám psací náladu. Zkrátka je mi pořád zima, teda v srpnu jak byli ty vedra mi bylo celkem fajn, jinak mrznu téměř celoročně, spím v ponožkách a teplém pyžamu celý rok, v zimě musím mít dvě peřiny. V práci jsem neustále v teplém saku nebo kabátě, nosím punčochy. V létě když všichni chcípají vedrem já jsem v pohodě, nepotím se skoro vůbec, ani pří námaze, to už musí být fakt makačka a venku hic abych se trochu zapotila. Jako puboš jsem to nějak neregistrovala, teď je mi 30, vyloženě mi to nevadí, jen v práci a vesměs všude na mě koukají jak na cvoka když mám v srpnu džíny a v září už nosím čepici, nevím proč to řeším zrovna teď, prostě mě napadlo že se zkusím zeptat tady.
Jinak jsem relativně zdravá, štítná žláza ok, hubená nejsem nijak extrémně. Stravování a výživa pravda poněkud vázne, ale nic dramatického, u doktora jsem s tím nebyla jen na preventivce jsem to zmínila, udělali mi vyšetření té štítné žlázy, to bylo ok tak to dál nikdo nekomentoval, usoudila jsem tedy že to není nic čím bych se měla znepokojovat. Máte to někdo taky tak? Doufám že nejsem sama, ani vlastně nečekám nějakou diagnózu, jen pro odlehčení.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

8647
31.1.16 20:53

Jojo, mam to podobne, krome letniho obdobi stale podvlikacky a natelniky :lol: Ted jsem porizovala nove vyhrivane lyzaky, jinak jsem na sjezdovce nanuk :oops: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4006
31.1.16 20:53
@Anonymní píše:
Doufám že nejsem sama, ani vlastně nečekám nějakou diagnózu, jen pro odlehčení.

:think: Nemáš sex a tak je ti zima :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.1.16 20:58
@minoe píše: :think: Nemáš sex a tak je ti zima :nevim:

No to mě nenapadlo, díky za radu, sex mám už 10 let více či méně pravidelně, ale dám na tvou radu a zkusím zvednou frekvenci, chlap bude mít radost. :potlesk:

zakl.

• Nahlásit
  • Citovat
13778
31.1.16 20:59

Částečně to mám taky, akorát teda punčocháče nesnáším, takže je nenosím a v budovách mi je v džínách akorát, takže na to přeběhnutí to jde (buď chodím svižnou chůzí nebo jedu autobusem). Doma akorát zhruba od září do května nosím mikinu, v tričku mi je chladno :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4006
31.1.16 20:59
@Anonymní píše:
No to mě nenapadlo, díky za radu, sex mám už 10 let více či méně pravidelně, ale dám na tvou radu a zkusím zvednou frekvenci, chlap bude mít radost. :potlesk:zakl.

Není zač, za vše může nedostatek sex :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.1.16 21:00

Já ti rozumím:-) mám něco podobného, je to porucha termoregulace. U klasické doktorky jsem s tím nebyla, ale byla jsem u homeopatky. Dřív, než mě léčila, mi byla taky pořád zima, ale určitě ne tak jako tobě. Po léčbě mi zima není, ale stále to není ono, vadí mi naopak horka a dusn, která mi ale vadila i dřív, ale je to malinko lepší. Taktéž jako ty se skoro nepotím, nikdy jsme nezažila stékající pot po čele nebo propocené tričko. Ale žádná výhra to teda není, protože pocením jak známo se člověk ochlazuje a mě se to horko hromadí v těle a začne mě příšerně bolet hlava. Vedra nesnáším a nikam nechodím. Dovolená u moře je pro mne tabu. Naposledy jsme se nechala zlákat v srpnu na Krétu a ty bolesti za to fakt nestojí. Prášky jíst nechci, takže to musím vyspat. Ale radu nemám, příčina je pravděpodobně v játrech. Teď na jaře bych chtěla zkusit opět nějakou alternativní léčbu.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
31.1.16 21:06

To jsem ráda že se někdo ozval, já teplo nějak neřeším, nevadí mi, ani to dusno, snáším to dobře, nejlíp je mi u moře, ale že bych šla večer po pláži jen v plavkách to teda ne, stačí když foukne vítr a je mi zima. Teď sedím u topení, v pokoji mám 27 stupňů, jím horkou polivku a stejně mi teplo není.

zakl.

• Nahlásit
  • Citovat
1946
31.1.16 21:37

Přečtěte si něco o tradiční čínské meicíně, tam se to rozebírá

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2438
31.1.16 21:40

Joo, to znam taky ;) jsem desna zmrzlina, cele okoli a rodina to o me vi. chlap si ze me dela srandu, on beha doma v trenkach, ja jsem zabalena az po usi :D nikdy se nepotim, spim v tlustych ponožkách i v lete, rukavice nosim skoro celorocne :nevim: zdrava jsem, se stitkou se sice od tehotenstvi lecim, ale tohle mi pry nezpusobuje.
nijak zvlast to neresim, doma rada piju caje a nejradši sedim pritsknuta na horky radiator. no, coz ted teda s dvěma malyma detma není zrovna caste :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
328
31.1.16 21:44

chlad

Tak já jsem také zimomřivá i doma je mě zima spím přes zimu pod elektrickou dekou také mě moc nevadily ty horka byla jsem zalezená doma mě někdo říkal že je to dáno nižším tlakem a jinak se dají koupit léky na prokrvení nebo tak něco určitě poradí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2438
31.1.16 22:13

@loulek jj, pry to souvisi s nizkym tlakem, ten ja prave mam :roll:
tu elektr.deku jsem si uz několikrát chtěla poridit, třeba vecer u telky se s ni prikryt musí byt bajecne. ale pak si vždy vzpomenu na tech par pripadu, kdy to zaclo hořet nebo nekoho popalila ci co a couvnu. nebojis se ji? :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
328
1.2.16 07:16

chlad

Ne dostala jsem ji kdysi dávno od přítele pod stromeček a je to ten nej dárek je koupená v etě nikdy bych nešla do pofiderních trhovců jinak já ji nahřeji na max hodím na to peřinu a pal dám na střední výkon nebo minimum dá se odpojit a šetrně vyprat v pračce. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama