Nevěra - těhotná milenka, druhá šance

Anonymní
12.7.20 17:16

Nevěra - těhotná milenka, druhá šance

Dobrý den. Je to měsíc co se mi život obrátil vzhůru nohama. Potom co jsem na manžela uhodila se mi přiznal k tomu, že mě půl roku podváděl! Je to tak rok a půl co nám to doma skřípalo. Milenku si prý našel kvůli tomu, že jsme spolu málo spali a celkově jsem o něj prý neměla zájem. To je sice pravda, ale nebylo to bezdůvodně. Po mateřské jsem se vrátila do práce, máme tři děti - devítiletou, šestiletého a čtyřletou. Děti jsou malé a relativně blízko od sebe, takže to je dost náročný. Musela jsem se to všechno naučit skloubit dohromady a večer byla vždycky totálně hotová. Pořád jsem unavená, ale už je to lepší. Manžel doma nějak extra s dětma nepomáhá, takže to bylo většinou všechno na mě. Takže jsem vážně večer ještě neměla náladu se na něj vrhat. No on to tedy vyřešil tak, že si našel milenku, místo toho aby se mi teda snažil víc pomoc s dětma a domácností, abych já měla na ten sex vůbec pomyšlení. Poznala jsem to na něm docela brzo, že se něco děje a že asi někoho má. Před tím měsícem jsem to už nevydržela a uhodila na něj, ať se přizná. Přiznal se mi, prosil ať mu odpustím, že to hned ukončí a ať mu dám ještě šanci. Vzhledem k tomu, že máme tři malé děti, kterým jsem chtěla udržet rodinu pohromadě, jsem mu tu druhou šanci chtěla dát. On se s tou svojí milenkou evidentně rozešel, což ona asi nečekala a před dvěma týdny mu řekla, že je těhotná. To byla poslední kapka na moje nervy. On neví co má dělat, já nevím co s tím vším mám dělat. Prý chce být za každou cenu s námi, chodí jak hromádka neštěstí, pomáhá mi, snaží se, ale to dítě tu už bude napořád a tím pádem mám pocit, že mezi námi zůstane napořád i ta nevěra. A já nevím jestli tohle dokážu překonat. Jak to vysvětlit dětem, že se jim najednou narodí nevlastní sourozenec? Nejstarší dcera navíc už vnímá, že se něco děje. On se na to dítě vykašlat nedokáže a já nevím jak si to představuje, že si ho bude brát k nám domů? Že bude chodit on za nima? Jsem z toho všeho už zralá na psychiatra a proto asi píšu sem. Sháním asi nějakou radu, názor, cokoliv..

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

293
12.7.20 17:30

Třeba to není pravda, poslední zoufalý krok ze strany milenky, jak ho dostat na svou stranu.. a jestli to pravda je, ať se postaví čelem alespoň finančně, dětem, ať se to podaří citlivě vysvětlit a časem třeba budete mít hezký vztah :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1085
12.7.20 17:33
@whooro píše:
Třeba to není pravda, poslední zoufalý krok ze strany milenky, jak ho dostat na svou stranu.. a jestli to pravda je, ať se postaví čelem alespoň finančně, dětem, ať se to podaří citlivě vysvětlit a časem třeba budete mít hezký vztah :hug:

Napadlo me presne to same. Ze neni tehotna a jen si to vymyslela, ikdyz je to dost nedomyslena lez.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
95
12.7.20 17:33

Tak a teď aby si manžel hledal novou milenku :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9269
12.7.20 17:34

Panejo, to je hodně blbá situace teda. Milenka si dítě chce nechat? Radu bohužel nemám. Drž se :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27419
12.7.20 17:39
@Anonymní píše:
Dobrý den. Je to měsíc co se mi život obrátil vzhůru nohama. Potom co jsem na manžela uhodila se mi přiznal k tomu, že mě půl roku podváděl! Je to tak rok a půl co nám to doma skřípalo. Milenku si prý našel kvůli tomu, že jsme spolu málo spali a celkově jsem o něj prý neměla zájem. To je sice pravda, ale nebylo to bezdůvodně. Po mateřské jsem se vrátila do práce, máme tři děti - devítiletou, šestiletého a čtyřletou. Děti jsou malé a relativně blízko od sebe, takže to je dost náročný. Musela jsem se to všechno naučit skloubit dohromady a večer byla vždycky totálně hotová. Pořád jsem unavená, ale už je to lepší. Manžel doma nějak extra s dětma nepomáhá, takže to bylo většinou všechno na mě. Takže jsem vážně večer ještě neměla náladu se na něj vrhat. No on to tedy vyřešil tak, že si našel milenku, místo toho aby se mi teda snažil víc pomoc s dětma a domácností, abych já měla na ten sex vůbec pomyšlení. Poznala jsem to na něm docela brzo, že se něco děje a že asi někoho má. Před tím měsícem jsem to už nevydržela a uhodila na něj, ať se přizná. Přiznal se mi, prosil ať mu odpustím, že to hned ukončí a ať mu dám ještě šanci. Vzhledem k tomu, že máme tři malé děti, kterým jsem chtěla udržet rodinu pohromadě, jsem mu tu druhou šanci chtěla dát. On se s tou svojí milenkou evidentně rozešel, což ona asi nečekala a před dvěma týdny mu řekla, že je těhotná. To byla poslední kapka na moje nervy. On neví co má dělat, já nevím co s tím vším mám dělat. Prý chce být za každou cenu s námi, chodí jak hromádka neštěstí, pomáhá mi, snaží se, ale to dítě tu už bude napořád a tím pádem mám pocit, že mezi námi zůstane napořád i ta nevěra. A já nevím jestli tohle dokážu překonat. Jak to vysvětlit dětem, že se jim najednou narodí nevlastní sourozenec? Nejstarší dcera navíc už vnímá, že se něco děje. On se na to dítě vykašlat nedokáže a já nevím jak si to představuje, že si ho bude brát k nám domů? Že bude chodit on za nima? Jsem z toho všeho už zralá na psychiatra a proto asi píšu sem. Sháním asi nějakou radu, názor, cokoliv..

Taky přemýšlím, jestli milenka nelže… :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.7.20 17:39

A řekla mu že je těhotná nebo těhotná skutečně je?
Někdy se ženský snaží takhle udržet chlapa…
Hele bude si muset vybrat, jestli si ho chceš udržet (s třema dětma bych se nedivila), tak budeš muset děcko překousnout, neříkám milovat ho, ale ono za nic nemůže. Každopádně bych nastavila pravidla, on se s ní v době těhotenství stýkat nebude, platit bohužel bude muset, ale zaplatila bych až zpětně po testech otcovství. Bez těch rozhodně nepsat do rodnýho listu. A jestli je takovej, jak ho popisujes, že doma s dětma nepomáhá, tak pochybuju že bude pomáhat milence… A to si myslím že ji bude štvát. Nedovolila bych mu dělat ji full servis.

Upřímně po tom, cos napsala v úvodu za to můžete oba. Ty, žes mu nedala nůž na krk dřív s pomocí v domácnosti a s dětma (jste sakriš partneři a máte se i povinnosti dělit) a nechala si ho nudit se a on, že ho nenapadlo ti pomoct. Ono chlapovi někdy nemůžeš jenom naznačit, ale prostě mu natvrdo říct udělej tohle a tohle, já si skočím na kosmetiku a večer si uděláme chvilku…

Jinak dětem bych nic neříkala dokud si to s manželem nevyresite.

• Nahlásit
  • Citovat
23703
12.7.20 17:41

Já bych se především poptala manžela, kolik energie investovali s dotyčnou do ochrany proti početí a jak moc je pravděpodobné, že má milenka pravdu a může být v tom…
Pokud připustí, že měli mezery, stále je ještě možná varianta, že si vymýšlí. Pokud si nevymýšlí, je dobré vyčkat ještě pár týdnů, jestli těhu vydrží. Pokud vydrží a dítě se narodí, je dobré provést DNA testy, jestli je dítě vůbec manželovo…
A vnitřně se připravovat na variantu, že ano…Pokud s ním chceš být, vypilovat pravidla vzájemného soužití s dítětem a částečné financování jeho potřeb. Já bych se asi nebála zajít i k odborníkům pro radu, tohle je hooodně těžký téma.

Příspěvek upraven 12.07.20 v 17:42

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
671
12.7.20 17:42

No, je to teda složitá situace…ale dá se zvládnout. (Např. Na chlup stejnou zkušenost má jedná známá a nepoložilo je to). Pokud toho úletu tvůj muž upřímně lituje, druhou šanci si zaslouží, především kvůli vašim třem dětem. Musí to být pro tebe velice těžké období, ale jedině to, že tenhle fakt přijmeš a naučíš se s ním žít, může být řešením. Nebude to ze dne na den, ale časem to vstřebás, teď je to čerstvé, tak je pochopitelné, že jsi z toho na prášky - kdo by nebyl. Pokud se bude chtít muž s novým dítětem stýkat, nebránila bych mu, dětem ať to řekne sám, co se stalo, co udělal, adekvátně k jejich věku samozřejmě…ony se s tím také naučí žít. No, asi se nic jiného dělat nedá. Rozvod bych řešila až tehdy, pokud by se z toho co se stalo nepoučil a zase ti zahnul, nebo kdyby jste se vzájemně začali nenávidět. Přeji ti hodně sil :srdce: :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.7.20 17:53

Pokud vas miluje a ji mel protoze mu neco „jen“ chybelo a neumel to vyresit jinak, pokud ona vedela(coz predpokladam)ze on ma rodinu, pak dle myho je reseni jasny: on by mel oznamit milence, ze, ac je on sam vul, neda se nic delat, ma tri deti se svou manzelkou a chce s tebou zustat, milenka by v teto situaci podle me mela jit na potrat a nebo se smirit s jeho penezitou pomoci. Ne ze bude cekat ze on jeste bude se starat buhvi jak. Milenky je mi taky lito pokud je fakt v tom, ale je to krava blba pokud si nedava dostatecne pozor pri sexu s zenatym chlapem. Pokud te manzel miluje, mela bys z toho podle me vyjit jako vitez, a i kdyz ti to je mozna cizi, v jednani ohledne milenky bys mela byt „nelitostna“ je to proste „milenka“ navic byvala, tak at se jde vycpat, a muz at to s ni kouka vyresit, nelepe ukoncenim tehotenstvi dokud je cas. Obvykle pro fohle nwjsem ale v pripade, ze zena otehotni s muzem ktery uz ma tri MALE!!!deti s jinou zenou a navic uz se s ni rozesel, by ona nemela vahat ani minutu. Touzi snad po upkne rodinw s nekym kdo ji miljuje a ma vyresenou, nebo spise „cistou“ minulost ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1626
12.7.20 17:53

Nikdy nepochopím milenky, které si záměrně udělají dítě s chlapem, který má doma tři děti. To mně prostě hlava nebere, patrně bude hodně hloupá a zoufalá, manžel si to asi uvědomil, a proto se teď snaží, aby mohl zůstat s vámi. Je to složitá situace, přeji hodně štěstí, aby to dopadlo co nejlépe pro Vás a Vaše děti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6706
12.7.20 17:57
@Anonymní píše:

Blbec! ženská uhonena chlap ji doma z ničím nepomůže a ještě si najde milenku! jo super…já nevím ale takovým blbum bych žádnou šanci nedávala, chlap by se mi totálně zhnusil.ja osobně bych tohle neprekousla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.7.20 18:06
@Zoe1 píše:
Nikdy nepochopím milenky, které si záměrně udělají dítě s chlapem, který má doma tři děti. To mně prostě hlava nebere, patrně bude hodně hloupá a zoufalá, manžel si to asi uvědomil, a proto se teď snaží, aby mohl zůstat s vámi. Je to složitá situace, přeji hodně štěstí, aby to dopadlo co nejlépe pro Vás a Vaše děti.

Blbci byli oba, když si neuměli dát pozor. To už jsem mu řekla dost jasně. Taky jsem si nejdřív myslela, že si to třeba mohla vymyslet. Pak mi ale manžel řekl, že to možný je. Já se ho na podrobnosti nevyptávala, protože bych ho asi musela praštit a bylo by mi u toho zle, ale nejspíš ve „vlně vášně“ někdy zapomněli na ochranu. Ikdyž jí se to asi hodilo, asi si myslela, že o to dřív od nás manžel odejde a bude s ní.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
12.7.20 18:10
@Annabela11 píše:
Blbec! ženská uhonena chlap ji doma z ničím nepomůže a ještě si najde milenku! jo super…já nevím ale takovým blbum bych žádnou šanci nedávala, chlap by se mi totálně zhnusil.ja osobně bych tohle neprekousla

No oni se to snadno řekne, ale s třema dětma hůř udělá :nevim: kdyby dítě měli jedno, poradila bych totéž, to se dá zvládnout i kdyby se chlap seknul a nechtěl platit. Ale tři děti :nevim: Jestli zakladatelka nemá kam jít, nebo bydleni není její, nemá skvěle placenou práci nebo nasetreno, tak bych se to snažila překousnout a začít se připravovat na odchod, kdyby se to stalo znova nebo když bych to vážně nedokázala snášet. Ale zakladatelka to chce vyřešit, takže bych uvažovala ne o odpuštění, to si musí zasloužit, ale o tom, že bych se snažila to vyřešit. A jak říkám, navalila bych na něj hodně povinností a začala si dělat úniková vrátka. Bohužel. A kdybych je nevyužila, tak alespoň bude hezký důchod.

• Nahlásit
  • Citovat
284
12.7.20 18:11

Podle me si to milenka vymyslela, posledni zoufalej pokus… A pokud ne, tak urco chtit pak testy DNA. Jinak manzelstvi bych dala sanci, ikdyz to bude tezke a asi bych zkusila nejakou parovou terapii.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama