Nevěra a orální sex se vším

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.10.18 17:37
Nevera a oralni sex se vsim

Radeji anonimne, ale rada bych vedela nazor vas z vaseho pohledu. Protoze nevim se proste rozhodnout. Jde o to ze me partner podvedl a to opakovane a ja se to dozvedela uplnou nahodou proste intuice…
Zacala jsem patrat a prisla jsem na to nikdo z okoli nic nevedel nechci to tu rozepisovat co a jak ale ve skratce zaclo to na firemni akci tam to a ja byla tehdy pracovne mimo republiku a taky v te dobe sme nemeli ten vztah na jednicku. :( stacila jedna sprava v mobilu a bylo mi jasne ze se neco deje
A tahalo se to pul roku cca, slo jen ciste o sex. Bez citu, pritnal i toho sexu jsme meli malo jak partneri. Tak se mi nakonec priznal po tom co jsem na tom trvala at to rekne. Ze se odhodlaval dlouho mi to rict jen nevedel jak zralo ho svedomi. My si to vyrikali vsechno i co se sexu mezi nama tyka atd…po prve ta slecna byla po firemni akci u nas na byte pak k ni chodil on to priznal i to ze ho to stve vedel ze mi ublizuje ale touha byla asi silnejsi. A dokonce nevi ani proc protoze vubec neni jeho typ ja ji videla a neni o co stat i lidi z okoli povidaj ze je to fetka. Strida chlapy a nema s tim problem rozbit vztah. Z toho naseho rozhovoru vyplinulo ze ta zenska mu oral delala i s bonusem s polykanim coz ja osobne nedelam nemuzu nevim :oops: :poblion: oral mi nedela problem jen to spolknuti proste ne. :nevim: a mimu se to moc libilo proto se k ni vracel opakovane. Jako muj nazor nevera je o dvou lidech proste jsme nevedeli ve vztahu komunikovat atd…otevrene takze proto. Ja ho miluju ale nedokazu se pres to prenest. On chce udelat i hrubou caru dokonce i do poradny by sel at klidne neco najdu ze chce zacit od znova. Ps: deti nemame jsme spolu 10 let a nechci to zahodit za hlavu. Co by jste delali vy jak se s tim vyporadat nebo balit kufry a pryc. Nebo odpustit a zamknout a zahodit?
Diky za rady a omlouvam se za ten dlouhy roman

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Reakce:
Kriss Tina
Kelišová 5935 příspěvků 04.10.18 17:44

No v prvni řadě bych chtěla vědět jestli s ní použil dostatečnou ochranu, protože tahat se s nějakou fetkou to je hnus :poblion: zadruhé já osobně bych tohle nepřekousla, jsou takové ženy co se přes to přenesou a jede se dál, ale to musíš vědět ty do jaké míry ho miluješ, co dokážeš odpustit a zapomenout, ale jakmile mu to budeš později předhazovat v každé hádce, nebudeš už mu věřit, budeš přemýšlet kde a s kým je, tak to nemá smysl. Pro mě je důvěra základním pilířem vztahu a kdyby mě takhle někdo podrazil asi už bych se nedokázala dostat ve vztahu do té fáze jako to bylo předtím :think:

P4ja
Kelišová 6590 příspěvků 04.10.18 17:45

No, jestli na celé nevěře řešíte jenom to, že on chce orál až dokonce, tak je to hodně smutné. Pochybuju, že to bylo jen o tom. Prostě partner opakovaně podváděl a je sumak s kým. Přestala bych ho omlouvat, jestli za to poradna stojí je na vás.

Annabela11
Závislačka 2561 příspěvků 04.10.18 17:47
@Anonymní píše:
Radeji anonimne, ale rada bych vedela nazor vas z vaseho pohledu. Protoze nevim se proste rozhodnout. Jde o to ze me partner podvedl a to opakovane a ja se to dozvedela uplnou nahodou proste intuice…
Zacala jsem patrat a prisla jsem na to nikdo z okoli nic nevedel nechci to tu rozepisovat co a jak ale ve skratce zaclo to na firemni akci tam to a ja byla tehdy pracovne mimo republiku a taky v te dobe sme nemeli ten vztah na jednicku. :( stacila jedna sprava v mobilu a bylo mi jasne ze se neco deje
A tahalo se to pul roku cca, slo jen ciste o sex. Bez citu, pritnal i toho sexu jsme meli malo jak partneri. Tak se mi nakonec priznal po tom co jsem na tom trvala at to rekne. Ze se odhodlaval dlouho mi to rict jen nevedel jak zralo ho svedomi. My si to vyrikali vsechno i co se sexu mezi nama tyka atd…po prve ta slecna byla po firemni akci u nas na byte pak k ni chodil on to priznal i to ze ho to stve vedel ze mi ublizuje ale touha byla asi silnejsi. A dokonce nevi ani proc protoze vubec neni jeho typ ja ji videla a neni o co stat i lidi z okoli povidaj ze je to fetka. Strida chlapy a nema s tim problem rozbit vztah. Z toho naseho rozhovoru vyplinulo ze ta zenska mu oral delala i s bonusem s polykanim coz ja osobne nedelam nemuzu nevim :oops: :poblion: oral mi nedela problem jen to spolknuti proste ne. :nevim: a mimu se to moc libilo proto se k ni vracel opakovane. Jako muj nazor nevera je o dvou lidech proste jsme nevedeli ve vztahu komunikovat atd…otevrene takze proto. Ja ho miluju ale nedokazu se pres to prenest. On chce udelat i hrubou caru dokonce i do poradny by sel at klidne neco najdu ze chce zacit od znova. Ps: deti nemame jsme spolu 10 let a nechci to zahodit za hlavu. Co by jste delali vy jak se s tim vyporadat nebo balit kufry a pryc. Nebo odpustit a zamknout a zahodit?
Diky za rady a omlouvam se za ten dlouhy roman

No chlapce bych kopla do řitě a nazdar!

GirlsNick
Kecalka 400 příspěvků 04.10.18 17:47

Tohle tady přece nemůže nikdo rozhodnout za Tebe. Takovýhle věci musíš řešit sama jestli Ti za to stojí nebo ne.

Já ti jen napíšu, že je to hnusák.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.10.18 17:50

@P4ja no prave ze do ty poradny chce ze mu na vztahu zalezi je to i moje chyba protoze ja nejsem iniciator k sexu on taky ne a nikdo o tom nevedel komunikovat co chce a ma rad co potrebujeze ho to stve hodne a ze udelal nejvecsi chybu a ze se nechape ze ho proste lakala ona a to mu mozna imponovalo ze byla iniciator akcnejsi

Detsa
Extra třída :D 10971 příspěvků 04.10.18 17:59

Musíš vědět sama, jestli ti stojí za to s ním udržovat dál vztah i přes todle. Záleží, jak moc s nim vycházíš a jak ti s ním je po 10 letech :nevim:. Problém asi bude, že už mu jentak nebudeš moct věřit dál. To už tam zůstane :kytka:. Navíc, nechci zažehnout oheň v tobě, ale taky si to mohl celé vymyslet, že ho nepřitahuje apod … Ono asi neřekne celou pravdu.

A v sexu máme každý jiný preference, za to se nemusíš nikomu omlouvat. Děláš to, co je pro tebe přijatelné či příjemné.

AjaF
Kecalka 259 příspěvků 04.10.18 17:59
@Kriss Tina píše:
No v prvni řadě bych chtěla vědět jestli s ní použil dostatečnou ochranu, protože tahat se s nějakou fetkou to je hnus :poblion: zadruhé já osobně bych tohle nepřekousla, jsou takové ženy co se přes to přenesou a jede se dál, ale to musíš vědět ty do jaké míry ho miluješ, co dokážeš odpustit a zapomenout, ale jakmile mu to budeš později předhazovat v každé hádce, nebudeš už mu věřit, budeš přemýšlet kde a s kým je, tak to nemá smysl. Pro mě je důvěra základním pilířem vztahu a kdyby mě takhle někdo podrazil asi už bych se nedokázala dostat ve vztahu do té fáze jako to bylo předtím :think:

Asi těžko použil dostatečnou ochranu, když polykala, že… :poblion:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.10.18 18:07
@Detsa píše:
Musíš vědět sama, jestli ti stojí za to s ním udržovat dál vztah i přes todle. Záleží, jak moc s nim vycházíš a jak ti s ním je po 10 letech :nevim:. Problém asi bude, že už mu jentak nebudeš moct věřit dál. To už tam zůstane :kytka:. Navíc, nechci zažehnout oheň v tobě, ale taky si to mohl celé vymyslet, že ho nepřitahuje apod … Ono asi neřekne celou pravdu.A v sexu máme každý jiný preference, za to se nemusíš nikomu omlouvat. Děláš to, co je pro tebe přijatelné či příjemné.

Jo vztah po leteh je hezkej je ta komunikace a sex :oops: ja mam taky rada oral nebyl mi dopran casto protoze to on nemusi a to polykani vyslovene nechtel kdyz vedel ze to nemusim :oops: ale nedokazu pochopit jak chlapy premysli nemyslim si o sobe ze jsem skareda myslim si ze co by dali jini za to aby me mohli byt staram se o sebe varim uklizim mel full servis jen rikal ze zblbnul…proste ze prej zblbnul a stve ho to a ze chce vztach zachranit ale kde mam tu jistotu co bude dal ze se to nezopakuje

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2445 příspěvků 04.10.18 18:07

Uz bych mu neverila a duvera je pro me ve vztahu prvotni. Navic to bylo opakovane. Ze ho stvalo, ze ti ublizuje? Asi ne dost, kdyz to udelal znova…a jeste podle tebe s kdovijakou fetkou, fuj… Takze ho poslala nekam ;)

vertunka
Závislačka 4712 příspěvků 04.10.18 18:11

Jako on tě půl roku podvadel a ty chceš ještě pokračovat? Na jak dlouho? Než tě zase podvede? Neee…

terinka4444
Hvězda diskuse 68404 příspěvků 04.10.18 18:12
@Anonymní píše:
Jo vztah po leteh je hezkej je ta komunikace a sex :oops: ja mam taky rada oral nebyl mi dopran casto protoze to on nemusi a to polykani vyslovene nechtel kdyz vedel ze to nemusim :oops: ale nedokazu pochopit jak chlapy premysli nemyslim si o sobe ze jsem skareda myslim si ze co by dali jini za to aby me mohli byt staram se o sebe varim uklizim mel full servis jen rikal ze zblbnul…proste ze prej zblbnul a stve ho to a ze chce vztach zachranit ale kde mam tu jistotu co bude dal ze se to nezopakuje

jo, takže jestli tomu dobře rozumím, on t často orál nedělá, protože ho nemusí, ale protože ty nepolykáš, tak si našel fetku, která mu ho kouřila i s polykáním, když ty tedy ne. Tak tomu říkám super vztah. Že mě tady vždycky ještě něco překvapí :think:

růžový achát
Závislačka 4969 příspěvků 04.10.18 18:13

8o Tohle bych nerozdejchala. Z manžela by byl exmanžel. Připravila bych ho o prachy, o děti a možná o pohlavní orgán. Jsi dobra!

terinka4444
Hvězda diskuse 68404 příspěvků 04.10.18 18:14
@růžový achát píše:
8o Tohle bych nerozdejchala. Z manžela by byl exmanžel. Připravila bych ho o prachy, o děti a možná o pohlavní orgán. Jsi dobra!
:mrgreen:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.10.18 18:17
@růžový achát
@terinka4444 píše: :mrgreen:
jsem blba vim je to tezke prej to byl 3 krat ale i tak… :,(
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Ligový Expres: Ščasný ven? Proč by měl trenér Sparty odejít?

Začíná to být jako nekonečné televizní seriály. Úpadek fotbalové Sparty, tak... číst dále >

Trápení rychlobruslařky Sáblíkové: Vyřešilo by její trable těhotenství?

Celých třináct let nechyběla Martina Sáblíková (31) na stupních vítězů na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >