Nevěra manžela s příbuznou

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Napsat příspěvek
Velikost písma:
1510
9.12.21 12:27
@3HE píše:
Začal dolízat… Lítost nevidím… Začal říkat, že se mnou bude, ale musí být často sex 8o a hned s tím chtěl začít 8o asi se ještě budu hodně divit… Nikdy v životě nedolízal… Je na to moc hrdý. A teď? V sobotu Jsrm mu řekla, že o tom všem vím… A dnes chce sex… :roll:
Nějaká mužská specialita?
Nebo mu začíná docházet, že ten život, který si vysnil, nebude tak super.
Ale nějak mu to nevěřím a nechává mě to chladnou… :roll: :zed:.

Naprosto normalni reakce chlapa, ktery po tom, co se stalo s tebou chce i nadale zustat.
Zenskym se to muze zdat divne, ale co ma ten chlap delat?

Sice by bylo nejchytrejsi dal vsechno popirat i kdyz mas v ruce nezvratne dukazy, ale na to je ted uz pozde. A tak si rekl, ze to teda prizna a soucasne se pokusi poukazat na tu zrejme nejpodstatnejsi chybu ve vasem vztahu, coz je z jeho pohledu zrejme nedostatek sexu. On tu devatenactku viditelne neber tak vazne, jak si ty myslis a ja myslim, ze to bylo jen takoveto ( v tomto veku ) klasicke sexualni poteseni; obzvlast, kdyz ma doma sexu malo.

Tak si holt rekl, ma-li nas vztah mit sanci, mluvme o tom. Doliza, coz prekladam do reci meho kmene jako ze se snazi a to delaji jen ti, kteri chteji radsi zustat, nez se rozvadet.

Tvoje reakce chapu, tvoje tozhorceni taky, tvoje zklamani taky ( tady ovsem podotknu: Ruku na srdce, byl nebo nebyl sexualne zanedbavan?), ale neprihodilo se ti nic mimoradneho… driv nebo pozdeji ma krizi stredniho veku kazdy.

Je jenom na tobe, jestli ti ten chlap stoji za to nebo ne. On zustat viditelne chce a ty jses ted na tahu. Nenech se ale svest myslenkou, ze bys ted mohla zacit tlacit na pilu a klast neusnosne podminky. To muzes udelat jen v pripade, ze budes chtit rozchod a pak je ted vhodna doba si sve podminky prosadit.

Pokud s nim chces zustat, budes pro to muset neco udelat i ty.

Příspěvek upraven 09.12.21 v 12:33

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8640
9.12.21 12:32

@carsin S tím souhlasím. Sice lze nedostatek sexu řešit i jinak (důstojněji), ale možná v tom jeho sdělení (požadavku na více sexu) je zakopán pes.
Otázka ale je, jestli zrovna teď je v pozici, aby si mohl něco diktovat, to se obávám, že ne, že to nebude fungovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24041
9.12.21 12:40
@carsin píše:
@3HE píše:
Začal dolízat… Lítost nevidím… Začal říkat, že se mnou bude, ale musí být často sex 8o a hned s tím chtěl začít 8o asi se ještě budu hodně divit… Nikdy v životě nedolízal… Je na to moc hrdý. A teď? V sobotu Jsrm mu řekla, že o tom všem vím… A dnes chce sex… :roll:

Naprosto normalni reakce chlapa, ktery po tom, co se stalo s tebou chce i nadale zustat.

Sice by bylo nejchytrejsi dal vsechno popirat i kdyz mas v ruce nezvratne dukazy, ale na to je ted uz pozde. A tak si rekl, ze to teda prizna a soucasne se pokusi poukazat na tu zrejme nejpodstatnejsi chybu ve vasem vztahu, coz je z jeho pohledu zrejme nedostatek sexu. On tu devatenactku viditelne neber tak vazne, jak si ty myslis a ja myslim, ze to bylo jen takoveto ( v tomto veku ) klasicke sexualni poteseni; obzvlast, kdyz ma doma sexu malo.

Tak si holt rekl, ma-li nas vztah mit sanci, mluvme o tom. Doliza, coz prekladam do reci meho kmene jako ze se snazi a to delaji jen ti, kteri chteji radsi zustat, nez se rozvadet.

Tvoje reakce chapu, tvoje tozhorceni taky, tvoje zklamani taky ( tady ovsem podotknu: Ruku na srdce, byl nebo nebyl sexualne zanedbavan?), ale neprihodilo se ti nic mimoradneho… driv nebo pozdeji ma krizi stredniho veku kazdy.

Je jenom na tobe, jestli ti ten chlap stoji za to nebo ne. On zustat viditelne chce a ty jses ted na tahu. Nenech se ale svest myslenkou, ze bys ted mohla zacit tlacit na pilu a klast neusnosne podminky. To muzes udelat jen v pripade, ze budes chtit rozchod a pak je ted vhodna doba si sve podminky prosadit.

Tak puget kytek a omluva by byl pro začátek lepší, než si klást podmínky. A navrhnout řešení, protože pokud je muž sexuálně zanedbávaný, tak to má někdy taky svůj důvod. Tady ovšem vidím „návrat“ ve stylu buď ráda, že jsem tady a cvrkej, což mi po tom jeho úletu přijde přes čáru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8510
9.12.21 12:41
@Anonymní píše:
Jsme manželé 18let, máme dvě děti na prvním stupni ZŠ.
Naše manželství je skoro celou dobu problémové, o rozvodu jsme se bavili spíše v afektu v hádce.
Byli jsme v červnu 2021 na rodinné akci - 4dny na chatě s jeho bratry s rodinami, jeho bratranci a sestřenicí… samozřejmě, že já a naše děti jsme tam byli také. Manžel se tam vyspal s dcerou své sestřenice!!! Jemu je 44let, jí je 19let. Byl tedy opilý, ale z mého pohledu za svůj čin má zodpovědnost. A co víc - on si s ní píše sms! Stalo se to v červnu 2021 - od té doby si občas napíšou sms - dost nechutné - jak to bylo super silný zážitek a jak se těší na příště. Navrhoval jí, že za ní pojede - ona bydlí u otce cca 180km od nás. Ale zasekl se na tom, že je ženatý a těžko by svůj odjezd vysvětloval. Já jsem se o nevěře dozvěděla z jeho mobilu ze sms - protože usnul opilý a telefon mu svítil otevřený na těch sms.. tak jsem si to přečetla. Pak jsem telefon občas ještě navštívila. Naposledy před třemi dny, kde byla jejich konverzace. Dosud jsem to v sobě držela. Před pár dny jsem mu to řekla - krátce, stručně, na rovinu -že vím, že spolu spali a že udržují kontakt. Nejdříve zapíral, potom mi řekl, že byl opilý a ona je mladá holka, tak co se dívím! Žádný problém, že je to příbuzná!!! Žádný náznak lítosti. Navíc popřel, že jsou v kontaktu - neřekla jsem, že vím o těch dalších sms. Nezapoměl mi dát výčet důvodů, které ho opravňují mi zahnout, protože se mnou se nedá žít!

Navrhl, že v lednu odejde z našeho společného domu a bude jako formu alimentů platit všechno kolem domu (forma výkupného???). Zpátky lepit manželství nechce, ale chce, aby děti zůstaly v našem domě. Potom se časem rozhodneme, co budeme dělat dále.

Zhubl od června snad 20kg, je úplně mimo… chodí se sluchátky a s telefonem - sleduje filmy. Nebaví se se mnou ani s dětmi. Říkal, že přehodnotil svůj život, že ho nechce marnit se mnou. Krize středního věku jako vyšitá. Nedokážu pochopit, že se tahle vzdá bydlení s dětmi :,(

Musím tedy přiznat, že jsem se už cca 3roky rozhodovala pro rozvod, ale bála jsem se toho kvůli dětem, aby netrpěly. A ted, když to má být - že sám manžel odejde… tak se strašně trápím, že je to tak špatně a hlavně jsem strašně moc ponížená tím jeho činem!!! Na rodinné akci se vyspí se skoro neteří, kterou známe všichni od malinka, naše děti ji milují - pro ně je to sestřenice! a když tam je tolik příbuzných a hlavně já a děti! A ještě v ten den večer mi nechal zahrát naši svatební píseň a vyzval mě k tanci - taková šaškárna!! a pak se s ní vyspí někde tajně!! V hlavě se mi neustále honí reálné představy toho, jak to spolu dělají! :( Chce se mi neustále brečet a jsem zoufalá z toho pokaženého života :-( Moc bych chtěla, abychom pěkně žili, ale už to nepůjde - manžel přímo řekl, že ho nezajímám a už nechce nic napravovat.

Oslovit tu holku? - nejde mi o to, abych bojovala za to, aby ho nechala být, ale já bych jí nejraději vynadala!!! řekla bych jí pěkně od plic, co si myslím o ní a tom všem! Ona je v té smskové konverzaci dost aktivní, nabádá ho k tomu, aby za ní přijel. Pořád mu připomíná ten akt. Strašně bych jí chtěla „říct svoje“.

Dále - oslovit ty příbuzné? - chtěla bych, aby to věděli… protože manžel na různých rodinných oslavách o mě vykládal nesmysly - jak jsem špatná manželka… a on je u nich za chudáčka, který se mnou trpí - tak ráda bych je vyvedla z omylu!!!

Děkuji za pochopení i rady. :kytka:

kdyby se to stalo v naší rodině a tou dcerou byla naše dcera, tak by můj manžel dotyčného starého úlisáka asi přizabil..
vím, že je holka už „dospělá“, ale i tak je to v rodině prostě vždycky přes čáru..
u vás stejně už je dávno manželství v háji, takže rozvod a jeho velkorysé výživné proč ne… a jestli dělat scénu slečně??? Záleží na povaze, já bych se tím asi neztrapňovala, ale chápu, že máš chuť jí to pořádně vytmavit.. Slečna se tomu ale maximálně zasměje a napíše tvému manželovi, že ho už úúúplně chápe, když má „doma takovou hysterku“… nemyslím, že by ti scéna v něčem pomohla..
a pokud toužíš vyloženě po pomstě - tak je cesta to říct jejím rodičům… ALE zase je otázka, co tím získáš a co tím ztratíš…
Prostě bych se rozvedla a nechala chlípného druhomízáka napospas osudu, který si vybral..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2217
9.12.21 12:44
@carsin píše:

Pokud zakladatelka překousne svou ublíženost, i když oprávněnou, tak vlastně dává šanci on jí. Zjistil, že co mu doma chybělo, může dostat bez problémů jinde, a přesto by to chtěl se zakladatelkou napravit včetně důvodu, který ho k tomu původně vedl. Navíc se zdá, že dobrovolně, ne že by dostal kopačky a neměl kam jinam jít.
Zakladatelka ani většina jiných žen to tak nevezme, ale svým způsobem je to z jeho strany vyznání.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1510
9.12.21 12:48
@terien píše:
Tak puget kytek a omluva by byl pro začátek lepší,než si klást podmínky. A navrhnout řešení, protože pokud je muž sexuálně zanedbávaný, tak to má někdy taky svůj důvod. Tady ovšem vidím „návrat“ ve stylu buď ráda, že jsem tady a cvrkej, což mi po tom jeho úletu přijde přes čáru.

Souhlasim.
Ale vzhledem k tomu, ze zakladatelka pise, ze zacal dolizat, dovedu si predstavit u toho i tu kytku. Omluva prijde zrejme pozdeji, protoze on se viditelne jeste ridi heslem: Nejlepsi obrana je utok. Nevi, jak na to… ona to prece jen neni zadna vsedni situace.

Pro zakladetlku by melo byt nejdulezitejsi zjisteni, ze on chce zustat.
A ona si ho muze nechat nebo nemusi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.12.21 12:57

Já bych tedy toho pána a tu holku ráda poznala-opravdu mě zajímá co to je za lidi. Ten tvůj manžel musí mít opravdu charisma když ve 44 sbalil 19 letou a ta holka musí být pěkná k… Vzpomněla jsem si na jednu naši velkou rodinou oslavu, přivedla jsem si 15 letou kamarádku ať tam mám někoho k sobě. Mému strýci tehdy bylo 36 a měl tam ženu a malé dítě. No ta kamarádka ho taky provokovala a troufnu si říct že balila. Teta si toho všimla a domluvila mu. Ale i tak no…ty mladé holky fakt někdy nemají soudnost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5165
9.12.21 12:57
@carsin píše:
Souhlasim.
Ale vzhledem k tomu, ze zakladatelka pise, ze zacal dolizat, dovedu si predstavit u toho i tu kytku. Omluva prijde zrejme pozdeji, protoze on se viditelne jeste ridi heslem: Nejlepsi obrana je utok. Nevi, jak na to… ona to prece jen neni zadna vsedni situace.Pro zakladetlku by melo byt nejdulezitejsi zjisteni, ze on chce zustat.
A ona si ho muze nechat nebo nemusi.

Souhlas s dovětkem, že je to naopak… Že Zakladatelka je v pozici toho, kdo si bude klást podmínky a určovat pravidla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5165
9.12.21 12:59
@Mandarinka Citronová píše:
Já bych tedy toho pána a tu holku ráda poznala-opravdu mě zajímá co to je za lidi. Ten tvůj manžel musí mít opravdu charisma když ve 44 sbalil 19 letou a ta holka musí být pěkná k… Vzpomněla jsem si na jednu naši velkou rodinou oslavu, přivedla jsem si 15 letou kamarádku ať tam mám někoho k sobě. Mému strýci tehdy bylo 36 a měl tam ženu a malé dítě. No ta kamarádka ho taky provokovala a troufnu si říct že balila. Teta si toho všimla a domluvila mu. Ale i tak no…ty mladé holky fakt někdy nemají soudnost.

Prostě hormony :cert:

Jinak bych si nedělal moc iluze ani o chování žen, jak se dokáží natřásat před mladými kluky :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1567
9.12.21 13:03
@catch-22 píše:
Pokud zakladatelka překousne svou ublíženost, i když oprávněnou, tak vlastně dává šanci on jí. Zjistil, že co mu doma chybělo, může dostat bez problémů jinde, a přesto by to chtěl se zakladatelkou napravit včetně důvodu, který ho k tomu původně vedl. Navíc se zdá, že dobrovolně, ne že by dostal kopačky a neměl kam jinam jít.
Zakladatelka ani většina jiných žen to tak nevezme, ale svým způsobem je to z jeho strany vyznání.

A taky to může být z jeho strany snaha nepřijít o své pohodlí, majetek a dobrou pověst.

Klidně se může snažit to doma urovnat a paralelně s tím rozjíždět vztah, ať už s dcerou neteře nebo jinou.

Nedělejme z lidí křišťálově čisté bytosti, které nikdy nemají postranní úmysly a nevidí jen sami sebe. Bez ohledu na to, jak moc tím ublíží svému okolí.

Příspěvek upraven 09.12.21 v 13:03

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3HE
22409
9.12.21 13:03

Děkuji všem za názory…
Nedostatek sexu… Abych vše vysvětlila, musela bych se rozepisovat mnoho… Jednoduše řečeno… Necítila jsem od něho respekt ke mě ani jako k člověku, natož jako k ženě, o kterou stojí, jen slova kritiky, ponížení a urážek. Když chce, umí se chovat hezky, ale když nechce, je to hulvát. Je v chování celkem nevyzpytatelný. Nepřipadám si vedle něho rovnocenně.
O sex se mnou ani v době pěkného období nijak zvlášť neusiloval… Já bych se ani nebránila, ale neměl extra zájem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8640
9.12.21 13:06

@3HE No tak pak můžeš mít čisté svědomí, že jeho sdělení jsou prachobyčejný gaslighting:

https://cs.wikipedia.org/…/Gaslighting

@demian S tím souhlasím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3HE
22409
9.12.21 13:10
@carsin píše:
@3HE píše:

Tak nějak ho chápu… Ale nevidím z něj žádnou lítost nad svým činem. Ani to, že by ukazoval, že o mě více stojí a chce nový začátek pro nás, pro naše děti. Usmiřování pohlavním stykem není moje parketa… Nechci, aby na mě sahal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1510
9.12.21 13:23
@3HE píše:
Ale nevidím z něj žádnou lítost nad svým činem.

Tak to je spatne.
Litost , at uz uprimna nebo neuprimna je zakladni podminkou.

@3HE píše:
Ani to, že by ukazoval, že o mě více stojí a chce nový začátek pro nás, pro naše děti.

Tak bud to nevidis, coz si nemyslim, nebo jsem se mylil ja a on uz opravdu opravdu zajem nema. Bohuzel i to se stava.

@3HE píše:
Usmiřování pohlavním stykem není moje parketa… Nechci, aby na mě sahal.

Plne chapu.

Jedna vec mne ale zajima a tak se na ni zeptam.
Vratme se do doby, kdys o jeho sexualnim dobrodruzstvi s tou mladou jeste nevedela:

Je tezke polozit takovou otazku nemanipulativne, takze se ji pokusim polozit absolutne strucne :

Bylas s nim stastna nebo alespon rada?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1510
9.12.21 13:35
@Josef_t píše:
Souhlas s dovětkem, že je to naopak… Že Zakladatelka je v pozici toho, kdo si bude klást podmínky a určovat pravidla.

Nemyslim si to.

Ze zkusenosti v mem okoli jsem dosel k zaveru, ze chlap, ktery chce zustat se svou zenou i pres zjisteni jeho nevery teto situace takrka vzdy vyuzije k tomu, ze udela cisty stul, coz se mimo jine projevi i tim, ze jasne formuluje jeho potreby a podminky.

A jen, kdyz tyto potreby a podminky jsou kompatibilni s potrebami a podminkami jeho zeny, az pak maji oba sanci na jiny, lepsi vztah.

V tech pripadech, kdy tam ta kompatibilita nebyla ti chlapi radeji jdou, popr. se nechaji vyhodit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat