Neustávající kašel - pohotovost?

Anonymní
6.3.16 07:50

Neustávající kašel - pohotovost?

Dobré ráno, od včera odpoledne mě trápí velký suchý (občas něco vykašlu) kašel, ze kterého jsem i zvracela. Prokašla jsem i celou noc při otevřeném okně. Prakticky jsem nespala a jen kašlala. I se mi těžko dýchá. Na noc jsem si na radu lékárnice dala Ditustat. Manžel mě nutí jet na pohotovost. Mě to přijde divné jet na pohotovost s kašlem. Co byste dělali vy?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

12501
6.3.16 07:51
@Anonymní píše:
Dobré ráno, od včera odpoledne mě trápí velký suchý (občas něco vykašlu) kašel, ze kterého jsem i zvracela. Prokašla jsem i celou noc při otevřeném okně. Prakticky jsem nespala a jen kašlala. I se mi těžko dýchá. Na noc jsem si na radu lékárnice dala Ditustat. Manžel mě nutí jet na pohotovost. Mě to přijde divné jet na pohotovost s kašlem. Co byste dělali vy?

Co jít ke svému obvodnímu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.3.16 07:53

@majki.r tam mám v plánu jít v pondělí. Manžel trvá na pohotovosti…

• Nahlásit
  • Citovat
5256

@majki.r předpokládám, že její obvodní v neděli asi nepracuje, takže nejdřív zítra.

Pro zakladatelku: klidně jeď, není na tom nic špatného

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2443

Pokud se ti těžko dýchá nebo jsi dušná a léky jsou bez účinku, jela bych na pohotovost na poslech. Můžeš mít otok v dýchacích cestách.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12501
6.3.16 07:55

@lokynka, zakladatelko: No jasně, omlouvám se, mě to došlo chvilku poté, co jsem příspěvek odeslala :D :kytka: Takže ano, to bych pak zajela na pohotovost :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
6.3.16 08:08

Pokud te to donutilo na zvraceni, tak jed. je zbytecne se trapit dalsich nejmin 24hod. taky se to muze jeste zhorsit, lepsi na pohotovost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11366
6.3.16 08:12

Příspěvek již není aktuální.

Příspěvek upraven 10.09.19 v 19:50

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
487
6.3.16 09:21

Pokud je nablízku lékárna, koupila bych něco silnějšího, bývá v tabletkách. A vyčkala do večera, pak třeba na pohotovost, ale pokud není teplota, počkala bych do pondělí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.3.16 11:28

Tak jsem byla na pohotovosti, mám akutní zánět hrtanu a průdušnice. Vyfásla jsem ATB a šla…

• Nahlásit
  • Citovat
12501
6.3.16 11:37
@Anonymní píše:
Tak jsem byla na pohotovosti, mám akutní zánět hrtanu a průdušnice. Vyfásla jsem ATB a šla…

Jejej, tak přeji, ať jsi brzy fit :hug: :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.3.16 18:05

Holky, tady zase zakladatelka. ten kašel vůbec není lepší - nejde utlumit a mám 38,8. mám tam jet znovu? jednou se mi stalo, že místo nádechu jsem jen sýpala a lapala po dechu. na pohotovosti mi dali ambrosan

• Nahlásit
  • Citovat
19370
6.3.16 18:11
@Anonymní píše:
Holky, tady zase zakladatelka. ten kašel vůbec není lepší - nejde utlumit a mám 38,8. mám tam jet znovu? jednou se mi stalo, že místo nádechu jsem jen sýpala a lapala po dechu. na pohotovosti mi dali ambrosan

nevím, jestli by udělali něco víc. Dithiaden vám na noc nedali? Já ho v takových případech používám na noc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.3.16 18:16

@vokishka ne, právě že na tlumení mi nedala nic…

• Nahlásit
  • Citovat
487
6.3.16 18:32

Zkusila bych na tu pohotovost zavolat, třeba manžel a zeptat se jestli máte jet nebo co máte dělat. Teplota je taky vysoká.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama