Reklama

Nevěra muže s mužem ne s ženou....

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Božislava
Ukecaná baba ;) 1088 příspěvků 11.07.18 11:30
Nevěra muže s mužem ne s ženou....

Jaká by byla Vaše reakce, kdyby Váš životní partner Vás podvedl s mužem, tedy ne s ženou? :think:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

freeport
Zasloužilá kecalka 951 příspěvků 11.07.18 11:31

Neumím a ani nechci si to představit. Raději bych snesla nevěru se ženou.

Tableta
Závislačka 3964 příspěvků 11.07.18 11:33

Úplně stejná, jako kdyby mě povedl se ženou. Ale následný vztah bych mu víc přála, pokud by byl s mužem :mrgreen:

Uživatel je onlineG.a.b.c.a20
Kecalka 271 příspěvků 11.07.18 11:34
@freeport píše:
Neumím a ani nechci si to představit. Raději bych snesla nevěru se ženou.

Presne tak.. 8o

Amelie30
Ukecaná baba ;) 1945 příspěvků 11.07.18 11:34

Budu asi jedna z mála, která by to vzala v pohodě. Pořád lepší vědět, na čem člověk je, než se trápit, proč nemá manžel zájem o intimnosti. V dnešní osvícené době snad už ale tolik případů nebude. :)

Hofida
Kecalka 251 příspěvků 11.07.18 11:35

Asi 100× horší. Běžnou nevěru umím pochopit, obzvlášť v dlouhodobých vztazích. Ale nevěra muže s mužem je popření veškerého dosavadního života, jehož bych byla součástí.

Lainaire8
Ukecaná baba ;) 1320 příspěvků 11.07.18 11:36

Že jsem to čekala.. :lol: :lol: :mrgreen:

Tichošlápek
Echt Kelišová 9641 příspěvků 11.07.18 11:36

Úplně stejne jak kdyby se nechal nachytat při nevěře se ženou. Zuřila bych a myslela si, ze je úplně blbej :mrgreen:

Afrikana
Zasloužilá kecalka 545 příspěvků 11.07.18 11:37

Stejna jako na neveru se zenou.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.07.18 11:38

Já bych nevěru s mužem asi skousla líp než se ženou (té bych vyškrábala oči :mrgreen: ). Jo je to šílená představa oboje, ale pro mě prostě asi přijatelnější, dovedla bych spíš pochopit důvody. U nevěry se ženenou bych si jen říkala, sakra proč? v čem je lepší než já?

V.gold
Povídálka 17 příspěvků 11.07.18 11:39
@Hofida píše:
Asi 100× horší. Běžnou nevěru umím pochopit, obzvlášť v dlouhodobých vztazích. Ale nevěra muže s mužem je popření veškerého dosavadního života, jehož bych byla součástí.

Souhlasím :kytka:

Božislava
Ukecaná baba ;) 1088 příspěvků 11.07.18 11:39
@Amelie30 píše:
Budu asi jedna z mála, která by to vzala v pohodě. Pořád lepší vědět, na čem člověk je, než se trápit, proč nemá manžel zájem o intimnosti. V dnešní osvícené době snad už ale tolik případů nebude. :)

Netýká se to mně, ale jedna znamá se podřekla, že nevěru muže s mužem, nepovažuje za nevěru, protože onen muž co jí byl nevěrný byl v pozici, jak bych to řekla pasivní.Teda, že jeho penis nebyl aktivní. Nechtěla jsem zacházet do detailů, ale myslím, že byste to měly vědět. :nevim:

Hazentla
Zasloužilá kecalka 849 příspěvků 11.07.18 11:42

Nejsem na to hrdá, ale navalilo by se mi a tuhle věc by určitě náš vztah nepřežil :poblion:
Neberu gayům jejich práva, ale nemůžu si pomoct, intimní hrátky dvou chlapů mi přijdou extrémně nechutné a nemohla bych s mužem co to udělal dál intimně žít. (u holek mi to nespravedlivě připadá víc v pohodě :roll:) Plus to popření dosavadního života a identity, jak tu taky někdo psal, to je taky důležitý.

Příspěvek upraven 11.07.18 v 11:44

Amelie30
Ukecaná baba ;) 1945 příspěvků 11.07.18 11:43
@Božislava píše:
Netýká se to mně, ale jedna znamá se podřekla, že nevěru muže s mužem, nepovažuje za nevěru, protože onen muž co jí byl nevěrný byl v pozici, jak bych to řekla pasivní.Teda, že jeho penis nebyl aktivní. Nechtěla jsem zacházet do detailů, ale myslím, že byste to měly vědět. :nevim:

Tak je důležité, jak to bere ona. Ten muž jí k tomu nic neřekl? Třeba mu to dělá takhle dobře, ani to nemusí být nutně s mužem. Pak ale moc nechápu, proč si neřekne ženě, jak se mu to líbí.

Serpentini
Zasloužilá kecalka 507 příspěvků 11.07.18 11:45

Já bych se poblila :oops: gayové mi nevadí, ale spát s žádným homo ani Bi nechci :? Jo a sbalila bych si věci, okamžitě. Ale to i kdyby mě podvedl se ženou. Jinak já mám líbání se ženami dovolené, líbí se mu to :roll:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Justin Bieber vypadá jako Macaulay Culkin, když byl na drogách

Kanadský zpěvák, který je momentálně na výletě v Londýně se svojí snoubenkou... číst dále >

Gottovi volali, že letos Slavíka nedostane. Důvod? Rakovina a Ortel

Karel Gott a Lucie Bílá tuhle zprávu jenom těžko rozdýchají. Pořadatel ankety... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama