Neustávající špinění v 14tt

192
15.6.21 19:03

Neustavajici spineni v 14tt

Zkušenější maminky, prosím poraďte mi…
Už je to týden, co v kuse hnede spinim. Byla jsem v sobotu i na pohotovosti, kde příčinu nenasli, dali mi 2× denne Utrogestan a konec. Jenže já nevím, zda se s tímto spokojit, přece odněkud se to hnede (asi krev) musí brat. Oddeluje se placenta,…? Nejdřív to bylo jen po utreni na toaletnim papíře, v sobotu ze me vysel vylozene hnedy kus hlenu (proto jsem jela na pohotovost), dnes o tři dn později už to mívám i přes den na kalhotkách, papírem se muzu utrit i třikrát a stále není čistý. :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18126
15.6.21 19:06

@anetan007 a tvoje doktorka řekla co?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
192
15.6.21 19:08

@lachtanice86 Můj doktor, od kterého odcházím, pac se mnou VŮBEC nemluvi a vse je mu jedno, rekl, ze on si mysli, ze to muze být nízko sedící placentou. To mi ale v nemocnici vyloučili, ze tohle placenta nedela takhle na začátku těhotenství.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18126
15.6.21 19:12

@anetan007 kdyz od nějakého odchazis, tak jdeš k nějakému jinému

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
192
15.6.21 19:13

@lachtanice86 Ano, jdu příští týden do te nemocniční ambulance, ale dali me k doktorce, co byla na pohotovosti v sobotu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11023
15.6.21 19:33

Já u druhého těhotenství špinila prakticky nepřetržitě celý první trimestr, u doktora jsem byla několikrát a nikdy se nezjistila příčina :nevim: Těhotenství dopadlo dobře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
192
15.6.21 19:39

@ivašot. V 1.trimestru to ještě beru, jak se tam vse prichytava a vytváří. Ale ze mi to začalo až ted ve druhem…? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11023
15.6.21 19:46
@anetan007 píše:
@ivašot. V 1.trimestru to ještě beru, jak se tam vse prichytava a vytváří. Ale ze mi to začalo až ted ve druhem…? :nevim:

já pak špinila občas ještě i v tom 2 trimestru. Tam se to pak přičítalo nejspíš překrvenému čípku. Snaž se nestresovat :kytka:. A je fajn, že měníš doktora, je podstatné mít doktora, kterému důvěřuješ.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
820
15.6.21 19:51

Já to měla v prvním těhotenství taky, jestli to nebude prestávat tak se nenech odbít, já tohle měla 7týdnů a bohužel to nedopadlo dobře…Můžeš mít na deložním čípku polyp, mohla ti tam prasknout žilka…v těhotenství je to tam dole hodně překrvené. Rozhodně to není normální a mělo by se to řešit, ale je pravda že některé ženy to prostě mají a v pohodě donosí🤷‍♀️Měla by si mít sexuální abstinenci, kup si ascorutin a netahej nic těžkého, tohle ti pravděpodobně řekne i doktor…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1897
15.6.21 20:09
@anetan007 píše:
@ivašot. V 1.trimestru to ještě beru, jak se tam vse prichytava a vytváří. Ale ze mi to začalo až ted ve druhem…? :nevim:

To je úplně normální i v druhém. Ja špinila třeba týden i ve osmém měsíci. A všechno v pořádku. Moje doktorka říkala, že pokud nekrvacim, nemám bolesti, křeče, je to v pořádku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9860
15.6.21 20:57

Taky jsem spinila ve 14tt bylo to placentou. Nic jsem na to nedostala. Jen klidovy režim, nic netahat, bez sexu a během týdne to úplně přestalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat