Nevěra, nezájem, nejistá budoucnost

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.05.19 14:46
Nevěra, nezájem, nejistá budoucnost

Partner měl pred casem paralelní vztah, trvalo to asi rok. Prasklo to pred rokem uplne nahodou. Přiznal se k tomu, odprosil mě na kolenou, sliboval; i kdyz to moc bolelo, rozhodla jsem se to s nim kvuli zachování rodiny zkusit. Mame dve deti, dcera - první třída a syn - chodi do skolky. Problém je, ze se přítel ten rok snažil, ale opět se to vratilo do starých kolejí, ženskou sice 100% nema, ale jinak je to bída. Platí nezbytné výdaje, ale jinak mi dává malo penez na domacnost, takže nákupy obstarávám ja z rodicaku a brigády a jakýkoliv výdaj navic (skola v přírodě) je problém. Vydělává sice tak nejak prumerne, ale spousta penez padne na jeho draheho konicka. Pohlida, když jsem par hodin v týdnu na brigádě nebo mam „noční“, ale jinak se ani moc nezajímá, nestará, dělá si svoje, úkoly se starsi nechává na mne, vaření taky, o úklidu nemluvě. Proste jako by mel uz tase svoje jisty. Jako by mu na nas nezáleželo. V listopadu se vracím do prace. A nevim, jestli to pak zvladnu dal. Jestli s nim chci dal byt. Teď si nemůžu dovolit odejít. Nebo pockat, až deti vyrostou? Dá se to vydržet? Mám ho asi porad rada, ale ta jeho lhostejnost mi ubližuje.

Reakce:
Blankaspl
Kecalka 253 příspěvků 28.05.19 15:00

Chápu, že se potřebuješ vypovídat, ale vidím to na vážný pohovor s manželem…

cecetka
Echt Kelišová 8467 příspěvků 28.05.19 15:03

Dlouhodobe se to vydrzet neda. Nefungujete jako rodina zrejme od sameho zacatku. Musite vy dva zvazit, zda spolu opravdu chcete byt anebo ne.

Verun83
Extra třída :D 10140 příspěvků 28.05.19 15:03

Kolik penez mas ty pro sebe a kolik on? Pokud ty mas stejne penez pro sebe jako on pro svuj konicek, tak oka. Jestli ne, tu stejnou castku bych si nechavala a jemu to jasne rekla.

Dokud by nebyly role vyrovnane, prestala bych mu delat servis.

A rozhodne bych s nim nezustavala kvuli detem. Mas zivot pred sebou.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.05.19 15:09

Radši anonym prosím.
Prožila jsem něco podobného, ale chce to pořádně promluvit s manželem a taky záleží na tobě, jestli ti to takto stačí. Já jsem vydržela 1,5 roku, kdy jsem věděla, že mě podvádí s kamarádkou. Doma máme dvě děti a ona jedno. Ideálně chtěl mít dvě domácnosti. Já dala žádost o rozvod, stěhuji se s dětma pryč a mám nového partnera. Nyní má můj ještě manžel o nás velký zájem. Nyní je otec roku, manžel roku a jsem to já, kdo rozvrací rodinu.
Ale takhle se žít nedá, sklopit hlavu a říct si, že to vydržíš. Ale i děti časem poznají, že nejsi šťastná..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.05.19 15:35

Mluvili jsme spolu o tom mnohokrát. Nevidí to jako problem. :zed:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.05.19 15:42

@Verun83 Nemam si co nechávat. Vycházím tak tak. Kupuju detem oblečení, boty, všechno. On má penize pro sebe. Platí byt, provoz auta, telefon. A zbytek ma pro sebe.

Verun83
Extra třída :D 10140 příspěvků 28.05.19 15:46
@Anonymní píše:
@Verun83 Nemam si co nechávat. Vycházím tak tak. Kupuju detem oblečení, boty, všechno. On má penize pro sebe. Platí byt, provoz auta, telefon. A zbytek ma pro sebe.

Tak ses hloupa? Bez urazky. Proste si mu vic rikej o penize. Rekni, ze proste nemas.

Lalelale
Závislačka 4964 příspěvků 28.05.19 15:48

Já bych nečekala, až děti vyrostou. Protože bych nechtěla, aby na své dětství, jako mnoho žen tady, vzpomínaly ve smyslu „táta mámu podváděl, ona všechno táhla sama, táta na nás prděl a doma dusno“ a měly pak třeba kvůli tomu zafixovaný špatný rodinný model. Těžko se soudí z netu, ale tvůj muž mi přijde jako typický chlap, který má manželku pojištěnou dětma, má zařízený kompletní servis doma a ví, že žena mu v životě neodejde. A když ti jednou ruply nervy, na kolenou prosil o odpuštění a jakmile krizi zažehnal, zase na tebe prdí. Mluvím za sebe, pokud jsi na tom finančně špatně a nemáš kam jít, začala bych si bokem spořit jinam a připravovat se. Nemohla bych v tomhle žít.

Mamazkoncesveta
Kecalka 294 příspěvků 28.05.19 16:37
@Lalelale píše:
Já bych nečekala, až děti vyrostou. Protože bych nechtěla, aby na své dětství, jako mnoho žen tady, vzpomínaly ve smyslu „táta mámu podváděl, ona všechno táhla sama, táta na nás prděl a doma dusno“ a měly pak třeba kvůli tomu zafixovaný špatný rodinný model. Těžko se soudí z netu, ale tvůj muž mi přijde jako typický chlap, který má manželku pojištěnou dětma, má zařízený kompletní servis doma a ví, že žena mu v životě neodejde. A když ti jednou ruply nervy, na kolenou prosil o odpuštění a jakmile krizi zažehnal, zase na tebe prdí. Mluvím za sebe, pokud jsi na tom finančně špatně a nemáš kam jít, začala bych si bokem spořit jinam a připravovat se. Nemohla bych v tomhle žít.

Amen…

Chytrak
Závislačka 3492 příspěvků 28.05.19 17:51
@Anonymní píše:
Radši anonym prosím.
Prožila jsem něco podobného, ale chce to pořádně promluvit s manželem a taky záleží na tobě, jestli ti to takto stačí. Já jsem vydržela 1,5 roku, kdy jsem věděla, že mě podvádí s kamarádkou. Doma máme dvě děti a ona jedno. Ideálně chtěl mít dvě domácnosti. Já dala žádost o rozvod, stěhuji se s dětma pryč a mám nového partnera. Nyní má můj ještě manžel o nás velký zájem. Nyní je otec roku, manžel roku a jsem to já, kdo rozvrací rodinu.
Ale takhle se žít nedá, sklopit hlavu a říct si, že to vydržíš. Ale i děti časem poznají, že nejsi šťastná..

Tak je super, ze jsi vymezila hranice a prestala jsi ze sebe delat hadr na podlahu. To chce hodne sily a dost odvahy. Hlavne se nenech zviklat a tu zadost nestahni zpet. On se choval jako dobytek, ale proste mu to nevyslo. Jinak spat s tvou kamaradkou, to je fakt slusny blivajz, viditelne ma nulove zabrany k cemukoli.

Váš příspěvek
Reklama