Neuvěřitelná diskriminace, jsem zdrcen

5235
1.5.20 17:53

Neuvěřitelná diskriminace, jsem zdrcen

A ano, opravdu se tady jedná o nefér diskriminaci mužů! Kde je veškeré gender rovnostářství? Koukám u sebe a vidím podle příspěvků „Závislačka“. Proč mám být označován ženským pohlavím, když jsem muž? Ano, feministky zaplesají, že se z chlapů stávají ženy a že takto bude jejich dominance na světě dokonána, ale co my? Cítím se svým srdcem a pohlavím jako „Závislák“ nikolik „Závislačka“. Požaduji po adminech okamžité narovnání této nespravedlnosti a nehorázné šikany nebo to budu řešit dále. A nebojím se to táhnout až do Bruselu a Štrasburku!

Pro všechny ostatní, kteří podporují tuto myšlenku na spravedlnost, tak můžou můj boj podpořit dáním :srdce: u tohoto příspěvku. Děkuji všem!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
1.5.20 17:56

Chudáčku malý. Já mám taky všude jako povolání psané asistent pedagoga, přitom jsem ženská.

• Citovat
  • Nahlásit
SAJ
6530
1.5.20 17:59
@Cenarius píše:
A ano, opravdu se tady jedná o nefér diskriminaci mužů! Kde je veškeré gender rovnostářství? Koukám u sebe a vidím podle příspěvků „Závislačka“. Proč mám být označován ženským pohlavím, když jsem muž? Ano, feministky zaplesají, že se z chlapů stávají ženy a že takto bude jejich dominance na světě dokonána, ale co my? Cítím se svým srdcem a pohlavím jako „Závislák“ nikolik „Závislačka“. Požaduji po adminech okamžité narovnání této nespravedlnosti a nehorázné šikany nebo to budu řešit dále. A nebojím se to táhnout až do Bruselu a Štrasburku!Pro všechny ostatní, kteří podporují tuto myšlenku na spravedlnost, tak můžou můj boj podpořit dáním :srdce: u tohoto příspěvku. Děkuji všem!

Hele, vzhledem k tomu, že jsi na webu pro ženský dosáhl hodnosti „závislačka“ je nejspíš její gendrově nekorektní označení tvůj úplně nejmenší problém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
768
1.5.20 17:59
@Cenarius píše:
A ano, opravdu se tady jedná o nefér diskriminaci mužů! Kde je veškeré gender rovnostářství? Koukám u sebe a vidím podle příspěvků „Závislačka“. Proč mám být označován ženským pohlavím, když jsem muž? Ano, feministky zaplesají, že se z chlapů stávají ženy a že takto bude jejich dominance na světě dokonána, ale co my? Cítím se svým srdcem a pohlavím jako „Závislák“ nikolik „Závislačka“. Požaduji po adminech okamžité narovnání této nespravedlnosti a nehorázné šikany nebo to budu řešit dále. A nebojím se to táhnout až do Bruselu a Štrasburku!Pro všechny ostatní, kteří podporují tuto myšlenku na spravedlnost, tak můžou můj boj podpořit dáním :srdce: u tohoto příspěvku. Děkuji všem!
:hug:

Hele, měj soucit se ženami. Přece nemůžou za tu smůlu, že se nenarodily jako chlapi. :dance:

Ale jinak je to takový trochu divný pocit mít označení druhého pohlaví.

Asi ještě divněji se cítí ženy ve všech možných situacích, kde jsou ony označované opačně. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7738
1.5.20 18:01
@SAJ píše:
Hele, vzhledem k tomu, že jsi na webu pro ženský dosáhl hodnosti „závislačka“ je nejspíš její gendrově nekorektní označení tvůj úplně nejmenší problém.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
14387
1.5.20 18:02

Problém je v tvé hlavě. Příliš trváš na konstruktu pohlaví. Třirát denně medituj a představuj si pohlaví jako široce plynoucí řeku.

Uvidíš, že se ti uleví.

A taky můžeš jíst víc vlákniny!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28622
1.5.20 18:02
@Cenarius píše:

Ono už jednou admini slibovali, že nastane rozlišení, kdo je chlap a kdo ženská, ale od té doby zase spousta vody v potoce uplynulo a nic nového, přibyla akorát srdíčka… :) :srdce:

Nezbývá Ti, než vydržet, dokud nedostaneš tady z toho menstruaci, tak je to pořád dobré… :lol:

Posílám :srdce:, našemu Alfa Nadsamci… :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2276
1.5.20 18:03
@Anonymní píše:
Chudáčku malý. Já mám taky všude jako povolání psané asistent pedagoga, přitom jsem ženská.

Vid, já taky byla výzkumníků pracovník a teď jsem odborný asistent a pak možná budu docent. Musím si na zaměstnavatele doslapnout :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3743
1.5.20 18:03

:mrgreen: prostě tady chlapi nemaj co delat… to rikam furt… :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5235
1.5.20 18:05
@SAJ píše:

A že je to web pro ženy rozhodl kdo? Nikdo. Nikde to není napsaný ani určený. Je to otevřený, veřejný web pro všechny pohlaví, rasy, vyznání apod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13016
1.5.20 18:07

@Cenarius Těším se na ten Brusel. :mrgreen: To doufám bude hlavní zprávou na idnes. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5235
1.5.20 18:07
@Ou píše:
Problém je v tvé hlavě. Příliš trváš na konstruktu pohlaví. Třirát denně medituj a představuj si pohlaví jako široce plynoucí řeku.

Uvidíš, že se ti uleví.

A taky můžeš jíst víc vlákniny!

A ty si svoje pohlaví představuješ jako široce plynoucí řeku? Já radši preferuji bouřivý prudký proud plný síly a energie.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5235
1.5.20 18:08
@Flyingfrog píše:
@Cenarius Těším se na ten Brusel. :mrgreen: To doufám bude hlavní zprávou na idnes. :mrgreen:

Pche IDNES. To bude 14 dní na CNN!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1150
1.5.20 18:10

Jestli už máš navařeno, vypráno, vyžehleno, prach utřenej, s dětma uděláno tvořeníčko a tvoje žena mezitím popíjí na terase vychlazenou dvanáctku, tak ti to srdce dám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13016
1.5.20 18:11

@Cenarius Jejku, hluboká omluva! To je fakt, není možné, aby to skončilo u plátku nějaké pofidérní zemičky. Ještě že i CNN mám. Tak kdy kdy? Kdy to rozjedeš? :dance: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama