Reklama

Nevěra - jak se projevuje?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.09.18 23:26
Nevěra - jak se pojevuje?

Téma celkem jasné. Vy co jste to zažily. Některé jste ty indicie zaznamenaly hned, pro některé to bylo jako blesk z čistého nebe, ale potom, po dlouhém přemýšlení jste si třeba říkaly, jak to, že jste nepřišly na to a to, že jste si toho nevšimly…
To stejné i chlapi a ženská nevěra.
U nás doma bylo podezření loni, nikdy se nepotvrdilo, od nejlepší kámošky odešel manžel před půl rokem, celou dobu tvrdila, že nikoho nemá, že by to poznala, až teď se vynořila dlouhodobá milenka. A celkově mám toho kole sebe teď víc, že jeden á podezření, ale není si jistý.
Tak jak se to dá poznat, jak to bylo u vás, na co si dát pozor?
Dá se to podle něčeho s jistotou poznat?
Díky za postřehy.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

zakruta
Kecalka 347 příspěvků 23.09.18 23:39

U nas jsem si dala vsech pet dohromady, az se vsecko proflaklo… mensi zajem o sex, vic o sebe dbal, casteji, nez driv chodil do hospody s kamaradama… a na druhou stranu byl starostlivejsi o mou osobu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.09.18 23:41

@zakruta Co to znamená, že byl starostlivější o tvou osobu? Většinou se říká, že ti, co podvádějí hledají na partnerovi chyby a vyčítají mu je…
 zakl.

veliskovajitule
Povídálka 11 příspěvků 24.09.18 00:06

V dnešní době chytrých telefonů bych si myslela, že právě tam je na vše odpověď :-D

Evulina
Neúnavná pisatelka 15167 příspěvků 24.09.18 00:16
@Anonymní píše:
Téma celkem jasné. Vy co jste to zažily. Některé jste ty indicie zaznamenaly hned, pro některé to bylo jako blesk z čistého nebe, ale potom, po dlouhém přemýšlení jste si třeba říkaly, jak to, že jste nepřišly na to a to, že jste si toho nevšimly…
To stejné i chlapi a ženská nevěra.
U nás doma bylo podezření loni, nikdy se nepotvrdilo, od nejlepší kámošky odešel manžel před půl rokem, celou dobu tvrdila, že nikoho nemá, že by to poznala, až teď se vynořila dlouhodobá milenka. A celkově mám toho kole sebe teď víc, že jeden á podezření, ale není si jistý.
Tak jak se to dá poznat, jak to bylo u vás, na co si dát pozor?
Dá se to podle něčeho s jistotou poznat?
Díky za postřehy.

Podle mě se může nevěra ukázat i ubýváním peněz z účtu ;)

Epl
Povídálka 23 příspěvků 24.09.18 01:59

Menší záujem o sex, zmena správania, k lepšiemu ( z pocitu viny) alebo k horšiemu (chce byť inde), trávi doma menej času, alebo si vymyslí novú aktivitu, ktorú predtým nerobil, alebo povie že robí to čo vždy a pritom je u nej, starostlivosť o vzhľad, prípadne zmena vzhľadu, alebo začne v posteli skúšať nové veci, ako tréning k novej partnerke, menej komunikuje, prípadne je tajnostkarsky, stráži si mobil, nenechá ho nikde kde by si sa doň mohla pozrieť, prípadne si ho berie aj do kúpeľne…

Josef_t
Zasloužilá kecalka 638 příspěvků 24.09.18 06:52

Jak se někdo začne těšit do práce, je to hned podezřelé :-)

Upadne komunikace (proč něco probírat, když je to probrané s milencem nebo milenkou), vyčítání věcí, které dřív nevadily - nebo naopak ignorování zlozvyků, které vadily vždy, změny nálad bez zjevného důvodu, nepřítomnost duchem, důraz na oblékání, více času pro „sebe“, odmítání nebo jiné změny v sexu …

Jinak jak někdo tvrdí, že ten jeho na 100% nikoho nemá, tak ze zkušenosti bych řekl, že na 100% někoho má. Je to o ztrátě respektu, domněnka, že o partnera nikdo nestojí.

A čistě platonický vztah dokáže někdy ten reálný zdevastovat víc než ten reálný. Vysněné představě se těžko konkuruje :-)

Lama Lama
Hvězda diskuse 48435 příspěvků 24.09.18 07:40

Nevěděla jsem, že za tím je nevěra, ani jsem po tom nepátrala, to se nějak ukázalo až během rorozvodu. Ale choval se jak debil. Urážel srážel, kritizoval, nezájem o mě, společný čas…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.09.18 14:01

Pokud někoho miluješ, dej mu volnost. Pokud se vrátí, je Tvůj, pokud ne, nikdy Tvůj ani nebyl.

Stal se Vám i opačný případ ztráty důvěry? Myslím tím, pokud se podezření nepotvrdí. Někdy člověk není nevěrný ale ten druhý se chová jako by byl a to je snad ještě horší. Mě to takto potkalo a byli jsme z této situace hodne špatný dlouuuuhouuuu dobu.
Ty příznaky, o kterých zde čtu jsem právě zažil na sobě od partnerky jako bych byl největším nevěrníkem na této planetě. Bezdůvodné podezření z nevěry, žárlivost a změna nálad, absolutní nesoulad v komunikaci, hádky bez analyzování problému. Pokud druhá strana bezhlavě věří v nevěru, neuděláš s tím nic, žádné důkazy lásky a presumpci neviny nepomáhají. Láska upadá, důvěra mizí i když to navenek může vypadat idylicky. Rozbitá váza po slepení nikdy nebude jako předtím. Nějak jsme to ustálí, ale jizvy zůstaly a mně je z toho trošku smutno - stát se to totiž vůbec nemuselo, náznaky a důvody nikdy nebyly…

sign45
Ukecaná baba ;) 2324 příspěvků 24.09.18 14:14
@Anonymní píše:
Pokud někoho miluješ, dej mu volnost. Pokud se vrátí, je Tvůj, pokud ne, nikdy Tvůj ani nebyl.Stal se Vám i opačný případ ztráty důvěry? Myslím tím, pokud se podezření nepotvrdí. Někdy člověk není nevěrný ale ten druhý se chová jako by byl a to je snad ještě horší. Mě to takto potkalo a byli jsme z této situace hodne špatný dlouuuuhouuuu dobu.
Ty příznaky, o kterých zde čtu jsem právě zažil na sobě od partnerky jako bych byl největším nevěrníkem na této planetě. Bezdůvodné podezření z nevěry, žárlivost a změna nálad, absolutní nesoulad v komunikaci, hádky bez analyzování problému. Pokud druhá strana bezhlavě věří v nevěru, neuděláš s tím nic, žádné důkazy lásky a presumpci neviny nepomáhají. Láska upadá, důvěra mizí i když to navenek může vypadat idylicky. Rozbitá váza po slepení nikdy nebude jako předtím. Nějak jsme to ustálí, ale jizvy zůstaly a mně je z toho trošku smutno - stát se to totiž vůbec nemuselo, náznaky a důvody nikdy nebyly…

To je problém žárlivců, protože si vytvářejí domněnky. Já si myslím, že žárlivci nejen že nevěří druhým, ale především sami sobě.
Krásný případ z nedávné doby. Hosté, kteří chodí do jedné hospody, změnila se servírka, on si s ní párkrát u piva normálně nezávazně povídal (servírka mladá holka, tak že takové trdlo nevyřáděné) no a manželka nejen jemu, ale i jí udělala docela hezkou žárlivou scénu. Přitom tam chodí spolu.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.09.18 05:30
@Anonymní píše:
Pokud někoho miluješ, dej mu volnost. Pokud se vrátí, je Tvůj, pokud ne, nikdy Tvůj ani nebyl.Stal se Vám i opačný případ ztráty důvěry? Myslím tím, pokud se podezření nepotvrdí. Někdy člověk není nevěrný ale ten druhý se chová jako by byl a to je snad ještě horší. Mě to takto potkalo a byli jsme z této situace hodne špatný dlouuuuhouuuu dobu.

A můžu se zeptat, na základě čeho partnerka vydedukovala, že jsi ji nevěrný? A byla žárlivá vždycky, nebo to bylo jen na základě něčeho konkrétního?
Ono je taky rozdíl v tom, pokud je někdo chorobně žárlivý od začátku a nebo pokud někdo začne žárlit třeba po mnoha letech na základě nějakých konkrétních změn v chování partnera.
 Zakl.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.09.18 10:56

Jsem ženě nevěrný, s jednou milenkou asi 9 měsíců (předtím jen věrnost, je mi 45) a prošlo to různými stádii :D
Na začátku jsem zhubl, byl znatelně méňe doma, zvažoval jsem rozvod a nevadil by mi, měl jsem výrazně větší sebedůvěru, změnil jsem práci, začal se učit AJ, zkoušel s ní nové sexuální praktiky, byl jsem na ženu dost protivný (v podstatě jsem si hledal důvody proč odejít).

Když mi bylo jasně řečeno (milenkou), že se mnou žít nebude a přešlo první poblouznění, tak jsem se dost zklidnil. Taky jsem časem pochopil, že jsem chtěl nereálné věci, získal jsem jiný pohled na to, co chci, na ženy atd …
V současnosti to máme s ženou hodně dobrý, chci zachovat rodinu, jsem na ni hodnější než roky před tím, tolerantnější, situace v rodině se zklidnila. Sex s ženou máme teď už velmi zřídka (ona nemá zájem poslední roky a zhoršuje se to), přestal jsem na ni tlačit, v podstatě jen když chce. Přestali jsme chodit do manželské poradny (ona navrhla ukončení).

Když se podívám, jak mě to změnilo, tak bych svojí ženě dopřál to samé ;)

M.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.09.18 11:03
@Anonymní píše:
A můžu se zeptat, na základě čeho partnerka vydedukovala, že jsi ji nevěrný? A byla žárlivá vždycky, nebo to bylo jen na základě něčeho konkrétního?
Ono je taky rozdíl v tom, pokud je někdo chorobně žárlivý od začátku a nebo pokud někdo začne žárlit třeba po mnoha letech na základě nějakých konkrétních změn v chování partnera.
Zakl.

Popravdě - nevím, na začátku vztahu jsem rozhodně nic nepoznal, nebyla taková :( Poprvé vážná krize během VŠ po cca 7 letech vztahu. Začala žárlit na spolužačky, se kterými jsme se normálně bavili dokonce oba. Scény jako z filmu, že jsem se nestačil divit. Skončilo to tak, že jsem zařadil zpátečku, nechal ji dýchat a studovat. Já jsem školu nechal aby ji vůbec mohla dokončit, odpromoval a měli jsme doma pohodu :( … Pak právě nastalo pár let období klidu jak na začátku :) Osobně si myslím, že nyní, naposledy, když se to stalo tak to bylo změnou práce. Byla zvyklá, že jsme byli spolu / pracovali jsme stále na jenom místě oba dlouhá léta/ po změně, kdy já jsem změnil pozici a místo /stěhovali jsme se/ - ona dospěla do stádia zklamání, jelikož tato změna byla nabídnuta majiteli mně a ne jí. Viděla chyby ve všem a to jsem chodil z práce rovnou domů, nic netajil, nikam nechodil i tak měla potřebu mi projít telefon a historii v počítači, hledala, zda se nebavím s někým, koho nezná, dokonce jsem zažil scénu i za reference, které jsem napsal studentce po praxi a ona se to dozvěděla. Hned za tím viděla, že jsem s ní něco měl. Vždy to bylo bezdůvodně, nic konkrétního nemohlo být - o tom bych snad věděl :P Každopádně, už to chování a ztráta důvěry zanechala na vztahu vážné trhliny a jak jsem psal, sám nevěřím, že by to mohlo být jako kdysi i když ona se snaží, respektive se více asi ovládá, páč chorobní žárlivost se na 100% vyléčit nedá… nevím no…

Lama Lama
Hvězda diskuse 48435 příspěvků 25.09.18 11:06
@Anonymní píše:
Jsem ženě nevěrný, s jednou milenkou asi 9 měsíců (předtím jen věrnost, je mi 45) a prošlo to různými stádii :D
Na začátku jsem zhubl, byl znatelně méňe doma, zvažoval jsem rozvod a nevadil by mi, měl jsem výrazně větší sebedůvěru, změnil jsem práci, začal se učit AJ, zkoušel s ní nové sexuální praktiky, byl jsem na ženu dost protivný (v podstatě jsem si hledal důvody proč odejít).

Když mi bylo jasně řečeno (milenkou), že se mnou žít nebude a přešlo první poblouznění, tak jsem se dost zklidnil. Taky jsem časem pochopil, že jsem chtěl nereálné věci, získal jsem jiný pohled na to, co chci, na ženy atd …
V současnosti to máme s ženou hodně dobrý, chci zachovat rodinu, jsem na ni hodnější než roky před tím, tolerantnější, situace v rodině se zklidnila. Sex s ženou máme teď už velmi zřídka (ona nemá zájem poslední roky a zhoršuje se to), přestal jsem na ni tlačit, v podstatě jen když chce. Přestali jsme chodit do manželské poradny (ona navrhla ukončení).

Když se podívám, jak mě to změnilo, tak bych svojí ženě dopřál to samé ;)

M.

a jak by to dopadlo, kdyby milenka s tebou být chtěla? :think:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Bohumil Klepl zmizel. Neodehrál představení a 11 dní se nikomu neozval

Herec Bob Klepl (60) na konci září zkolaboval na divadelních prknech Studia... číst dále >

Doma a s vínem! Menzelovi zveřejnili spokojenou fotku z rodinné večeře

Rodina Jiří Menzela (80) slaví! Slavný režisér se po téměř roce, který... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >