Nevěra - je někdo fakt spokojený?

Anonymní
16.2.20 22:07

Nevěra - je někdo fakt spokojený?

Prosím zcela upřímně a klidne anonymne. Několikrát jsem tu cetla, že se vztah po provalene nevere paradoxne zlepšil a ti dva jsou spokojenější než předtím. Vrtá mi to hlavou. Vztah mych rodičů to rozložilo (proto prosím anonymne). Ale znam i par, kde se jede dal, jako by se nic nestalo, přitom průser veliký - 3 male deti, mimomanzelsky poměr trval roky. Vy, co jste to zažily, fakt dokážete byt s partnerem pote v pohode? Vnitřně, nejen navenek? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3377
16.2.20 22:17

Já nezažila. ale jak se znám já bych to nedala…jsem moc hrdá!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3471
16.2.20 22:25

Nezažila a snad ani nezažiju protože bych asi nezvládla že manžel někoho má :think: takže vztah by nám to nezlepšilo spíš úplně odrovnalo :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15045
16.2.20 22:25

Ja to zazila par krat v minulych vztazich a uz bych nechtela, Ta duvera tam proste neni a i kdyz jsem neveru odpustila a jelo se dal, tak ten vztah to nakonec stejne rozlozilo.

No a cim je clovek starsi, tim mene si toho necha libit. Alespon u mne to tak je. Bud chlap se mnou chce byt, nebo ne, to si musi rozmyslet predem. Se stavajicim partnerem jsem uz skoro 10 let a zatim mi neverny nebyl. A ja to poznam, kdyz chlap nejakou bokovku ma.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3377
16.2.20 22:29
@warita píše:
Ja to zazila par krat v minulych vztazich a uz bych nechtela, Ta duvera tam proste neni a i kdyz jsem neveru odpustila a jelo se dal, tak ten vztah to nakonec stejne rozlozilo.No a cim je clovek starsi, tim mene si toho necha libit. Alespon u mne to tak je. Bud chlap se mnou chce byt, nebo ne, to si musi rozmyslet predem. Se stavajicim partnerem jsem uz skoro 10 let a zatim mi neverny nebyl. A ja to poznam, kdyz chlap nejakou bokovku ma.

Podle čeho to poznáš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1063
16.2.20 22:32

Ja se rozvedla ja bych to nedala. A to bylo malé 14 dní když jsem zjistila nevěru :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1671
16.2.20 22:33

Můj manžel je i můj nejlepší přítel a jestli by mě povedl (určitě by mi to i sám řekl) myslím že bych mu i odpustila. Ale určitě z mé strany by už byla nedůvěra a možno by nám to časem narušilo harmonií. Neznám pár který to zvládl ale záleží na povaze jedinců.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.2.20 22:37

My jsme od provalené nevěry spokojení. Ale já jsem trochu jiný level, já prostě odděluju lásku a sex, což je pro spoustu lidí nepochopitelný… Pořád jsem manželovi říkala, že snesu nevěru, ale nesnesu lež, jenže on mi to nevěřil. Navíc já mám na tohle nos a okamžitě vím, která bije… Když to konečně ruplo, vyčistil se u nás doma vzduch, vyjasnili jsme si svoje postoje a jedeme dál. Paradoxně, manžel od té doby žádnou milenku nemá. Zkusil to jednou a pak přiznal, že to bylo najednou takový divný… :mrgreen:. Kdyby se ta nevěra neprovalila, tak spolu už asi nejsme. Ne kvůli té nevěře, ale kvůli tomu, že nesnesu, aby mi chlap lhal a dělal ze mě idiota. Ale jak jsem psala, já to mám postavený trochu jinak než ostatní.

• Nahlásit
  • Citovat
15045
16.2.20 22:40
@Veru1987 píše:
Podle čeho to poznáš?

6. smysl. Chlap se chova proste jinak. Nekdy tam byly indicie, jindy ne, jenom divny pocit, ze neco je jinak. A ja kdyz mam podezreni, tak nemam zabrany se podivat chlapovi do mobilu. A zatim se mi pokazde podezreni potvrdilo.

Muj stavajici partner a manzel je dobrak od kosti. Neuveritelne hodny, zasadovy, moralni, rodinne orientovany… ale hlavne ten typ, co by ani mouse neublizil. O vernosti nemluvi, on se chova tak, ze absolutne nemam zadny duvod mu neduverovat. A taky nema tolik prilezitosti: z prace rovnou domu, volny cas travime prevazne spolu. Kamaradi a pivo jednou za uherak. Doslova. Takze tak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
233
16.2.20 22:42

„Bohužel“ :? vlastně spíše bohudík 8) s nevěrou nemám zkušenosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.2.20 22:59

Já přišla na nevěru po cca půl roce vztahu, nebyla jsem nikdy žádný svatoušek, tak jsem tenkrát,,odpustila,, ta důvěra není co byla ale je to už pár let, vzali jsme se a jsem ráda, že jsem,,odpustila,, protože je to vážně skvělý chlap, tenkrát se bičoval, že už to nikdy neudělá, že o mě nechce přijít a vážně otočil a hrozně se snažil :nevim:.

• Nahlásit
  • Citovat
131
16.2.20 23:52
@warita píše: . A ja kdyz mam podezreni, tak nemam zabrany se podivat chlapovi do mobilu. A zatim se mi pokazde podezreni potvrdilo.Muj stavajici partner a manzel je dobrak od kosti. … A taky nema tolik prilezitosti: z prace rovnou domu, volny cas travime prevazne spolu. Kamaradi a pivo jednou za uherak. Doslova. Takze tak.

Tvůj mužíček je hlavně neskonalej blb. Něco takového: lezu do mobilu, z práce rovnou domů. Je mi ho líto, ale když mu to vyhovuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
16.2.20 23:52

Zdravím vás je zajímavé číst vaše názory na nevěru a zkušenosti. Já osobně můžu říci, že kolikrát muž když je nevěrný tak hlavně proto že ho žena hodí na druhou kolej po narození dětí a zároveň ho začne i komentovat jako dítě to je nejčastější. Znal jsem kolegu co byl několikrát rozvedeny a když jsem se sním potkal naposledy tak to byl právě ten důvod proč podvádět a pak odešel. Dnes jak sám řekl s si hledal ženu která už nechtěla dítě a je sní do dnes. Ale jinak samosebou to není jediný důvod asi by to bylo na více psaní. Píšu to proto protože jsem sám snil o ženě rodině věrnosti ale život ukáže jak je to těžké

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
471
17.2.20 00:10
@Budoucí007 píše:
Tvůj mužíček je hlavně neskonalej blb. Něco takového: lezu do mobilu, z práce rovnou domů. Je mi ho líto, ale když mu to vyhovuje.

Co je proboha špatného na tom, že jde rovnou domů? Absolutně nechápu. S manželem to tak máme taky, pokud nemá ještě schůzku jede z práce domů, nemyslím si, že je můj muž chudák :mrgreen:
Kdybych měla podezření do mobilu vlezu klidně taky. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2129
17.2.20 00:23

I neprovalená nevěra vztah za čas rozloží, vede k odcizení.
Co teprve ta provalená, to je prostě pro druhého šok, důvěra, respekt jsou totálně v pr…
A taky je to dobrá záminka, pokud podváděný má o vztahu pochybnosti…

Že je vztah spokojenější, je často jen berlička pro ty co si nechtějí přiznat skutečnost.

Zafungovat to může jen ve výjimečných případech…

1. Podvedený se nestihne dostat do fáze, kdy na vztah rezignuje. Snáze se mu to zvládá, pokud nemá taky čisté svědomí (i když to nepřizná, ale pokud je vztah v krizi, tak si taky často někoho najde)
  2. Záletník se začne opravdu, ale opravdu snažit (to se stává málokdy, většinou si myslí, že má navrch, že se vše vrátí zpátky a vše bude jako by se nic nestalo).

Aby se žena či muž začali po provalené nevěře snažit musí se stát dvě věci:

• milenec/milenka se musí projevit jako lhář, pitomec apod.
  • kolem bývalého začnou točit sousedky, kolegyně, kamarádky (ženě začnou nadbíhat muži)

Vztah to prostě přežije jen za určitých okolností a rozhodně nestačí, když záletník řekne promiň už to neudělám :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama