Nevěra-názory a zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.04.19 19:30
Nevěra-názory a zkušenosti

Zajímaly by mě vaše nejen názory ale třeba i zkušenosti s nevěrou.
V mém okolí teď momentálně je několik páru kterých se nevěra týče, ať už o nich ví nebo ne a taky se jeden pár podvádí navzájem.
Já jsem jejich taková vrba které se sveruji, proto tohle vím.
Ti co se mi svěřili tak jsem se ptala co je k tomu vede a někteří, že mají důvod, někteří, že chtějí vyzkoušet něco nového a jeden ze ani neví…
Tak by mě zajímal pohled jiných a třeba i zkušenosti, jestli to vase polovička zjistila a jak to dopadlo nebo měl někdo nevěru a vaše polovička to ne zjistila…
:)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13 Další »
Reakce:
Roach
Kecalka 120 příspěvků 12.04.19 19:37

Zažil jsem jí - partnerka byla a řekla mi to.

Strašně záleží, jak to máte v sobě ps srovnané, jakou máte mezi sebou důvěru, jaké máte priority. Přes nevěru jsem se celkem „snadno“ dostal. Nevěra je vždy vina obou partnerů, nebuďme sobci (podvedení) a snažme se vidět celý obraz. Jsou mnohem horší věci než nevěra, více zraňující. Rozpad vztahu rozhodně nebyl díky nevěře.

akavi
Kecalka 274 příspěvků 12.04.19 19:46
@Roach píše:
Zažil jsem jí - partnerka byla a řekla mi to.Strašně záleží, jak to máte v sobě ps srovnané, jakou máte mezi sebou důvěru, jaké máte priority. Přes nevěru jsem se celkem „snadno“ dostal. Nevěra je vždy vina obou partnerů, nebuďme sobci (podvedení) a snažme se vidět celý obraz. Jsou mnohem horší věci než nevěra, více zraňující. Rozpad vztahu rozhodně nebyl díky nevěře.

Já nevím, jestli to je vina obou partnerů vždy. Já se snažila být tou nej verzí manželky a ženy, milovala jsem ho, sex měl téměř denně a stejně mě podvedl (čistě sexuálně, u štětky těžko hledal lásku a pochopení). Tam hrála roli moje okoukanost (za kterou při vší úctě po dvanácti letech nemohu) a možná i věk (moje vina?), jeho osobní krize kolem kulatin a touha si dohnat to, co nenasouložil zamlada.

Roach
Kecalka 120 příspěvků 12.04.19 19:49

@akavi komunikace. Vina obou partnerů je myšleno tak, že pokud jeden zahne, něco mu chybí. Je to o komunikaci a upřímnosti. Proto nevěra není konec Světa. Tou je ztráta důvěry. Nevěra je v mnoha situacích omluvitelná (a v mnoha není).

Ztráta důvěry je omluvitelná velice velice obtížně.

akavi
Kecalka 274 příspěvků 12.04.19 19:51
@Roach píše:
@akavi komunikace. Vina obou partnerů je myšleno tak, že pokud jeden zahne, něco mu chybí. Je to o komunikaci a upřímnosti. Proto nevěra není konec Světa. Tou je ztráta důvěry. Nevěra je v mnoha situacích omluvitelná (a v mnoha není).Ztráta důvěry je omluvitelná velice velice obtížně.

Komunikace z mojí strany byla otevřená, to on furt dělal, jak je všechno OK a super a přitom si odskakoval. No nic. Jelikož mi po odhalení nestydatě lhal, tak důvěra je z mojí strany v tahu.

Roach
Kecalka 120 příspěvků 12.04.19 19:53

Důvěra se slepovat moc nedá… občas když partnera obejmeš a jenom vnímáš, občas můžeš vycítit napětí, smutek, strach… ale tohle se samozřejmě nedá aplikovat na všechny.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.04.19 20:06

Zažila, nejsem na to hrdá, 5 let bez provalení.

Roach
Kecalka 120 příspěvků 12.04.19 20:08
@Anonymní píše:
Zažila, nejsem na to hrdá, 5 let bez provalení.

V určitých situacích to je „omluvitelné“…

Mimo mojí expřítelkyni, znám další ženy, které mají milence. Sám jsem nikdy nebyl, ale opravdu chápu, že se na nevěru koukat jako ublížené štěně je dětinské a nevyspělé.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.04.19 20:10
@Roach píše:
V určitých situacích to je „omluvitelné“…Mimo mojí expřítelkyni, znám další ženy, které mají milence. Sám jsem nikdy nebyl, ale opravdu chápu, že se na nevěru koukat jako ublížené štěně je dětinské a nevyspělé.

Nehledám omluvu pro svou nevěru…vina na obou stranách.

Roach
Kecalka 120 příspěvků 12.04.19 20:11

Přesně jak jsem psal.

Roach
Kecalka 120 příspěvků 12.04.19 20:12

… proto jsem to omluvitelné dal do závorek… asi jsem měl napsat logicky odůvodnitelné.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.04.19 20:13

A nevěřím tomu, že za nevěrou musí být nutně důvod…že ten jeden dělá něco špatně a něvěra je důsledek. Někdo prostě potřebuje stále ty nové podněty, vzruchy, adrenalin, které mu dlouhodobý partner prostě dát nemůže, i kdyby se na hlavu postavil. Nevěrníkovi nemusí chybět sex, čiporozumění.

Annabela11
Závislačka 3653 příspěvků 12.04.19 20:14

@Roach Ne,nekdy je to tak ze dotyčnému nic nechybí ale proste chce neco noveho…neokoukaneho..

Roach
Kecalka 120 příspěvků 12.04.19 20:17

Já to chápu, a o tom je ta důvěra. Pokud tohle ví oba partneři… dá se to nějak řešit. Bolestná pravda s upřímnou důvěrou je ve vztahu snáze stravitelnější než zaláskovaná lež.

Otázka je, pokud se na to nepřijde a ten partner posléze i s nevěrou skončí, zachrání si tak vztah a nikdo o ničem neví… pak je na místě si položit otázku, že ne vždy je důvěra zachráncem vztahu. Toto je složité téma, strašné záleží, jak to má kdo v sobě ps nastavené a co snese, jaké má priority… nedá se to shrnout jednou větou.

Paola21
Závislačka 4057 příspěvků 12.04.19 20:27

Ubohé a nedospělé.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13 Další »
Váš příspěvek
Reklama