Reklama

Nevěra - manžel ženy bere jako kus masa

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.08.18 15:15
nevěra- manžel ženy bere jako kus masa

Omlouvám se za anonym, je to hodně citlivé. Přišla jsem manželovi na seznamku, psal nespočtu ženám s nabídkou sexu, každé napsal, že o vztah zájem nemá, o sex ano. Pár z nich se bohužel chytlo a mám tedy plno bolestivých důkazů o nevěře. Manžel přiznal psychické problémy, než jsem na to přišla, sám navštěvoval psychologickou poradnu- sex se mnou měl celou dobu, údajně mě miluje, měli jsme jinak opravdu hezké manželství. Samozřejmě prosí, ať neodcházím, že se bude dál léčit. Může se jednat o formu nějaké poruchy? Je možné vůbec v tomto náprava? Vím, většina mě odsoudí, a požene s kufrem pryč, je to teď však pro mě tak čerstvé, že si to nedokážu představit, ráda bych názory těch, kteří se s něčím podobným setkali, jestli vůbec někdo :,(

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.08.18 15:22

Mám jednu velmi blízkou kamarádku,která je v podobné situaci. 20 let manželství,vše klape suprově,jen má doma d.ěvkaře. Zůstávají spolu,rozumí si ve všech ohledech,jen mu řekla,ať si v tomto ohledu dělá co chce a netahá jí to domů. Obdivuji ji,ale nevěřím,že je to nějaká psychická porucha. Anonym,info nejsou o mně.

Petus01
Kecalka 118 příspěvků 14.08.18 15:24

Jako by jsi mluvila o mém ex…z vlastní zkušenosti - ne nezlepší se to. :(

tininas
Zasloužilá kecalka 706 příspěvků 14.08.18 15:24
@Anonymní píše:
Omlouvám se za anonym, je to hodně citlivé. Přišla jsem manželovi na seznamku, psal nespočtu ženám s nabídkou sexu, každé napsal, že o vztah zájem nemá, o sex ano. Pár z nich se bohužel chytlo a mám tedy plno bolestivých důkazů o nevěře. Manžel přiznal psychické problémy, než jsem na to přišla, sám navštěvoval psychologickou poradnu- sex se mnou měl celou dobu, údajně mě miluje, měli jsme jinak opravdu hezké manželství. Samozřejmě prosí, ať neodcházím, že se bude dál léčit. Může se jednat o formu nějaké poruchy? Je možné vůbec v tomto náprava? Vím, většina mě odsoudí, a požene s kufrem pryč, je to teď však pro mě tak čerstvé, že si to nedokážu představit, ráda bych názory těch, kteří se s něčím podobným setkali, jestli vůbec někdo :,(

Je to hodně drsná situace - o tom žádná.

Ale… První řez je nejhlubší (a ten máš za sebou) - horší to už nebude.

Takže hlavní otázka, kterou si teď musíš položit, je: Jak chceš žít dál TY!

Příspěvek upraven 14.08.18 v 15:29

TMana
Kecalka 440 příspěvků 14.08.18 15:28

V jeho případě se jedná o normál a to se nezmění, pokud nebude brát léky, které mu víceméně jen utlumí libido. Takže buď se s tím smířit, nebo poslat k vodě.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.08.18 15:34

@Petus01 a jak jsi zvladla rozchod, s nekym takovym? Bylo to bolestive? :(

Lioness34
Zasloužilá kecalka 508 příspěvků 14.08.18 15:48

Pokud se rozejdete bolestivé to bude - je nesmysl myslet si ze ne… a pokud s nim budeš tak to lehké taky nebude… vše si rozmysli možná by byl vhodný psycholog i pro tebe …

Petus01
Kecalka 118 příspěvků 14.08.18 15:54
@Anonymní píše:
@Petus01 a jak jsi zvladla rozchod, s nekym takovym? Bylo to bolestive? :(

Pokud chces, napis SZ, moc se mi to nechce rozebirat verejne. Ale jasne, bolestive to bylo.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.08.18 16:15

Můj manžel byl stejný. Přišla jsem na to po více než 10 letech fajn manželství.
Nedala jsem to. Pro něj sex není (jen) o lásce. Věrnost nemá hodnotu. Bohužel jsem zjistila, že takových chlapů je 8) Už jako mladá jsem měla x nabídek od zenáčů, vždycky jsem se tomu jenom zasmála. A pak jako rozvedená 8), těch ženatých kolem, co se nabízelo na sex, opravdu jsem hodně vystřízlivěla, jsem úplně obyč, žádná modelka.
Já jsem si vždy říkala, že kvůli nevěře bych spokojené manželství nebourala, u nás do té doby spokojené bylo, ale těch nevěr jen kvůli sexu bylo 8) Nevěrný není ani současné manželce, ale to už nejsem já :lol: Můj současný muž ví, přestože jsem tolerantní, jak se můj názor vyvíjel a že bych nevěru asi nedala. Po té zkušenosti to nemám zapotřebí. Psychicky to bylo hodně náročné.

káťa
Extra třída :D 12623 příspěvků 14.08.18 16:24

Myslím si, že rozchod je náročný, ale zůstat s takovým člověkem je mnohem psychicky náročnější.
Za prvé se nezmění, za druhé je to o tvé zdraví, a za třetí se samozřejmě může kdykoli zamilovat a jít.
Není to nemoc, je to výmluva kur.evnika.
Kamarádka se to taky snažila žehlit a omlouvat nemoci, poruchou atd. Několik let to tolerovala a žila v nervech a pak přišel, že se zamiloval a stejně odešel…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.08.18 16:48

Buď spolu zůstanete, ale buď si jistá, že tě bude dál podvádět nebo jděte od sebe. Jiná možnost není. Mám okolo sebe taky pár nenapravitelných děvkařů a nevěřím, že se někdy změní, ale ani oni ne :lol: Jeden žil i se mnou, teď má manželku, kterou zase podvádí. Ona to tedy ví, ale toleruje mu to.

Anetka247
Povídálka 12 příspěvků 14.08.18 17:19

Měl to celou dobu co jste spolu a ty si o tom nevěděla? Nebo to s tím začal až v poslední době? Jestli to má dlouho a nedokáže být monogamní tak s tím asi nic neuděláš. V tom druhém případě to můžou být jen hormony, nebo nějaký jiný problém co se dá vyřešit.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.08.18 17:57
@Anonymní píše:
Omlouvám se za anonym, je to hodně citlivé. Přišla jsem manželovi na seznamku, psal nespočtu ženám s nabídkou sexu, každé napsal, že o vztah zájem nemá, o sex ano. Pár z nich se bohužel chytlo a mám tedy plno bolestivých důkazů o nevěře. Manžel přiznal psychické problémy, než jsem na to přišla, sám navštěvoval psychologickou poradnu- sex se mnou měl celou dobu, údajně mě miluje, měli jsme jinak opravdu hezké manželství. Samozřejmě prosí, ať neodcházím, že se bude dál léčit. Může se jednat o formu nějaké poruchy? Je možné vůbec v tomto náprava? Vím, většina mě odsoudí, a požene s kufrem pryč, je to teď však pro mě tak čerstvé, že si to nedokážu představit, ráda bych názory těch, kteří se s něčím podobným setkali, jestli vůbec někdo :,(

Ono je to někdy těžké. Já jsem na „druhé straně“ - sex mám hodně ráda, mám ráda i méně tradiční praktiky apod., ale můj muž nemá zas až tak vysoké libido, velice krátce vydrží a neuspokojí mě. Jinak se moc milujeme. Bylo mi nespočetněkrát razeno, ať si najdu milence, ale já se to pokouším vydržet, to by byl konec. Miluju ho a nechci ho podvádět, ale ta frustrace z nenaplněného sexu je hrozná. Řešíme to už 10 let, zatím se to pohnulo jen o píď, nebo se to pohne jednou dvakrát a pak zas skouzává do starých kolejí.
Tím chci říct, že z mého pohledu se možná dá i pochopit to, když muž doma nemá tolik sexu a takový, jaký by potřeboval, že má tendenci si vypomáhat jinde.. :think:
Já se držím, nepodvádím, ale bez pořádného sexu to je často velké odříkání a očistec a kolem ovulace to se mnou pořádně mává :,( :,(

lalalyla
Kecalka 495 příspěvků 14.08.18 18:26
@káťa píše:
Myslím si, že rozchod je náročný, ale zůstat s takovým člověkem je mnohem psychicky náročnější.
Za prvé se nezmění, za druhé je to o tvé zdraví, a za třetí se samozřejmě může kdykoli zamilovat a jít.
Není to nemoc, je to výmluva kur.evnika.
Kamarádka se to taky snažila žehlit a omlouvat nemoci, poruchou atd. Několik let to tolerovala a žila v nervech a pak přišel, že se zamiloval a stejně odešel…

Presne tak.Ona ho jednou nejaka natolik okouzli,ze te odkopne jako kus hadru a bez mrknuti oka.Musis pocitat i s touhle variantou.

Dojcanis
Závislačka 3650 příspěvků 14.08.18 19:11

Obdivuju tě.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Gottovi volali, že letos Slavíka nedostane. Důvod? Rakovina a Ortel

Karel Gott a Lucie Bílá tuhle zprávu jenom těžko rozdýchají. Pořadatel ankety... číst dále >

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama