Nevěra bez pocitu viny, jsem bezcitná?

Anonymní
6.4.21 23:53

Nevěra bez pocitu viny, jsem bezcitná?

Ahoj,
chtěla bych se tu svěřit a zároveň zeptat na radu. Jsem s přítelem skoro 5 let a všechno víceméně funguje, je starostlivý, pracovitý, prostě takový správný chlap do života. Akorát poslední dva roky mám pocit, že ho beru jenom jako dobrého kamaráda a vztah mám už jenom ze zvyku. Jedná se tedy o vztah na dálku, s tím že se vídáme pouze o víkendech nebo když má volno.

Teď nedávno kvůli covid situaci „nemohl“ přijet, i když by mohl, jelikož pracuje všude možně po republice. Když to byly 2 týdny, co nepřijel, tak jsem si jen tak na truc založila seznamku, a z počátku to bylo jenom na zahnání nudy. Dopadlo to tak, že se teď scházím s dalším mužem a spím s ním… Ale beru ho taky jenom jako takového kamaráda na sex, ale on tvrdí, že se do mě zamiloval a chtěl by se mnou být, že ten můj vztah je přechozený a měla bych ho ukončit.

Nejspíš je se mnou něco špatně, jelikož se kvůli tomu vůbec necítím špatně a nemám ani žádný pocit viny. Přijdu si úplně bezcitná, jako oba mám svým způsobem ráda, ale ne tak moc jak to dávají najevo oni.

Prosím neukamenujte mě za to. Vím, že nevěra je špatná, ale jen slušně prosím o radu či názor.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
646
6.4.21 23:57

No tak nevíš co chceš to je asi u některých žen možná dívek? Normální… :think: :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
920
7.4.21 00:05
@Anonymní píše:
Ahoj,
chtěla bych se tu svěřit a zároveň zeptat na radu. Jsem s přítelem skoro 5 let a všechno víceméně funguje, je starostlivý, pracovitý, prostě takový správný chlap do života. Akorát poslední dva roky mám pocit, že ho beru jenom jako dobrého kamaráda a vztah mám už jenom ze zvyku. Jedná se tedy o vztah na dálku, s tím že se vídáme pouze o víkendech nebo když má volno.

Teď nedávno kvůli covid situaci „nemohl“ přijet, i když by mohl, jelikož pracuje všude možně po republice. Když to byly 2 týdny, co nepřijel, tak jsem si jen tak na truc založila seznamku, a z počátku to bylo jenom na zahnání nudy. Dopadlo to tak, že se teď scházím s dalším mužem a spím s ním… Ale beru ho taky jenom jako takového kamaráda na sex, ale on tvrdí, že se do mě zamiloval a chtěl by se mnou být, že ten můj vztah je přechozený a měla bych ho ukončit.

Nejspíš je se mnou něco špatně, jelikož se kvůli tomu vůbec necítím špatně a nemám ani žádný pocit viny. Přijdu si úplně bezcitná, jako oba mám svým způsobem ráda, ale ne tak moc jak to dávají najevo oni.

Prosím neukamenujte mě za to. Vím, že nevěra je špatná, ale jen slušně prosím o radu či názor.

Pane Bože za co? Lidi to Vám vážně věrnost nic neříká. Když Ti nevyhovuje vztah na dálku, proč si v tom pokračovala? Ano ten vztah je přechozený, a jěště jak je to na dálku je to o ničem. Dlouhých 5 let se jenom scházet a nebydlet? Už ho prostě nemiluješ. Nejlepší bude když to ukončíš s přítelem. A z milence bude tvůj nový přítel. A nebo si najdi někoho úlně jiného. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
105
7.4.21 00:52

Muj nazor je ten, ze nekde chodi po zemi jeste nekdo treti, kdo nemusi byt spatny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1671
7.4.21 01:17

Souhlasím, že původní vztah asi nemá smysl a bylo by fér ho ukončit. Jestli je milenec ten pravý ukáže čas. ale moc bych na to nesázela. Pozor, někde jsem četla (a empiricky ověřila), že asi po třech měsících „přátelství s výhodami“ vznikne emoční pouto i tam, kde původně nebylo, tak ať se zas nezasekneš s někým, kdo ti zas tolik nesedí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.4.21 01:18

Život není černobílý, lidské potřeby, jak citové tak tělesné, jsou velmi individuální a někdy je dobré být do určité míry sobecký a být s tím vyrovnaný… Někdo se vydováděl za mlada, někdo to dohání dýl, někdo těch pudů tolik nemá…

Upřímně řečeno, Tvuj vztah asi stejně nemá perspektivu. Kamarádství je na závazek v podobě děti malo a vídat se jednou za dva týdny ani není vztah a zajímalo by mě, jak to může stačit jemu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1659
7.4.21 02:09
@Anonymní píše:
Ahoj,

Prosím neukamenujte mě za to. Vím, že nevěra je špatná, ale jen slušně prosím o radu či názor.

Je smutné, že si nevážíte sama sebe a jen se nudíte. Z nudy člověk dělá ty největší kraviny. Domnívám se, že i kdybyste potkala toho pravého, tak vám to prostě bude jedno. Takový ten stav „mouchy sežerte si mě“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32245
7.4.21 06:19

Říká se, že v lásce vyhrává ten, kdo miluje méně. :nevim: Upřímně si vztah na dálku takhle dlouho nedovedu představit. Proč jste s tím do té doby nic neudělali? Jaké mouchy má ten nový se dozvíš až časem, tak zvaž, zda to chceš riskovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6551
7.4.21 06:27

Rozejdi se s tím prvním. No a co dál? Ten druhý se do tebe zamiloval, ale ty ho bereš jen jako kamaráda na sex.
Od dalšího týdne se otevírají ZOO, tak doporučuji si tam chodit hrát se šimpanzy a na hraní s chlapama a city druhých se na chvíli vykašlat. Až si ujasníš priority, pak to bude lepší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31921
7.4.21 06:28

Nic k nim necítíš, pro ti to jde. Ten druhý aspoň ví, že je podváděn. Ten první by měl mít taky jasno, aby si kdyžtak našel někoho, kdo mu nebude z nudy zanášet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2556
7.4.21 06:31

No, vzhledem k tomu, že ofic příteli stačí vídat se o víkendech, a teď dokonce intervaly prodlužuje, nepřijede, ač by mohl… Ta nějak tak tuším, že on asi taky věrnost sama nebude :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32239
7.4.21 06:36
@Anonymní píše:
Ahoj,

Myslím, že první „kamarád“ už taky někoho má, když už ani nepřijel, neřešila bych to.

Možná by bylo dobré se na té seznamce podívat po někom třetím, na které Ti bude záležet a budeš vědět, že ho máš ráda. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15082
7.4.21 07:05

Myslim, ze jeste nejsi vyzrala na trvaly vztah :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64358
7.4.21 07:12

Ukonci původní vztah a máš klid, kdyby pro tebe ten chlap něco znamenal, nehledas jinde

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
409
7.4.21 07:13

Docela bych souhlasila s tím ze vztah s,,přítelem na dálku “ je prechozeny. V první radě by sis měla sama v sobě srovnat priority, ujasnit si s kým chceš byt a potom udělat zásadní krok a jednoho (nebo oba ) odstřihnout. Tohle je nezdrava situace. To ze necitíš výčitky vůči svému partnerovi něco značí. Po pěti letech spolu lidi většinou bydlí, mají nebo aspoň plánují rodinu… tohle vídání se jednou za týden / dva by asi vyhovovalo málo komu. Neodsuzuju, člověk se v životě muže dostat do jakékoliv situace…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat