Nevěra z pohledu milenky

Anonymní
27.4.20 12:39

Nevěra z pohledu milenky

Dobrý den, nechci abyste mě hned soudili, ale chci se poradit nebo znát váš názor. Už 3 roky randim se ženatým mužem, napřed to bylo jen tak, aby sme si oba užili, ale dostaly se do toho city a vidali jsme se čím dál častěji. Říkal, že beze mě nemůže být a já začínala čim dál tím více zarlit a vadil mi pocit, že se svojí ženou stále spí. Nakonec se to u nich doma dostalo do takové stadia, že s ní netrávil skoro žádný čas a byl spíš se mnou. Doma má malé děti. Žena mu na to začátkem roku přišla a i ví o koho jde, jsme všichni z jedné vesnice. On to se mnou skončil, ale vydrželi jsme to bez sebe tak 4 dny a zase jsme si začali psát a scházet se.. Ona je odhodlana si ho udržet i přes to všechno co ví, všechno jsem ji napsala. Sbalila mu věci a řekla mu ať jde za mnou, on by šel ale nechce opustit děti. Je to neskutečný koloběh pořád dokola, obě o něj pořád nestojíme. Teď mu řekla, že kdyby nebylo děti, tak s ním určitě není.. Myslíte si, že dokáží udržet vztah jen kvůli dětem? On mi říká, že mě miluje a s ní je tam jen kvůli dětem a necítí k ní nic.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

24715
27.4.20 12:44
@Anonymní píše:
Dobrý den, nechci abyste mě hned soudili, ale chci se poradit nebo znát váš názor. Už 3 roky randim se ženatým mužem, napřed to bylo jen tak, aby sme si oba užili, ale dostaly se do toho city a vidali jsme se čím dál častěji. Říkal, že beze mě nemůže být a já začínala čim dál tím více zarlit a vadil mi pocit, že se svojí ženou stále spí. Nakonec se to u nich doma dostalo do takové stadia, že s ní netrávil skoro žádný čas a byl spíš se mnou. Doma má malé děti. Žena mu na to začátkem roku přišla a i ví o koho jde, jsme všichni z jedné vesnice. On to se mnou skončil, ale vydrželi jsme to bez sebe tak 4 dny a zase jsme si začali psát a scházet se.. Ona je odhodlana si ho udržet i přes to všechno co ví, všechno jsem ji napsala. Sbalila mu věci a řekla mu ať jde za mnou, on by šel ale nechce opustit děti. Je to neskutečný koloběh pořád dokola, obě o něj pořád nestojíme. Teď mu řekla, že kdyby nebylo děti, tak s ním určitě není.. Myslíte si, že dokáží udržet vztah jen kvůli dětem? On mi říká, že mě miluje a s ní je tam jen kvůli dětem a necítí k ní nic.

A nechces si raději na skutečný vztah najíz chlapa s vyřešenou minulostí? Fakt chceš chlapa ze sekáče, co neumí být ani chvíli věrný a začne si s ženskou ze stejné vesnice? :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4484
27.4.20 12:45

Jsi tak hnusná, že nemáš na svobodného nezadaného???

A ještě k tomu malé děti :poblion: Tož, přeju ti, ať to někdy užiješ z té druhé strany, i s těmi dětmi. Nic jiného si totiž nezasloužíš, když tak skvěle rozvracíš vztahy :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1202
27.4.20 12:48

Teda ty jsi drahoušek :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
480
27.4.20 12:50

A ty chceš teda co? Chlapa, co podvádí tebe s manželkou, manželku zase s tebou?
Nebo jsi ho čekala s otevřenou náručí, jak to manželka sbalila a on nešel, protože děti???
A jsi si jistá, že to tak chceš? Ono scházet se 3 roky na občasný šuk je sice fajn, ale až s tebou bude bydlet měsíc, půlroku, rok a k tomu děti - které bude k tobě vodit každý druhý víkend a s cizími budeš muset trávit a obětovat jim každý druhý víkend to ti nevadí? To už asi ty šuky nebudou tak časté.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9718
@Anonymní píše:
Dobrý den, nechci abyste mě hned soudili, ale chci se poradit nebo znát váš názor. Už 3 roky randim se ženatým mužem, napřed to bylo jen tak, aby sme si oba užili, ale dostaly se do toho city a vidali jsme se čím dál častěji. Říkal, že beze mě nemůže být a já začínala čim dál tím více zarlit a vadil mi pocit, že se svojí ženou stále spí. Nakonec se to u nich doma dostalo do takové stadia, že s ní netrávil skoro žádný čas a byl spíš se mnou. Doma má malé děti. Žena mu na to začátkem roku přišla a i ví o koho jde, jsme všichni z jedné vesnice. On to se mnou skončil, ale vydrželi jsme to bez sebe tak 4 dny a zase jsme si začali psát a scházet se.. Ona je odhodlana si ho udržet i přes to všechno co ví, všechno jsem ji napsala. Sbalila mu věci a řekla mu ať jde za mnou, on by šel ale nechce opustit děti. Je to neskutečný koloběh pořád dokola, obě o něj pořád nestojíme. Teď mu řekla, že kdyby nebylo děti, tak s ním určitě není.. Myslíte si, že dokáží udržet vztah jen kvůli dětem? On mi říká, že mě miluje a s ní je tam jen kvůli dětem a necítí k ní nic.

No jo, prolhanej srab toho by chtěla každá…Manželku ještě možná dokážu pochopit, že to chce udržet kvůli dětem, ale tebe nechápu vůbec :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11546

Ale tak jasne, muzes si planovat, jak se kvuki tobe rozvede a pri trose stesti bude mit deti jen na vikend za 14 dni. Pak si poridi mimiska s tebou a az budes nejzranitelnejsi, tak si zase nabrnkne nejakou jinou, neokoukanou. Bozi mlyny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
52754
27.4.20 12:51
@Anonymní píše:

A ty jsi připravená na chlapa s dvěma malýma dětma? Vlastní nechceš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1359
27.4.20 12:52

Asi to tak budu opakovat stále dokola..
Jsi tak ošklivá a taková nula že nemáš na lepšího? Frajer to tahá na obě strany a nemá koule na to to hned vyřešit..
Normální ženská by o něj kolo neoprela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15535
27.4.20 12:52

Sorry, ale litovat tě nebudu. A ten tvůj milenec je taky charakter k pohledání. Má doma malé děti a začne si s někým jiným a navíc z jedné vsi. :zed: Měla by sis najít někoho s vyřešenou minulostí. To jsi taková zoufalka, že musíš mít ženáče? A ty jeho děti ani žena nikam nezmizí mávnutím kouzelného proutku. Ty má nadosmrti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
52754
27.4.20 12:53
@FraDeu píše:
A ty chceš teda co? Chlapa, co podvádí tebe s manželkou, manželku zase s tebou?
Nebo jsi ho čekala s otevřenou náručí, jak to manželka sbalila a on nešel, protože děti???
A jsi si jistá, že to tak chceš? Ono scházet se 3 roky na občasný šuk je sice fajn, ale až s tebou bude bydlet měsíc, půlroku, rok a k tomu děti - které bude k tobě vodit každý druhý víkend a s cizími budeš muset trávit a obětovat jim každý druhý víkend to ti nevadí? To už asi ty šuky nebudou tak časté.

proč aždý druhý víkend? Muže mít střídavku nebo společnou péči, když jsou z jedné vesnice.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2836

Vazne chces poradit na webu pro matky, tehotne, snazicise nebo s detma s tim jak znicit rodinu, ackoliv to uz se ti povedlo? :roll: Muzu ti jen rict ze to co si udelala jeho zene, jednou udela nejaka slepice tobe. Na to vem jed. A ja ti to preju.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1748
@Anonymní píše:
Ona je odhodlana si ho udržet i přes to všechno co ví, všechno jsem ji napsala.

Jsi hloupoučká, ubohá a zřejmě bez schopnosti sbalit svobodného chlapa.
Nesoudím, oznamuju :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49760

Kdyby o tebe tak stál je s Tebou už dávno ;) Kolik let ještě budeš čekat? manželka to ví a on stejně je stále doma s ní ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4716
27.4.20 12:54

Hele a nepřipadáš si tak trošku trapně, že ho manželka sbalí a vyhodí za tebou a on stejně nejde? Trošičku ponižující, ne? Nebo možná ti to za ty roky už tolik nepřijde, no… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama