Nevadí vám, že doma spí s manželkou?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.09.18 12:07
nevadí vám, že doma spí s manželkou?

Otázka je pro ty, které spí s ženatým anebo si začaly s ženatým.

Nevadilo Vám, že doma spal s manželkou? Na řeči typu - už s ní nespím - jste přece nemohly skočit?

Anonymně, díky některým drbnám zde.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 19 Další »

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.09.18 12:14

Nezačala jsem si se ženatým, ale já byla vdaná,když jsem si začala se svým partnerem. U chlapů je to asi jinak,ale v okamžiku kdy jsem začala spát s milencem, jsem přestala spát s manželem.
Anonym pro osobní info.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.09.18 12:15

z mých milenek to vadilo jen jedné.. Milenky mají tendence své role strašně přeceňovat.

terinka4444
Hvězda diskuse 67232 příspěvků 24.09.18 12:17

Nevadí ti, že jí spíš s manželem?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.09.18 12:18

Vadilo mi to, ale horší bylo, když si ještě ke mě našel další milenku :roll:
Prostě kurevnik se NIKDY nezmění a stejně jako prováděl jí se mnou, tak podváděl mě s jinou. Kopla jsem ho do zadnice a po krátké době opět podvedl současnou partnerku se mnou :lol: , což byl pro mě impuls k tomu, abych to utnula definitivně.
A tvůj instinkt, že spí se starou ti napovídá dobře :palec:

zvědavejmoc
Ukecaná baba ;) 1085 příspěvků 24.09.18 12:21

Tak s tím se asi musí počítat, když je ženat…

neila
Extra třída :D 10224 příspěvků 24.09.18 12:21
@terinka4444 píše:
Nevadí ti, že jí spíš s manželem?

Třeba je zakladatelka manželka s chladným nadhledem :mrgreen:

Gosi
Kelišová 5649 příspěvků 24.09.18 12:21

Tak asi zalezi na povaze mileneckeho vztahu… Jestli ma i milenka koho podvadet, nebo zenac je jen jeden z rady milencu, asi ji to netrapi… Nekteri treba opravdu s manzelkou nespi… A ty, co verej, ze je fakt miluje to treba umi odfiltrovat, nebo mu veri i tohle… Ale ta cast, ktera chlapy tlaci do rozvodu, tak te to asi vadi… Osobne by mi nevadilo, kdyby svobodny milenec spal s jinou, s zenatym je to jinak, tam by mi vadil charakter dotycneho a nespala bych s nim ja…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.09.18 12:24
@Anonymní píše:
Vadilo mi to, ale horší bylo, když si ještě ke mě našel další milenku :roll:
Prostě kurevnik se NIKDY nezmění a stejně jako prováděl jí se mnou, tak podváděl mě s jinou. Kopla jsem ho do zadnice a po krátké době opět podvedl současnou partnerku se mnou :lol: , což byl pro mě impuls k tomu, abych to utnula definitivně.
A tvůj instinkt, že spí se starou ti napovídá dobře :palec:

Kopla jsi ho do zadnice a pak se s ním vyspala? Jo mít dvě stále milenky je divné, to už přináší více starosti než radosti.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.09.18 12:24

A proč by mělo? Když si to rozdám se zadaným tak přeci vím do čeho jdu a že sem az ta druhá… 8o kdyby se mnou chtěl vztah tak už ta první není… Něco jiného je když si začneš vztah s někým kdo se teprve rozvádí, ale to asi není tvůj případ :lol:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.09.18 12:26

Prosím o anonym. Nevadilo mi to, nikdy v tom nebyly city. S manželkou spal, když se na to zavedla řeč, tak se vždy mluvilo na rovinu, jak to kdo doma má. Nebylo to nikdy ve stylu “moje stará mi nerozumí a ani nedá”. O svých polovičkách jsme mluvili oba hezky, vždy. Nicméně souhrou náhod jsem se dověděla, že s ní doma spí s kondomem, aby se mnou mohl spát bez. A po čase ke mne přišla informace, že s manželkou už dlouhodobě nedokáže mít styk, že ho nepřitahuje a jemu se jednoduše nepostaví. Spíš byl vždy problém, že jemu vadilo, že spím s manželem. A hodně špatně to nesl a byly kolem toho neshody.

Marcam
Kelišová 5033 příspěvků 24.09.18 12:33

A takhle se nám šíří pohlavní nemoci :think: .

kadlina
Neúnavná pisatelka 17206 příspěvků 24.09.18 12:33

Já zkušenost nemám, ale u několika kamarádek byl naprosto stejný scénář. S manželkou si nerozumí, manželství je vyhaslé, nespí spolu, čekají pouze na to, až …půjde do práce po MD, děti trochu odrostou, dospějí - dosaď libovolné. A pak velké překvapení, když manželka byla těhotná, jakpak se to asi stalo :mrgreen: Takže dost jich v zaslepení věří, že ne :nevim:

Božislava
Ukecaná baba ;) 1314 příspěvků 24.09.18 12:34

Taky se může stát, že manželka a milenka otěhotní současně. I takové případy se stali.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.09.18 12:45

Mám milence, který je ženatý krátce. Mi vadí, že spolu spí v tom smyslu, že bych si představovala s ním sex častěji než jednou za dva měsíce. Snažím se na to tedy nemyslet. Jinak by mě to pěkně štvalo.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 19 Další »

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Prsten ve vagině, zvracení nebo zbořený dům. Tyto žádosti o ruku se moc nepovedly

Žádost o ruku je sakra důležitá věc. Někdo to provede klasicky, moc se s tím... číst dále >

Ovčáčkovi tleskali v Máte slovo: Prezident už nebude nikam kandidovat, uklidnil

Je to muž, který miluje záři reflektorů a projevy na veřejných místech.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >