Nevěra manžela s příbuznou

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Napsat příspěvek
Velikost písma:
5718
9.12.21 08:10
@Hecate píše:
Těžko říct, možná to taky jen zkouší.

No, mě kdyby tohle řekl, tak bych mu to tak vysvětlila, že si nedovedu představit, že by se to na mě v noci odvážil zkusit…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8640
9.12.21 08:14
@jita22 píše:
No, mě kdyby tohle řekl, tak bych mu to tak vysvětlila, že si nedovedu představit, že by se to na mě v noci odvážil zkusit…

Ale to asi zakladatelka udělala, ne?

Jak jsem už psala (editovala jsem původní příspěvek), nehledala bych za jeho chováním urputně nějakou strategii nebo logiku. On podle mě taky neví moc, z které do které a metodou pokus-omyl zkouší, co by mohlo fungovat k dosažení cíle, který si předsevzal (s tím, že možná nemá jasno ani o tom, k čemu chce směřovat).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3HE
22409
9.12.21 08:16

No, vy máte rychlé soudy… :roll:
Já mu na to neskočím… Jen jsem sama v šoku, o co se pokouší. Hrát na šťastnou rodinu si to hodně nehodlám. Toho mám za ty roky dost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3HE
22409
9.12.21 08:17
No, vy máte rychlé soudy… :roll:
Já mu na to neskočím… Jen jsem sama v šoku, o co se pokouší. Hrát na šťastnou rodinu si to hodně nehodlám. Toho mám za ty roky dost.
@Hecate píše:
Těžko říct, možná to taky jen zkouší. Nehledala bych za tím urputně nějakou strategii, on bude podobně jako zakladatelka taky v šoku.

Jinak zakladatelko, nic si nedělej z komentářů, které do Tebe rýpou ve smyslu, že Tě má stejně na háku a že stejně vyměkneš, atp. Tohle mohou psát jen omezenci, co podobnou situaci nikdy nezažili na vlastní kůži - protože víme, že z vnějšku se tak snadno radí. Každý si v takové situaci postupuje vlastním tempem a nemá cenu se nechat „veřejným míněním“ dotlačit k něčemu unáhlenému.

Příspěvek upraven 09.12.21 v 08:13

Přesně :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3HE
22409
9.12.21 09:26

Mě přijde, že zkouší a sám neví, jak to srovnat. Snaží se být milý. Zatím ale nevidím opravdovost jeho úmyslu. Hlavně ani lítost, omluvy, snahu řešit… Nic z toho… Pořád se jen odvolává na alkohol a náhodu :roll: A musel by nějak podat důkazy, že s ní už nekomunikuje. Zamezit dalšímu kontaktu s ní, byť by se jednalo jen o formální návštěvu třeba u jejího dědy, kde se občas potkáme. Já si nehodlám hrát před jeho rodinou na šťastnou rodinku. On se určitě bojí, že jim to řeknu.
Ohledně důvěry nemůžu po této zkušenosti sázet jen na moji důvěru… Zejména pokud se jedná o elektronickou komunikaci, když si psali sms.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5960
9.12.21 09:32
@3HE píše:
Mě přijde, že zkouší a sám neví, jak to srovnat. Snaží se být milý. Zatím ale nevidím opravdovost jeho úmyslu. Hlavně ani lítost, omluvy, snahu řešit… Nic z toho… Pořád se jen odvolává na alkohol a náhodu :roll: A musel by nějak podat důkazy, že s ní už nekomunikuje. Zamezit dalšímu kontaktu s ní, byť by se jednalo jen o formální návštěvu třeba u jejího dědy, kde se občas potkáme. Já si nehodlám hrát před jeho rodinou na šťastnou rodinku. On se určitě bojí, že jim to řeknu.
Ohledně důvěry nemůžu po této zkušenosti sázet jen na moji důvěru… Zejména pokud se jedná o elektronickou komunikaci, když si psali sms.

No, včera jsi psala tohle:
zhubl od června snad 20kg, je úplně mimo… chodí se sluchátky a s telefonem - sleduje filmy. Nebaví se se mnou ani s dětmi. Říkal, že přehodnotil svůj život, že ho nechce marnit se mnou. Krize středního věku jako vyšitá. Nedokážu pochopit, že se tahle vzdá bydlení s dětmi

To už teda není pravda? :think:
Za mne: Dobré to do budoucna stejně nebude. Odejde teď nebo za rok…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24039
9.12.21 09:37
@3HE píše:
Ohledně důvěry nemůžu po této zkušenosti sázet jen na moji důvěru… Zejména pokud se jedná o elektronickou komunikaci, když si psali sms.

A tobě nevadí, že s tebou nechce být a jen se snaží si zachránit vlastní zadek? Do jakého levelu to vyžene příště? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3HE
22409
9.12.21 09:42
@terien píše:
A tobě nevadí, že s tebou nechce být a jen se snaží si zachránit vlastní zadek? Do jakého levelu to vyžene příště? :think:

V této chvíli je rozhodovací fáze, která může ještě trvat. Nejsem typ, co rychle pálí mosty. Jen mi to on musí dokázat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1963
9.12.21 09:43
@3HE píše:

Vzdyt té pomlouvá u rodiny. Udělal prasárnu a ještě se té snaží vydírat - zůstane, pokud bude dostatek sexu.
Nechápu, jak s ním můžeš sdílet jednu místnost, natož postel.
Ten by letěl, beze slov. Vyhodila bych mu věci před barák a neměl by šanci na mě vůbec promluvit. Už bych nechtěla slyšet nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3HE
22409
9.12.21 09:43
@brisco píše:
No, včera jsi psala tohle:
zhubl od června snad 20kg, je úplně mimo… chodí se sluchátky a s telefonem - sleduje filmy. Nebaví se se mnou ani s dětmi. Říkal, že přehodnotil svůj život, že ho nechce marnit se mnou. Krize středního věku jako vyšitá. Nedokážu pochopit, že se tahle vzdá bydlení s dětmiTo už teda není pravda? :think:
Za mne: Dobré to do budoucna stejně nebude. Odejde teď nebo za rok…

No, však jsem mu to taky včera říkala… Že v sobotu mluvil jinak.
Já na jeho hru nepřistupuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5960
9.12.21 09:53
@3HE píše:

A v pondělí bude zase mluvit jinak. Ty mosty, co nechceš pálit, tak ty už dávno vzala voda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24039
9.12.21 10:05
@3HE píše:
V této chvíli je rozhodovací fáze, která může ještě trvat. Nejsem typ, co rychle pálí mosty. Jen mi to on musí dokázat.

Věrnost dokázat nejde. Vztah vám nefunguje, on se evidentně neštítí ničeho, moc nechápu o čem se chceš rozhodovat a co ti má dokazovat :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24039
9.12.21 10:06
@3HE píše:

Bohužel ano, jinak bys jednala jinak

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41746
9.12.21 11:41
@jita22 píše:
Cože, vinu házíš na 19ti letou holku? Snad ten chlap by měl mít rozum, ještě když má doma manželku 8o

Ale ona snad má taky nějaké zábrany. Nešlo o znásilnění.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41746
9.12.21 11:42
@3HE píše:

A to s ním po tom všrm spíš ve společnř posteli?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat