Nevěra před porodem a zničený vztah

Anonymní
23.10.20 03:46

Nevera pred porodem a zniceny vztah

Ahoj,

uz nevim kudy kam, mozna mi pomuze cist podobne pribehy.
Nikdy jsem po diteti nejak zvlast netouzila, ale asi po 7 letem vztahu a svatbe jsme o diteti zacali mluvit a manzel byl ten, co dite chtel vice a co rikal, ze se vse zvladne a ze se zbytecne bojim.
To, ze si nic predem nezjistoval, nezarizoval nic, do ceho jsem ho nedokopala, to me sice trochu stvalo, ale vim i od kamaradek, ze takovi chlapi proste jsou.
Nicmene casem jsme se prestali i tulit a intimni zivot nestal za moc az jsem ho nachytala pri nevere a to v mem 9. mesici (neslo sice o sex, ale strasne me nastvalo to, ze to pak jeste poprel a delal ze me vola, ze nevim, co jsem videla, atp.). Od te doby kdykoliv jsem to vytahla, tak zacal obvinovat me, ze pry se k nemu chovam jak k cizimu, ze on vlastne nic neudelal..az to dospelo k tomu, ze jsme si zacali vyhrozovat rozchodem.
Ted posledni mesic si dokonce nosi mobil stale u sebe, zmenil si heslo a rve po me kvuli kazde blbosti a porad si stezuje na to, jak ma na prd zivot.
Ja jsem v sestinedeli, mam co delat sama se sebou a diky tomuto od zacatku v klidu nespim, misto podpory, kterou jsem cekala jsem padla na dno a kdyz mam snahu se o necem bavit, tak to on stoci na vycitky vuci me.
Uz vubec nevim co, byla jsem ochotna tu neveru hodit za hlavu, za 7 let se nic takoveho nestalo a vlastne to byl jen chvilkovy ulet.. ale kdyz ted predemnou chrani mobil a chova se ke mne jak k nejake blbce, tak se to vse vraci v daleko horsi vlne.
Diky tomu, ze mam dite jsem prerusila vcelku dobrou karieru a zavrela si dvere na postup vyse, mame spolu na hypoteku veliky dum, absolutne nevim, jak bychom to resili v pripade rozchodu, protoze bychom tu urcite chteli zustat oba, jenze ja bych skoncila s materskou kdo vi kde.

Doufala jsem, ze jak si o tom popovidame, budeme se snazit oba se zmenit, ale prijde mi, ze uplne rezignoval a naopak dela uplne naschvaly.

Ja nekolik noci nespim, ale on spi kazdy den uplne klidne, nevypada, ze by vubec chtel neco menit. Ja se tapim s kojenim, s nemoci ditete, s vetry, on si dela co se mu zrovna chce, nebo klidne nekam odjede a pak mi jeste rekne, ze snad nemusi hlasit, kam chodi - pravda, neni to casto, ale vzdy v nejmene vyhodnou dobu a vubec se nezajima, jestli ja nepotrebuju pomoct.

Citim se na jednu stranu jak krava, ze mu chci lezt do mobilu (predtim jsme si tam lezli oba, ale vzdy pred sebou, kdyz bylo treba neco platit, nebo jsme si chteli posvitit atp., ne kvuli spehovani) takze ted jak si ho zacal hlidat mi to nedalo.
Jsem typ, co resi vse na rovinu, ale uprimne ted bych radeji videla, co v tom telefonu ma, nez se ho na to ptala, aby to.mohl smazat a poprit, ale nevim.
Ma pravdu i s tim, ze se k nemu uz nechovam tak mile, ale je to kvuli ztráty duvery a zajmu z jeho strany a uprimne mi nejde chovat se v dobe, kdy skoro nespim a mam stres z ditete a jeste tohoto, jako milujici manzelka, ale netusim, cim ho primet k tomu mluvit semnou normalne a situaci resit..at uz bude nakonec reseni jakekoliv.
Zvazovala jsem samozřejmě i odbornou pomoc, ale o tom on nechce vubec slyset, prijde si, jakoze je cely svet proti nemu a vedu to ja.

Zazili jste nekdo neco podobneho?
Je to maras, ale zase predtim jsme hodne let meli vcelku dobry vztah (nic extra hrozneho jsme mezi sebou nemuseli resit, ackoliv idealni nebyl..ale neznam nikoho, kdo ho po vice letech idealni ma) a i proto mi prijde skoda zahodit tolik let a vse, co jsme spolu budovali a jsem ochotna to prejit, ale rozhodně ne tim, ze budu delat, ze o nic nejde a vinit z toho pouze sebe.

Bohuzel nam ani sex nefunguje, nevim, jestli jsou to hormony, nebo podvedomi, ale bohuzel tak nejak nefunguju a uprimne po poslednich dnech nemam ani na sex pomysleni a stale se mi vynoruji myslenky, kam s kym chodi a s kym si pise. :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2866
23.10.20 04:26

Tohle je klasická reakce nezralého chlapa, který byl nachytaný na švestkách a potřebuje se vyvinit (zlehčování, kopání kolem sebe, dělání oběti ze sebe atd.).
V šestinedělí se máš sžívat s miminkem a nerešit debilní nálady svého muže (natož nějaký sex s ním). Zkus od toho trochu odstoupit. Asi bych mu to i řekla, že teď tomu dávám pauzu, ať se zamyslí nad tím, jak by bylo jemu a že s tím schováváním mobilu klidně může přestat nebo v tom pokračovat, protože nemám v úmyslu mu do něj lézt. Trochu víc mě děsí to, jak mluvíš o miminku - jako by to byla zátěž a vlastně jsi ho vůbec nechtěla. Omlouvám se, jestli to je jenom můj dojem a třeba jsi to napsala ve vzteku. Jen chci říct, že mě takhle začaly poporodní deprese (velká zátěž, uplakané dítě, minimum spánku nasedly na blbou chemii mozku). Zkus si upravit režim tak, aby to především vyhovovalo tobě a dítěti a pokud by se to nezlepšovalo nebo zhoršovalo, zkus vyhledat nějakou pomoc, klidně treba v poradně pro mezilidské vztahy. Držím palce. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
77
23.10.20 05:17

Je mi tě vlastně líto… Teď máš zažívat nejkrásnější chvíle s miminkem, ne řešit chlapa a jeho osobní problémy. Trochu mě zaráží, že když dítě chtěl, že ani kvůli němu se teď nechová jinak, že si nic neuvědomil… No nemáš to lehké, ale opravdu bych se teď vykašlala na jeho možnou nevěru a mobil (vím, že se mi to kecá) a žila bych hlavně pro mimčo. Možná když i ten chlap uvidí, že to máš,,na háku", že si třeba něco uvědomí. Hele nikde to není ideální, jak píšeš, ale tohle co ti udělal je opravdu hodně ošklivý. Poslední co bych chtěla řešit před porodem je partnerova nevěra. :zed: :zed: Můj chlap si taky ztěžuje, že už na něj nejsem tak milá, ale když vidí, že sotva dojdu nakoupit a se psem, tak má pochopení a určitě to není důvod k nevěře. O tom vztah je, kór v těhotenství a po něm, to nejvíc co zena potřebuje je podpora a pochopení od svého muže.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8212
23.10.20 06:14

Jak vám může teď fungovat sex, když jsi v šestinedělí? Tím zamknutym mobilem ti dal jasně najevo, že má někoho jiného. A vypadá to, že za vás vztah on moc bojovat nechce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3929
23.10.20 06:39
@Anonymní píše:
Ahoj,

uz nevim kudy kam, mozna mi pomuze cist podobne pribehy.
Nikdy jsem po diteti nejak zvlast netouzila, ale asi po 7 letem vztahu a svatbe jsme o diteti zacali mluvit a manzel byl ten, co dite chtel vice a co rikal, ze se vse zvladne a ze se zbytecne bojim.
To, ze si nic predem nezjistoval, nezarizoval nic, do ceho jsem ho nedokopala, to me sice trochu stvalo, ale vim i od kamaradek, ze takovi chlapi proste jsou.
Nicmene casem jsme se prestali i tulit a intimni zivot nestal za moc az jsem ho nachytala pri nevere a to v mem 9. mesici (neslo sice o sex, ale strasne me nastvalo to, ze to pak jeste poprel a delal ze me vola, ze nevim, co jsem videla, atp.). Od te doby kdykoliv jsem to vytahla, tak zacal obvinovat me, ze pry se k nemu chovam jak k cizimu, ze on vlastne nic neudelal..az to dospelo k tomu, ze jsme si zacali vyhrozovat rozchodem.
Ted posledni mesic si dokonce nosi mobil stale u sebe, zmenil si heslo a rve po me kvuli kazde blbosti a porad si stezuje na to, jak ma na prd zivot.
Ja jsem v sestinedeli, mam co delat sama se sebou a diky tomuto od zacatku v klidu nespim, misto podpory, kterou jsem cekala jsem padla na dno a kdyz mam snahu se o necem bavit, tak to on stoci na vycitky vuci me.
Uz vubec nevim co, byla jsem ochotna tu neveru hodit za hlavu, za 7 let se nic takoveho nestalo a vlastne to byl jen chvilkovy ulet.. ale kdyz ted predemnou chrani mobil a chova se ke mne jak k nejake blbce, tak se to vse vraci v daleko horsi vlne.
Diky tomu, ze mam dite jsem prerusila vcelku dobrou karieru a zavrela si dvere na postup vyse, mame spolu na hypoteku veliky dum, absolutne nevim, jak bychom to resili v pripade rozchodu, protoze bychom tu urcite chteli zustat oba, jenze ja bych skoncila s materskou kdo vi kde.

Doufala jsem, ze jak si o tom popovidame, budeme se snazit oba se zmenit, ale prijde mi, ze uplne rezignoval a naopak dela uplne naschvaly.

Ja nekolik noci nespim, ale on spi kazdy den uplne klidne, nevypada, ze by vubec chtel neco menit. Ja se tapim s kojenim, s nemoci ditete, s vetry, on si dela co se mu zrovna chce, nebo klidne nekam odjede a pak mi jeste rekne, ze snad nemusi hlasit, kam chodi - pravda, neni to casto, ale vzdy v nejmene vyhodnou dobu a vubec se nezajima, jestli ja nepotrebuju pomoct.

Citim se na jednu stranu jak krava, ze mu chci lezt do mobilu (predtim jsme si tam lezli oba, ale vzdy pred sebou, kdyz bylo treba neco platit, nebo jsme si chteli posvitit atp., ne kvuli spehovani) takze ted jak si ho zacal hlidat mi to nedalo.
Jsem typ, co resi vse na rovinu, ale uprimne ted bych radeji videla, co v tom telefonu ma, nez se ho na to ptala, aby to.mohl smazat a poprit, ale nevim.
Ma pravdu i s tim, ze se k nemu uz nechovam tak mile, ale je to kvuli ztráty duvery a zajmu z jeho strany a uprimne mi nejde chovat se v dobe, kdy skoro nespim a mam stres z ditete a jeste tohoto, jako milujici manzelka, ale netusim, cim ho primet k tomu mluvit semnou normalne a situaci resit..at uz bude nakonec reseni jakekoliv.
Zvazovala jsem samozřejmě i odbornou pomoc, ale o tom on nechce vubec slyset, prijde si, jakoze je cely svet proti nemu a vedu to ja.

Zazili jste nekdo neco podobneho?
Je to maras, ale zase predtim jsme hodne let meli vcelku dobry vztah (nic extra hrozneho jsme mezi sebou nemuseli resit, ackoliv idealni nebyl..ale neznam nikoho, kdo ho po vice letech idealni ma) a i proto mi prijde skoda zahodit tolik let a vse, co jsme spolu budovali a jsem ochotna to prejit, ale rozhodně ne tim, ze budu delat, ze o nic nejde a vinit z toho pouze sebe.

Bohuzel nam ani sex nefunguje, nevim, jestli jsou to hormony, nebo podvedomi, ale bohuzel tak nejak nefunguju a uprimne po poslednich dnech nemam ani na sex pomysleni a stale se mi vynoruji myslenky, kam s kym chodi a s kym si pise. :roll:

Tak ty sis hlsvne nemela dite vubec porizovat, z tveho popisu je jasne, ze jsi sama o nej nikterak neusilovala, ze to byla vule partnera..vim ze je pozde. Jinak di myslim, ze rozchod te stejne nemine..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47
23.10.20 07:21

Porod a sestinedeli jsou velke zmeny. Je potreba vydrzet. Jsou tam hormony, je tam novy element vztahu - to dite. Uvidis, ze se tomu za par let jeste zasmejete.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.10.20 07:21

Zažívám něco podobného. Teda bez (provalené) nevěry. Podle mě tím sám odpověděl. Štve ho že má život na prd. Ono korona doba, kdy ani nemůžeš vidět kamarády nebo jen tak zajít do hospody je sama o sobě blbá. Ještě do toho žena po porodu, její hormony, v postýlce mi leží za obrovská zodpovědnost. Taky jsem se už oak neschovala moc mile, měla jsem co dělat sama se sebou a s dítětem. Dnes, o rok a kus později jsme na tom ještě mnohem hůř a nebýt dítěte, jsme už 100× od sebe. Neporadím ti. Snad jen aby sis užívala čas s miminkem, ten ti nikdo nevrátí a jednou by sis mohla vyčítat, že jsi dny promhrala myšlením na partnera a ne péčí o to krásný stvoření.

• Citovat
  • Nahlásit
658
23.10.20 07:47
@karkarka píše:
Jak vám může teď fungovat sex, když jsi v šestinedělí? Tím zamknutym mobilem ti dal jasně najevo, že má někoho jiného. A vypadá to, že za vás vztah on moc bojovat nechce.

Tím zamknutým mobilem dal jasně najevo, že slídit a strkat čumák, kam se nemá se u slušných lidí nedělá…on nebojuje o vztah, ale s poblázněnou ženskou…místo vyšilování a slídění by měla být na něho milá a snažit se ho udržet!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.10.20 07:49

Měla jsem lehce něco podobného (nevěra v tom ale nebyla)
Rodila jsem úplně na začátku korony ale o měsíc dříve než jsem měla.. byla jsem 2 týdny v nemocnici a bylo to hodně náročné období. Přítel skvěle pomáhal a byl úžasný. Pak jsme se přestěhovali jinde a tady má spoustu kamarádů a vše se změnilo.. kdyby nebylo malé.. tak jsme od sebe. Úplně na nás kašlal.. jenom chodil pryč a nepomahal… čím víc jsme chtěla, aby se o nás zajímal.. tím to bylo horší. Pak jsem na něj začala kašlat i já a ukázala jsem mu.. o co by mohl přijít… začíná se to zlepšovat a jsme snad na dobré cestě
Kašli na něj a užívej si miminka
Na sex v šestinedělí bych neměla ani pomyšlení.. my začali až po 9 týdnech od porodu (sice jsem měla akutní sekci ale to asi nebylo tim)
Ukaž mu.. o co by mohl přijít..
když na něho budeš tlačit.. bude to horší… a pokud o vás zájem nemá.. tak to stejně nezměníš.. akorát mu polezeš na nervy s tím, že do něho jen hučíš… zkus polevit a ukázat mu.. že si poradíš i sama.. vím že je to těžké… ale až začne dítě lézt, chodit.. bude to ještě náročnější

• Citovat
  • Nahlásit
2711
23.10.20 08:31

Já si nemůžu pomoct, ale přijde mi to tak nějak divně napsaný. Dítě z toho vážně vyznívá jako přítěž jak už tu někdo zmínil. Pokud nezvládáš, zkus požádat o pomoc rodinu, ať jdou s dítětem na chvíli na procházku. A můžeš rozvést tu nevěru o co přesně šlo? A jaký jste měli vztah předtím? Myslím těsně před tou nevěrou, ne v dlouhodobém horizontu. Kromě teda toho, že se moc nezajímal o zařizování, což je u chlapů tak nějak normální. Neměl zájem ani jak dopadly kontroly u doktora? Neměl zájem o tebe? Ty jsi mu něco vyčítala? On vyčítal něco tobě?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1434
23.10.20 08:33

Já bych se ho pokoušela ignorovat a užívala si miminka. Dojde z práce - odešla bych s miminkem ven. Pokud se on nesnaží spravit co pod**al a ještě si hraje na schovku s mobilem. Ulívala bych si peníze bokem na horší časy. Nech si ho zatím na zaplacení složenek, dovezení nákupu a časem třeba najdi milence :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.10.20 08:54

Musíš si ujasnit, co chceš, a pak za tím jít. To je podle mne to nejdůležitější. Je pro tebe důležitá pravda toho, proč se váš vztah hroutí? Pokud ano, musíš udélat všechno pro to, aby jsi to zjistila. Koukni se do historie pc, nainstaluj mu klidne do pc kopírovací program. Snaž se zajistit ten mobil, zjisti, co je ve výpisu, klidně popros kamarádku nebo alibina miru cz, aby zjistili, kde a s kym je v inkriminovaný čas. Udělej prostě maximum pro pravdu, jestli jí potrebuješ vědět. Pokud ne, chceš ve vztahu dál být? Za jakých podmínek? Za podmínky, že si určíte pravidla? Nebo i za podmínky, že se vztah zhorší nebo zůstane stejný? Pokud chceš ve vztahu zůstat, měli by se snazit oba, ale začít můžeš u sebe. Nelze nikoho peskovat, vyčítat, poučovat. Chlapa lze pouze pozitivně motivovat, jinak se mu zprotivíš. Zkus se podívat na film Chceš mě, chci tě. Přečti knihu Proč muži milují potvory. Začni se klidně přetvařovat a usmívat se. K sexu se holt časem budeš muset přemluvit, samozřejmě až budeš po porodu OK. Pečuj o chlapa, dělej mu radost. Všechno tohle funguje. A teď můj názor: Všechno tohle funguje, pokud ovšem tvůj muž není zaháčkován jinde. Možná by to ještě šlo, ale nesmí to být nevyzrálý debil. My tady nevime, na čí straně je tady chyba. Často oboustranně, nicméně trochu bych se obávala, že zde bude vina asi spíš u partnera. Upřímně se mi zvedá žaludek z chlapů, co podvádí ženu v těhotenství. Já osobně bych se balila už když bych viděla to cicmání a jeho reakci na to zjištění. Ušetřila bych si tím to, co řešíš teď ty s malým miminkem, které má být pro oba radostí a štěstím. Máte ho na rukou nosit, mazlit a vše se má točit okolo něj. Kdo to nechápe a nedokáže se nesobecky v toto období upozadit…škoda mu. Ujasni si co chceš. Na peníze bych uplně nekoukala, pokud vyžiješ, protože dům je ti k ničemu, když v něm chodíš v depresi.

• Citovat
  • Nahlásit
4669
23.10.20 09:05

Tohle vypadá hodně blbě.
Nejsem žádný křížový válečník proti nevěrníkům, ale jestli něco považuju fakt za hnus, tak je to nevěra v době, kdy je žena těhotná. To zaprvé. Tady jen dodávám, že nevím, co přesně spáchal (pochopila jsem, že nešlo přímo o sex, ale odhaduju, že něco fyzického proběhlo).
Zadruhé, ujet nohy mohou každému, ale tady je velice možné, že ten románek či co to bylo, neskončil - viz ta úzkostná snaha chránit si soukromí, která by možná sama o sobě nemusela až tolik znamenat, ale v kombinaci s dalšími věcmi typu neurvalé a bezohledné chování, stížnosti na to, jak jeho život stojí za prd, a neochota cokoli řešit (ať už přímo s Tebou nebo prostřednictvím odborníka) úplně nevinně nevyznívá.
V této situace se těžko něco radí, protože s malým miminem nejsi zrovna v pozici, kdy by sis mohla nějak extra klást podmínky a pomyslně odcházet středem (nemáš-li například výraznou podporu v rodině). Pokud už bych viděla nějakou šanci ho přivést k rozumu, tak snad leda skrz to dítě - aby si uvědomil, že o něj může nadobro přijít, zatímco Ty sama s dítětem to bez něj nějak zvládneš. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.10.20 09:06

Tak poblaznena zenska si mylsim uplne nejsem, do mobilu me nenapadlo mu lezt driv, nez si ho zacal uzkostne strazit a mit ho stale u sebe.

Pred tou neverou jsme meli relativne v pohode vztah, jen byl vic na nervy a vybusny, ale nic co by se nedalo jednou za cas zkousnout. Jinac spolu travime cas, mluvime spolu, pracujeme spolu. A ano, bohuzel ted dite vnimam jako pritez, protoze me ani ve snu nenapadlo, ze kdyz mu ho porodim, tak na nej budu sama a jeste se odemne odvrati naopak.

Kdyby mi nedaval stale podnety, urcite bych to neresila tak moc, jsem clovek, co dokaze hodne hodit za hlavu a neresit.. v pripade uletu, atp.

Slo o flirtovani s kamaradkou primo predemnou a o libani, takze nic, co bych bezne nepresla po par tydnech, kdyby se jinac choval normalne.
Nechci se jeste vic odcizovat, delam, ze nic, ale on mou duveru svym chovanim uplne podkopal a opravdu to uz dale nevydrzim delat ze nic :nevim:

Stale zvazuji, ze se ho na rovinu zeptam, at mi ukaze, co ma v mobilu, ale zaroven se bojim jeho reakce.

• Citovat
  • Nahlásit
1915
23.10.20 09:09
:,(

Příspěvek upraven 23.10.20 v 09:11

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu