Neustupující zánět v těhotenství

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
4.7.22 05:05

Neustupující zánět v těhotenství

Pomoc holky, já už nemůžu a hrozně se bojím o mimi. Udělal se mi nějaký zánět, gyndařka stěr nevzala, jenom předepsala Macmirror. Já moc jiných příznaků než výtok neměla. Ke konci balení se objevili šílené svrbení a bolest celé téhle oblasti. Koupila jsem v lékárně canesten na kvasinky, ale vůbec nepomáhá. Je to ze dne na den horší, už se jdu scvoknout a jsme na dovolené. K lékaři si zajdu hned jak se dostanu. Ale měli jste to tak někdo, že Macmirror nezabral a stejně to pak bylo ok? Bojím se předčasného porodu :(.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
110
4.7.22 06:49

Mně pomohla až lichorerisnice 3× denně do nápoje. Zabrala po měsíci, brala jsem ji dle doporučení měsíce dva.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27349
4.7.22 08:43

Jeď na pohotovost!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69
5.7.22 08:34

Jako bych to z 90ti % psala já… Řeším to už delší dobu, ale jen já a lékař ne. Asi měsíc a půl, možná dva. Před týdnem se to už nedalo vydržet. Obtěžující výtok, píchání a bodání v pochvě. Jinak nic. Do telefonu mi řekl v pondělí, že to nic nebude, ale ať přijedu jestli chci. K jeho překvapení tam byl zánět. Neřekl mi, že dělá stěry (necítila jsem to, musím mu nechat že je opravdu citlivý a opatrný), jen mi předepsal Macmiror s tím, že je to prostě zánět. Nepomohl. Po zavádění bolesti, přidalo se pálení.
V pátek mu volám, že je to hrůza a není to vůbec lepší. Tak mi jen tak mezi řečí zmínil, že jsem pozitivní pouze na streptokoka a ať přijedu, že to bude na ATB. Teď je beru, je to malinkato lepší, ale pořád žádná sláva.

Kdyby mi tenkrát neřekl „neřešte to, pijte magnesium, je to normální“ a podíval se na mě, dost možná bych teď neskucela při každém kroku a neměla pocit, že jsem už snad něco porodila.

Streptokok, takový v podstatě nevinný hajzlik co se vyskytuje u spousty žen a nedělá neplechu… A mě způsobil tohle. Doufám tedy, že je to jen on a nic jiného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.7.22 09:34

@Pétina256 já se nakonec tady včera dostala na gyndu, koukali na mě jak na marťana, že jsem měla předepsané léky bez stěru. Udělali stěr, odeslali na kultivaci taky moč a čekám na výsledky :nevim:. Budou dnes nebo zítra a hned pak dostanu na maila nějaký kód do lékárny. Tak čekám. Noc ale byla zase výživná :pocitac:. Prcek a vše prozatím v pořádku.

• Citovat
  • Nahlásit
69
5.7.22 10:54

@anonym
Jo, je to celkem ruleta dát tablety bez výsledků stěru. Taky jsem docela cumela. O to víc, že kdybych se v pátek neozvala kvůli bolestem, ani bych nevěděla na čem jsem. A ještě víc, že kultivaci měl stopro tak ve středu a v klidu mě ten Macmiror nechal brát dál. No škoda mluvit.

Snad se ti brzy uleví. Držím palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27349
5.7.22 11:11
@Pétina256 píše:
@anonym
Jo, je to celkem ruleta dát tablety bez výsledků stěru. Taky jsem docela cumela. O to víc, že kdybych se v pátek neozvala kvůli bolestem, ani bych nevěděla na čem jsem. A ještě víc, že kultivaci měl stopro tak ve středu a v klidu mě ten Macmiror nechal brát dál. No škoda mluvit.Snad se ti brzy uleví. Držím palce.

Jenže on zrovna ten macmiror zabírá na většinu problémů a v těhotenství není dobrý ztrácet čas, aby nedošlo k infekci plodových obalů, takže pochybení lékaře tam fakt nevidím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69
5.7.22 11:19

@Janli pokud došlo k pochybení, tak to už tehdy, kdy při prvních bolestech mě Dr. odmítl vyšetřit a bral to na lehkou váhu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.7.22 11:46

Tak já pořád nemám výsledky, jsem už pořádně nas…aná :pocitac:. Telefon, který jsem dostala, je vypnutý a na mail nikdo neodepisuje :zed:. Ze zoufalství jsem na sebe napatlala bezalkoholovou propolisovou tinkturu, to aspoň hodně pomohlo na svědění. Začalo mě ale bolet v podbříšku a vůbec nevím, co dělat - jestli jet zase někde jinde k lékaři nebo co :,(.

• Citovat
  • Nahlásit
9873
7.7.22 11:55
@Anonymní píše:
Tak já pořád nemám výsledky, jsem už pořádně nas…aná :pocitac:. Telefon, který jsem dostala, je vypnutý a na mail nikdo neodepisuje :zed:. Ze zoufalství jsem na sebe napatlala bezalkoholovou propolisovou tinkturu, to aspoň hodně pomohlo na svědění. Začalo mě ale bolet v podbříšku a vůbec nevím, co dělat - jestli jet zase někde jinde k lékaři nebo co :,(.

Co dojet osobně tam, kde ti dělali ty stěry?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.7.22 17:28

@Pétina256 takže u mě to je nakonec taky hajzlík streptokok. Doufám, že nové atb zaberou, i když ty samé jsem brala asi před měsícem na zánět hrdla.
K tomu dvouleťák přinesl nějakou potvoru, složilo ho to na pár dní, pak manžela a teď mám teploty už i já. Doufám, že se z toho všeho rychle vyhrabem :(.

• Citovat
  • Nahlásit
69
7.7.22 17:46

@anonym

Tak koukám, že dokáže potrápit vícero žen. Snad Vám ty ATB zaberou, mě už docela jo, ale pořád to není ono.. zbývají 3 tabletky.
Tak uvidíme.
Ale dobrá zpráva je, že se mi KONEČNĚ za pomoci pojišťovny podařilo změnit gynekologa. Jupí. :dance:

Držím palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.7.22 18:23

@Pétina256 tak to je super. Mít dobrého gynekologa je hodně důležitý. Tak ať se to spraví, hodně štěstí :mavam:.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat