Nevadí to v narkóze?

Anonymní
2.6.18 14:38

Nevadí to v narkóze?

Dobrý den,
můj syn (9 roku) bude mít v pondělí operaci penisu, protože ho bolí, když si dává při mytí kůži dolů. Bude pod narkózou. Minulé pondělí si omylem při odpolední pauze rozřízl ruku o skleňenou flašku a má na dlani 3 stehy. Chtěla jsem se zeptat, jestli to nevadí při narkóze, když by měl stehy. A jestli má někdo s touto operací zkušenosti a kolik dní by byl v nemocnici. :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1308
2.6.18 14:56

Proc by meli vadit stehy na ruce pri operaci penisu? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
2.6.18 15:06
@hapolda píše:
Proc by meli vadit stehy na ruce pri operaci penisu? :nevim:

Kamarádka mi říkala, že to vadí, ale já tomu nevěřim.☺

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23926
2.6.18 15:15

S nasim synem byl na pokoji kluk, a mel dokonce sadru na ruce, pri operaci bricha. Takze par stehu urcite k penisu nevadi :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1881
2.6.18 15:23
@Anonymní píše:
Dobrý den,
můj syn (9 roku) bude mít v pondělí operaci penisu, protože ho bolí, když si dává při mytí kůži dolů. Bude pod narkózou. Minulé pondělí si omylem při odpolední pauze rozřízl ruku o skleňenou flašku a má na dlani 3 stehy. Chtěla jsem se zeptat, jestli to nevadí při narkóze, když by měl stehy. A jestli má někdo s touto operací zkušenosti a kolik dní by byl v nemocnici. :oops:

8o proboha, co to je za diagnózu??? Ale v tomhle případě nemá cenu nic psát. Jenom pro info: pokud mu to jde, tak si mohl tu „bolest“ v pohodě rozcvičit: v Německu se tomu říká dehn-therapie. :zed: :zed: V ČR je většina dětí vzhledem k počtu těchto operací obětí násilí a podvodů dospělých, zanedbávání, poškozování a týrání.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1881
2.6.18 15:31

Pokud může synovi něco vadit tak to, že ta operace může mít asi 100 následků od kosmetických defektů po urologické, sexuální a psychické problémy. To je také důvod, proč většina zemí provádí těchto operací co nejméně. ČR k nim samozřejmě nepatří. :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1881
2.6.18 16:10
:think:

Příspěvek upraven 04.06.18 v 10:11

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1881
2.6.18 16:32

Dětský genitál se vyvíjí do 10-ti let a „matky“, co nechaly zmrzačit desetitisíce malých dětí bez vážnějších problémů porušily jejich práva a především práva dospělých.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3759
2.6.18 18:05
@Jirka765 píše:
Dětský genitál se vyvíjí do 10-ti let a „matky“, co nechaly zmrzačit desetitisíce malých dětí bez vážnějších problémů porušily jejich práva a především práva dospělých.

Delas jak kdyz ho maji za ziva pitvat, nejak nechapu co je na obrizce tak zavadneho? Tebe to nejak narusilo nebo proc to resis..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1881
2.6.18 18:13
@lilith1 píše:
Delas jak kdyz ho maji za ziva pitvat, nejak nechapu co je na obrizce tak zavadneho? Tebe to nejak narusilo nebo proc to resis..

Mě ne, ale řada mužů se vyjadřuje, že má závažné problémy. Sexuální dysfunkce jsou 3-5× častější, když mj. nejsou schopni dosáhnout orgasmu nebo erekce. A další desítky možných problémů. :zed: Proč bych to nemohl řešit? Musí být žena obřezaná, aby se mohla vyjadřovat k ženské obřízce? :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1881
2.6.18 18:19
@lilith1 píše:

Ty „závady“ po obřízce mají milióny mužů po celém světě. Proto je potřeba to řešit. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30298
2.6.18 19:44

@Jirka765 Tak o tym nemluv a konečně řeš. Furt jenom slibuješ že za týden za dva a skutek utek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1881
2.6.18 22:10
@inkakřivák píše:
@Jirka765 Tak o tym nemluv a konečně řeš. Furt jenom slibuješ že za týden za dva a skutek utek.

Snažím se zatím přes úřady a pojišťovny, později možná soud. Nakonec jediná možnost snížení počtu obřezávačů bude naložit s nimi jako s dozorci v D… :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30298
3.6.18 11:14

Pojištovny ani úřady s tím nemají co dělat, ne? pokud se to děje nelegálně, tak jedině přes soud. Podej žalobu, tu může podat kdokoliv a hotovo. Ale já si myslím, že nepodáš. Jenom tady budeš prudit ve všech debatách.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1881
3.6.18 12:48
@inkakřivák píše:
Pojištovny ani úřady s tím nemají co dělat, ne? pokud se to děje nelegálně, tak jedině přes soud. Podej žalobu, tu může podat kdokoliv a hotovo. Ale já si myslím, že nepodáš. Jenom tady budeš prudit ve všech debatách.
Žalobu na co konkrétně? Že primitivní společnost TOLERUJE mrzačení, zneužívání a zabíjení dětí ve zdravotnictví a servis rizikovým rodičům? Pojišťovny s tím mají co dělat. Proplacejí dlouhodobě podvody a např. v Německu kvůli tomu byly soudy mezi pojišťovnami a poskytovateli, což já nejsem. Sháním data a údaje, ale skončilo to na těch 5,5% v roce 2009. Shánění dat je časově náročné. Můžeš si to vyzkoušet třeba u 8 pojišťoven a získat data z let 2000-2017. A uvidíš, jak tě pošlou do p.dele a pak se s nimi můžeš třeba soudit o informace. :palec:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama