Neustálý pocit plnosti žaludku ve 12 tt

15.4.21 15:30

Neustaly pocit plnosti zaludku ve 12 tt

Ahoj holky,

chci se zeptat. zda nema nekdo podobnou zkusenost. Jsem nyni na zacatku 12. tydne a posledni cca 2-3 tydny me dost trapi neustaly pocit plnosti. Rano mam hlad, nasnidam se a pak uz se citim plna az do vecera. Obed do sebe nacpu jen tak polovicni az tretinovou porci co normalne, pak jsem brutalne precpana az do 6 do vecera treba. Tak si neco maleho dam na veceri treba kolem 7, ale ze bych mela vylozene hlad to teda vubec. Citim se porad plna, prejezena. Ze by mi mimi nebo rostouci deloha uz ve 12tt nejak utlacovalo zaludek si teda nemyslim.

Urcite se najde nekdo, kdo mel to same nebo kdo vi, co s tim? Pripadne, jestli je to normalni a kdy to prestane, jelikoz je to teda dost otravny. Hlava by jedla, ale telo teda vubec. (Zadne nevolnosti v podstate nemam). :nevim:

Dekuji za Vase reakce. :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
317
15.4.21 15:44

To je normální, měla jsem to celý první trimestr. Když jsem snědla víc jídla naráz, byla jsem tak přecpaná, že mi bylo špatně. Ve druhém trimestru to přešlo samo od sebe. Od druhé půlky těhotenství jsem se ládovala vším, čím jsem chtěla. :lol:

Můžeš zkusit Espumisan, měl by být i proti pocitům plnosti. Na mě sice nefungoval, ale tobě třeba zabere.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
320
15.4.21 15:48

Ja mam hlad pořád, jenom vzdycky vyckavam co se po tom Jidle bude dít jestli nepůjde náhodou na procházku. Vice méně si pripadam jak po flamu. Asi by se mi libilo byt chvilku přecpana.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63573
15.4.21 15:49

Je to no normální.. Zkus jist min a pravidelně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
899
15.4.21 15:50

Taky jsem to měla na začátku těhotenství a teď mám dny kdy mi taky stačí jen oběd a celý den se cítím plná. Jsem už 3.trimestr teda. Neberu na to nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.4.21 15:52

Jim prave o dost min nez pred tehotenstvim a tak 5-6 krat denne. (Svacinky jako banan, kefir nebo tak jsem nevypisovala :andel: ) Takze to ze jsem porad plna a do vseho se musim skoro nutit je proste hrozne divny, kdyz mi pritom nebyva nastesti nijak spatne, jako na zvraceni atd. Problemy s zaludkem sice mam, lecim se na gastru, ale to s timto prislis nesouvisi bych rekla.

Dekuju za reakce :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
336
15.4.21 16:00

Jsem. v 9+4 a taky mě to samý trápí už cca 2 týdny :) asi normální

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10603
15.4.21 16:01

Měla jsem to celé druhé těhotenství. Skončilo to kolem 24.tt a pak se malá otočila nohama nahoru a kopala mě do žaludku. No, přibrala jsem díky tomu jen 9kg za celé těhotenství. Musela jsem jíst pidiporce, jinak mi bylo zle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
126
15.4.21 19:52
@Ma_li_cka21 píše:
Ahoj holky,

chci se zeptat. zda nema nekdo podobnou zkusenost. Jsem nyni na zacatku 12. tydne a posledni cca 2-3 tydny me dost trapi neustaly pocit plnosti. Rano mam hlad, nasnidam se a pak uz se citim plna az do vecera. Obed do sebe nacpu jen tak polovicni az tretinovou porci co normalne, pak jsem brutalne precpana az do 6 do vecera treba. Tak si neco maleho dam na veceri treba kolem 7, ale ze bych mela vylozene hlad to teda vubec. Citim se porad plna, prejezena. Ze by mi mimi nebo rostouci deloha uz ve 12tt nejak utlacovalo zaludek si teda nemyslim.

Urcite se najde nekdo, kdo mel to same nebo kdo vi, co s tim? Pripadne, jestli je to normalni a kdy to prestane, jelikoz je to teda dost otravny. Hlava by jedla, ale telo teda vubec. (Zadne nevolnosti v podstate nemam). :nevim:

Dekuji za Vase reakce. :*

No pokud nevis co je zvraceni, pak ten pocit plnosti je to minimalni zlo, co te mohlo z nevolnosti 1.trimestru potkat :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat