Reklama

Neustávající bolest v kříži ve 3. trimestru

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kronna
Nováček 5 příspěvků 28.08.18 14:36
Neustávající bolest v kříži ve 3. trimestru

Zdravim vsechny,

Jsem 35 tt prvorodicka a mam neustavajici bolesti v krizi. Uz sotva chodim, vecer se v posteli sotva otocim a uklid domacnosti me uplne odrovna. Chtela jsem zeptat zda jste to nektera z vas mela a zda je to normalni. Na mimco se moc tesim, ale z tech bolesti jsem uz zoufala :zed: moc dekuji za vase odpovedi :)

Reklama

Reakce:

P4ja
Kelišová 5762 příspěvků 28.08.18 14:52

@Kronna No já měla křížové při porodu, ale ty začaly prasknutím vody. Spíš bych to viděla na poslíčky. Resp. není to tak, že tě to chytá jako kontrakce ?? Že se vždycky na chvíli zakousnou a potom odezní??

Kronna
Nováček 5 příspěvků 28.08.18 14:56

@P4ja boli to porad v kuse, kdyby to povolilo co bych za to dala

Verurizeckova
Zasloužilá kecalka 723 příspěvků 28.08.18 14:57

@Kronna Ahoj, mě poslední měsíc bolely kříže taky téměř pořád, byla jsem jak důchodce, dělalo mi problém i vstát ze záchoda :) pokud jsi prvorodička, tak se to všechno roztahuje a připravuje k porodu… já třeba vůbec neměla žádné tvrdnutí břicha, poslíčky atd. jenom mě bolely furt ty kříže… u porodu jsem křížové bolesti neměla… po porodu mě kříže bolely ještě asi 3 týdny a pak už nic a přešlo to… začala jsem teda cvičit i pilates na záda a je po bolestech… držím palce, ať tě to tolik netrápí a máš rychlý a pohodový porod :)

rena621
Ukecaná baba ;) 1230 příspěvků 28.08.18 14:59
@Kronna píše:
Zdravim vsechny,Jsem 35 tt prvorodicka a mam neustavajici bolesti v krizi. Uz sotva chodim, vecer se v posteli sotva otocim a uklid domacnosti me uplne odrovna. Chtela jsem zeptat zda jste to nektera z vas mela a zda je to normalni. Na mimco se moc tesim, ale z tech bolesti jsem uz zoufala :zed: moc dekuji za vase odpovedi :)

Neni to ok. Doporucuji bazen a cviky pro tehotne.

Kronna
Nováček 5 příspěvků 28.08.18 15:11

@rena621 Moc dekuji, ten bazen urcite zkusim

@Verurizeckova Mam pocit ze jsem jak 70 leta babka :lol: poslicky jsem uz mela, ale tohle je k nevydrzeni, uz aby to bylo za mnou :)

P4ja
Kelišová 5762 příspěvků 28.08.18 15:12

@Kronna Bazén je fajn jen pozor na možné infekce.

Verun83
Echt Kelišová 8677 příspěvků 33 inzerátů 28.08.18 15:15

v prvním těhotenství jsem měla taky tyhle bolesti, plus šílenou bolest spony. prostě tíha břicha byla silnější než moje zádové svaly.

rena621
Ukecaná baba ;) 1230 příspěvků 28.08.18 15:31

Bylo by dobre zjistit jestli ve Vasem okoli neni nikdo kdo se specializuje na masaze pro tehotne nebo dobry fyzioterapeut co Ti ten tlak na zada zmirni. Pak se narodi detatko budes ho nosit a bylo by dobre at jsi fit. Hodne stesti. @Kronna

Kronna
Nováček 5 příspěvků 28.08.18 17:27

@Verun83 tak to mam asi stejne, je mi z toho az zle jak moc to boli :zed:

@rena621 zkusim se pozeptat, moc dekuji :hug:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Novak Djokovič je v Praze! Na rozlučku Štěpánka si přivezl manželku Jelenu

Legendární český tenista Radek Štěpánek sice kariéru ukončil už loni v... číst dále >

Rytmus a jeho nové hnízdečko: Luxusní bungalov objevil úplnou náhodou

„Miluju život a jeho plány,“ vyznal se Patrik Vrbovský (41) alias Rytmus.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Videa vtipné trojice zná asi každý. Momentálně však život jedné z... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >