Nevěra v těhotenství a po porodu

Anonymní
11.1.20 15:42

Nevěra v těhotenství a po porodu

Co si myslíte o tom, když je přítel nevěrný před i po porodu? Máme šanci ještě vytvořit rodinu??
Situace: Již několik měsíců žiju s přítelem, no spíš s otcem dítěte. O malého se stará (když je doma), peníze mi dává, chová se k nám jinak hezky, ale stále jezdí na služební cesty a nic mi k tomu neřekne. Prý mi nic neslíbil. Malého má prý rád a vždy se o něj postará, ale dítě nechtěl. Ano, malý byl překvápko, dítě jsme nechtěli, prostě stalo se, neměli jsme ani vztah, prostě jedna noc vášně. Potrat nebyl alternativa. Když jsem mu řekla, že si dítě nechám, začali jsme se spolu občas vídat, choval se ke mě hezky. Jsme teď oba šťastní, že malého máme a milujeme ho (chlapečkovi jsou skoro dva měsíce). Ale cítím se strašně sama. Myslím si (no, spíš mám jistotu), že mě podváděl i před porodem i po něm. Nevím, jestli to byla jedna žena, nebo jich bylo (nebo je) víc. Myslela jsem si, že když se k nám nastěhoval (nájem platí on) a začal fungovat jako otec (byl i u porodu), tak časem bude fungovat i jako partner. Nechce o tom mluvit a já vůbec nevím, na čem jsem. Máme ještě šanci být rodina?? Přece kdyby někoho měl (myslím koho by měl rád), tak by nebyl s námi?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1330
11.1.20 15:52

Je s tebou jen kvůli diteti. Sám ti řekl, že ti nic neslibil. A i kdyby ne, ty bys s nim chtela byt kdyz spi s jinyma? Moc bych s ním do budoucnosti nepocitala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2021
11.1.20 15:54

Přesně jak jsi napsala, je to otec tvého dítěte. Je to pro tebe asi hrozný, protože sis od toho vztahu slibovala něco víc, takže je skoro blbý napsat, abys byla ráda, že to dopadlo takhle a co by za to nejspíš spousta jiných ženských dalo :nevim: Zkus čekat, třeba se změní, ale to ti nikdo nevyvěští. On tě nejspíš nebere jako přítelkyni a to, že se stýká s jinejma, jako nevěru :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.1.20 16:02

Postavil se to k tomu dost zodpovědně. O dítě se stará, malého má rád, ale tobě nic neslibil. Takže nedělá nic špatného.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.1.20 16:07

Ale když jsme se domluvili, že budeme žít spolu, zařizovali jsme pokojík pro malého a všechno. Když jsme přijeli domů z porodnice, bylo to nejhezších pár týdnů. I Vánoce jsme strávili spolu jako rodina. Jenže už zase občas stráví noc jinde. Jsem těsně po šestinedělí, takže jsme spolu už několik měsíců nespali (teda neměli sex, jinak spíme v jedné posteli), myslím si, že možná to je prostě „jen“ potřeba sexu a teď řeším, jestli to mám zkusit přes postel, abychom se zblížili i jako pár, nejen jako rodiče. Zkoušela jsem na něj i uhodit, jestli někoho má, ale není s ním řeč, je prý jen unavený z práce. Bojím se, aby se někde nezamiloval a neodešel od nás úplně.

• Nahlásit
  • Citovat
14065
11.1.20 16:26
@Anonymní píše:
Ale když jsme se domluvili, že budeme žít spolu, zařizovali jsme pokojík pro malého a všechno. Když jsme přijeli domů z porodnice, bylo to nejhezších pár týdnů. I Vánoce jsme strávili spolu jako rodina. Jenže už zase občas stráví noc jinde. Jsem těsně po šestinedělí, takže jsme spolu už několik měsíců nespali (teda neměli sex, jinak spíme v jedné posteli), myslím si, že možná to je prostě „jen“ potřeba sexu a teď řeším, jestli to mám zkusit přes postel, abychom se zblížili i jako pár, nejen jako rodiče. Zkoušela jsem na něj i uhodit, jestli někoho má, ale není s ním řeč, je prý jen unavený z práce. Bojím se, aby se někde nezamiloval a neodešel od nás úplně.

to se ale drive ci pozdeji stane. Podle popisu tebe nemiluje.

A jinak co no. Pozadas o svereni ditete do pece, nechas mu vymerit alimenty a vyzivne na sebe do 2 let ditete, na nejaky cas se odstehujes k rodicum, nez se postavis na vlastni nohy a bude.

Neni to znacka ideal, ale ze by ta situace byla nejak extremne bezvychodna se mi nezda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9541
11.1.20 16:42
@Anonymní píše:
Co si myslíte o tom, když je přítel nevěrný před i po porodu? Máme šanci ještě vytvořit rodinu??
Situace: Již několik měsíců žiju s přítelem, no spíš s otcem dítěte. O malého se stará (když je doma), peníze mi dává, chová se k nám jinak hezky, ale stále jezdí na služební cesty a nic mi k tomu neřekne. Prý mi nic neslíbil. Malého má prý rád a vždy se o něj postará, ale dítě nechtěl. Ano, malý byl překvápko, dítě jsme nechtěli, prostě stalo se, neměli jsme ani vztah, prostě jedna noc vášně. Potrat nebyl alternativa. Když jsem mu řekla, že si dítě nechám, začali jsme se spolu občas vídat, choval se ke mě hezky. Jsme teď oba šťastní, že malého máme a milujeme ho (chlapečkovi jsou skoro dva měsíce). Ale cítím se strašně sama. Myslím si (no, spíš mám jistotu), že mě podváděl i před porodem i po něm. Nevím, jestli to byla jedna žena, nebo jich bylo (nebo je) víc. Myslela jsem si, že když se k nám nastěhoval (nájem platí on) a začal fungovat jako otec (byl i u porodu), tak časem bude fungovat i jako partner. Nechce o tom mluvit a já vůbec nevím, na čem jsem. Máme ještě šanci být rodina?? Přece kdyby někoho měl (myslím koho by měl rád), tak by nebyl s námi?

A co kdyby ses k tomu postavila taky tak? Jsi matkou jeho ditete.
Netvorili jste par pred narozenim decka, netvorite ho ani nyni. Jste spolubydlici se spolecnym ditetem.
To jsou situace toto :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14262
11.1.20 16:48

Těžko tě mohl podvádět, když jste nikdy žádný vztah neměli :nevim: ty ses rozhodla si dítě nechat, on se k tomu postavil zodpovědně jako otec a tím to končí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2513
11.1.20 16:52
@terien píše:
Těžko tě mohl podvádět, když jste nikdy žádný vztah neměli :nevim: ty ses rozhodla si dítě nechat, on se k tomu postavil zodpovědně jako otec a tím to končí.

Ano souhlasím. Nechápu, kde zadladatelka hledá to spojení nevěry ve vztahu, když tam žádný nebyl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2624
11.1.20 16:58

Vsak jste rodina…Ty mama ditete, on otec ditete a spolu muzete mit vztah jako bratr a sestra, ti jsou taky rodina :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.1.20 17:13

Jenže souhlasil se společným životem. To je přece taky závazek. Proč byl teda u porodu, když by ke mě nic necítil? Neříká mi to často, ale řekl, že nás má rád oba a že se na něj vždycky můžeme spolehnout. Vzít si mě sice nechtěl, ale spousta lidí se dnes přece nebere. A je mu 30, není to žádný nezralý mladíček. Kdyby nás nechtěl do života, mohl jen platit. Já s ním chci být a chci pro malého úplnou rodinu.

• Nahlásit
  • Citovat
2513
11.1.20 17:18
@Anonymní píše:
Jenže souhlasil se společným životem. To je přece taky závazek. Proč byl teda u porodu, když by ke mě nic necítil? Neříká mi to často, ale řekl, že nás má rád oba a že se na něj vždycky můžeme spolehnout. Vzít si mě sice nechtěl, ale spousta lidí se dnes přece nebere. A je mu 30, není to žádný nezralý mladíček. Kdyby nás nechtěl do života, mohl jen platit. Já s ním chci být a chci pro malého úplnou rodinu.

Proč byl u porodu? Možná chtěl vidět, jak se narodí jeho dítě :roll: ano spousta lidí se nebere, ale to jsou páry, kde je nějaká láska, vztah a pak dítě. Vy jste ten vztah neměli, on souhlasil, že se o vás postará a možná si sám říkal, že se třeba něco vyvine. To, že vás má rád a že se o vás postará, je ale diametrálně odlišné od toho, kdyby ti řekl, že tě miluje. Já mám ráda svoje blízké taky, ale láska mám jen pro některé z nich. Myslím, že chceš najít stéblo za které se chytit, bez toho aniž byste si sedli a upřímně si řekli jak to bude dál, se stejně nikam neposunete.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14262
11.1.20 17:19
@Anonymní píše:

Bohužel v tom vidíš něco, co tam není a všechno sis vyložila trochu jinak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2624
11.1.20 17:21
@Anonymní píše:

Ber to naopak…jednou bys ulitla s nekym, otehotnela a byl ti sice smypaticky, ale za manzela a do konce zivota bys jej nechtela…
A on neprestal se ti furt nutit…

Mate sanci na dobry vztah vzhledem k diteti, s uctou navzajem k sobe…nejak nerozumim proc riskovat partnerstvi, jeste na silu druheho nutit, kdyz to muze skoncit uplym koncem…

Ja bych na nic nespechala a pokud nahoda by dala a vy dva spolu casem k sobe nasli cestu, je to furt lepsi varianta, ze vyhrozovani a poslouchani podle toho co chce druhy a prvni to neciti…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.1.20 17:40
@Anonymní píše:

Holka, sama sobě si ubližuješ.
Noc vášně mu obrátila život naruby, vaše dítě miluje ale tebe ne.
Kdyby s tebou chtěl žít se vším všudy, byl by s tebou, ale on tě nemiluje.
Miluje své dítě a má tě rád, jsi matka jeho dítěte, ale nemiluje tě. Čím dřív si to uvedomíš, tím lépe pro tebe.

Příspěvek upraven 11.01.20 v 17:43

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama