Nevěra, zrada, lži - muži poraďte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.06.19 09:35
Nevěra, zrada, lži - muži poraďte

Na začátek bych ráda upozornila, že je mi opravdu zle, jak psychicky, tak fyzicky, možná budu motat věci dohromady :(
Náš vztah trvá téměř dvacet let, manželé jsme deset let. Máme dvě malé děti a nyní jsem v šestém měsíci těhotenství. Vztah si prošel několika opravdu těžkými zkouškami a ustáli jsme to, poslední dobou se ale stal z muže workoholik, vůbec s námi nebyl a tam vznikla ta propast mezi námi, komunikovat moc nechtěl, nadával mi a nechoval se ke mě moc dobře, vše mu začalo vadit atd. Protože už takové období měl, nechala jsem ho být, vyrovnával se i s neplánovaným těhotenstvím. Nicméně situace se vyostřila tak, že už s námi být téměr nechtěl a vyvrcholilo to tím, že mi přiznal nevěru. Neskutečně mi ublížil, pořád ho mám ráda a tohle byla rána totálně pod pás. Ten den mi řekl, že ze mě nechce dělat krávu a dělat mi to za zády a mrzí ho, že mi to neřekl ještě než se to stalo. Tvrdil mi, že to trvá pár dní, rád má mě a děti, ji ne, ale doma ho to nebavilo, něco mu chybělo a šel si to hledat jinde. Sexu letos moc nebylo, chodil se domů opravdu jen vyspat, ani víkendy doma nebyl a snahu neměl, byl na nás protivný, ale když na to došlo, bylo to super pro oba. Nejsem ta, co by ho odmítala kvůli bolesti hlavy apod, dokážu si to opravdu užít. Určitou roli hraje to, že máme opravdu náročné děti, už od miminek a on se s tím nedokázal „smířit“ a v roli otce se nenašel. Proto odsud možná i utíkal. Každopádně mi přiznal, že má jakousi krizi, neví proč a neví co s tím ale nikam nepůjde. Ten den jsme se dohodli, že si to necháme projít hlavou, ale moje podmínka byla, že než se domluvíme, utne s ní veškeré kontakty. Souhlasil, že s tím nemá problém a tak jsme se o tom začali postupně bavit a diskutovat, jak s tím naložíme. Nicméně jsem za pár dní zjistila, že kontakt neutnuli, tvrdil mi, že on jí řekl, že konec, ale že ona mu pořád ještě občas napíše ale on ji ignoruje. Byla to lež. Píše si s ní celé dny, od rána do večera jsou spolu v kontaktu, neustále, mě neodepíše pomalu ani na sms, protože nemá čas a jí vypisuje, jaká je nuda v práci. Pro ni udělá všecno, cokoliv chce, nemá s tím problém, odveze, přiveze, zařídí a na nás pěkně kašle a lže mi do očí. Takže se evidentně zakoukal i když do očí mi tvrdí, že to není pravda a neviděl se s ní od té doby. Poslední kapkou pro mě je to, že jsem zjistila, kdo to je. to mě srazilo úplně na kolena a nejsem schopná moc fungovat, je mi zle, nespím a vůbec nevím, co si mám počít. to byste ani v telenovele nevymysleli. Teda já vím, že ho musím vyhodit a začít znovu a udělám to, ale já to někde úplně uvnitř nechci, já se prostě bojím, jak to budu zvládat. Jsem těhotná a mám sílu akorát tak přežít den. Nikdo to neví, peru se s tím sama, šíleně se za to stydím i když já jsem nic neprovedla.
Muži, můžete mi vysvětlit tu logiku, nebo prostě vám hučí tam dole a mozek přestane fungovat? Na děti kašle, doteď jim ani bazen nepřipravil, ale jí pomalu jezdí i poškrabat na zádech, když potřebuje. Vidí jak jsem z toho úplně na dně a je mu to jedno :( po tom všem, co máme za sebou?? Sám je z rozvedené rodiny a tvrdil mi, že to dětem nikdy neudělá..a ejhle..Můžete mi opravdu poradit, konkrétně vy chlapi, co byste dělali na mém místě a jak byste to řešili?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:
Aduš8
Kelišová 5233 příspěvků 19.06.19 09:42

Znáte se dlouho, chápu že jsi teď raněná, ale… Už před nevěrou jste měli krizi, kterou muselo něco způsobit a tehdy jste ji měli řešit. Teď zpětně řešit, proč nechodil domů a stal se z něj workoholik už je malinko pozdě. :nevim: Do toho navíc nechtěné těhotenství, se kterým jste nepočítali. Co zkusit nějakou poradnu a přijít na důvod vašeho odcizení?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.06.19 09:55

@Aduš8 do poradny nepůjde, to jsem zkoušela jako první. Kde se to seklo jsme spolu probírali, už i předtím. Zemřela nám dcera a on se s tím vypořádával tím, že utíkal k práci, nedokázal být doma. A postupně si na to tak zvykl, dával přednost práci, našel si k té své náročné ještě podnikání, kterému se zcela věnoval. Chtěl, dle jeho slov, aby se děti měli dobře, finančně nestrádali. Já jsem to s ním řešila víckrát, vždycky to třeba pak fungovala nejakou dobu lépe..ale víc ho bavilo řešit práci, být s kýmkoliv jiným než přijít večer domů a řeišt uřvané děti. Chtěl mít klid a ticho :nevim: a tím, že tu nebyl, moc nekomunikoval, byli jsme pořád sami, tak vznikl ten problém, který ale neměl snahu řešit a něco s tím
dělat.

DustInTheWind
Zasloužilá kecalka 955 příspěvků 19.06.19 09:56

Normálně bych řekl, že za sebou nechce pálit mosty, když se „obtěžoval“ ti lhát, že ten kontakt přerušil.
Ale může jen brát ohled na tvoje těhotenství.

A co je s tou jeho novou ženskou, že tě dodělalo kdo to je - tvá kamarádka, kolegyně, příbuzná?

@Anonymní píše:
Muži, můžete mi vysvětlit tu logiku, nebo prostě vám hučí tam dole a mozek přestane fungovat? Na děti kašle, doteď jim ani bazen nepřipravil, ale jí pomalu jezdí i poškrabat na zádech, když potřebuje. Vidí jak jsem z toho úplně na dně a je mu to jedno :( po tom všem, co máme za sebou?? Sám je z rozvedené rodiny a tvrdil mi, že to dětem nikdy neudělá..a ejhle..Můžete mi opravdu poradit, konkrétně vy chlapi, co byste dělali na mém místě a jak byste to řešili?

No v podstatě jo.

Jestli má pocit, že našel lásku svého života/co mu chybělo (neříkám objektivně, stačí pocit), tak to, co máte za sebou, nehraje roli.
Rozvedené/nerozvedené taky ne.

Jestli teď žije na obláčku, tak podle mne je jediná možnost ho z něj sestřelit.

Ideálně ho k té nové odstěhovat i s dětmi, trvat přinejmenším na střídavce, konec konců se ve svém stavu nemůžeš starat sama ;-)
Pochybuju, že by ta nová stála i o jeho „závazky“.

Pak záleží, proč odešel - jestli o tebe už stejně moc nestál, tak možná stejně půjde jinam. Jestli to doma špatné nebylo, jen měl pocit, jak moc si polepší, tak se nejspíš schlíple vrátí.

Lenka_Hal
Echt Kelišová 9498 příspěvků 19.06.19 10:06

A chces s nim zustat nebo ne?
Ja bych ho sestrelila, jak je psano vys, ovsem bez moznosti vzit ho zpatky. Chlapi, co podvadeji tehotne manzelky jsou pro me specialni sorta kreatur. Vztah bez respektu stejne nefunguje. Ale je toho ted na tebe moc. Je treba najit reseni, ktere ti neprida prace jako takove. A co nejmene novych starosti. :? Neni to lehka situace…

brisco
Závislačka 3590 příspěvků 19.06.19 10:08

No tak nějak. Začít jednat, odstěhovat ho, domluvit se alimentech, kdy si bude brát děti rychle. nedat na sobě znát slabost. Teď je zaláskovaný, stejně se nevrátí.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.06.19 10:10

@DustInTheWind díky.
Rozvádět se nechce, to tvrdí pořád. Nicméně nedávno tvrdil, že chce, abychom to překonali, teď je mu to už jedno. Odstěhovat se nechce, chtěl by, abychom tu žili spolu a já si taky můžu někoho najít, ale kvůli dětem by dle něj bylo nejlepší, abychom spolu zůstali (dům).
Ohled nevím, tvrdil mi, že mi to chtěl říct až po porodu, ale nechtěl mi takovou dobu lhát a dělat mi to za zády, nicméně lže mi doteď, téměř v každé větě, takže nevím, jak se k tomu postavit.
Paní je starší, děti na školách, je vdaná, takže k ní jít nemůže. Její muž o tom neví..zatím.
Ten můj zatím neví, že vím, kdo to je a já jsem z toho tak v šoku, že to snad ještě ani nemůžu vypustit ven..snažím se s tím vyrovnat, abych nebyla hysterická, až ho sbalím a řeknu mu, že to vím a pravděpodobně si to nenechám pro sebe, i když to způsobí celkem pozdvižení. prostě se mi teď toho v hlavě honí strašně moc a postupně si to musím utřídit.

brisco
Závislačka 3590 příspěvků 19.06.19 10:12
@Anonymní píše:
@DustInTheWind díky.
Rozvádět se nechce, to tvrdí pořád. Nicméně nedávno tvrdil, že chce, abychom to překonali, teď je mu to už jedno. Odstěhovat se nechce, chtěl by, abychom tu žili spolu a já si taky můžu někoho najít, ale kvůli dětem by dle něj bylo nejlepší, abychom spolu zůstali (dům).
Ohled nevím, tvrdil mi, že mi to chtěl říct až po porodu, ale nechtěl mi takovou dobu lhát a dělat mi to za zády, nicméně lže mi doteď, téměř v každé větě, takže nevím, jak se k tomu postavit.
Paní je starší, děti na školách, je vdaná, takže k ní jít nemůže. Její muž o tom neví..zatím.
Ten můj zatím neví, že vím, kdo to je a já jsem z toho tak v šoku, že to snad ještě ani nemůžu vypustit ven..snažím se s tím vyrovnat, abych nebyla hysterická, až ho sbalím a řeknu mu, že to vím a pravděpodobně si to nenechám pro sebe, i když to způsobí celkem pozdvižení. prostě se mi teď toho v hlavě honí strašně moc a postupně si to musím utřídit.

Je úplně jedno, co chce on. Důležité je, co chcěš Ty a on bude mít smůlu. Prý, že Ty si taky někoho najdeš, haha těhotná a pak s miminem :roll: To je fakt vypečený od něj.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.06.19 10:17

@Lenka_Hal ještě minulý týden bych ti řekla, že jo, že jsem opravdu přemýšlela, a chci ho zpět. Od té doby se ale událo tolik věcí, tak nestydatě mi lže do očí, že sice někde v koutku ho pořád chci zpět, ale vím, že to udělat už nemůžu. A on je evidentně zamilovanej, i když mi tvdrí že ne, takže je stejně asi jedno, co chci já..a je to hodně četstvé, takže mi nejde nedat najevo slabost, hodně brečím, i když se snažím, ale jen ho vidím.. hormony mi k tomu moc nepřidávají. A těch dvacet let jeho keců, jak jsou takový chlapy svině a on by to v životě neudělal ale nejdřív by se rozešel :zed: :zed:
Nemít děti, nemám vůbec co řešit..ale co si budeme říkat, být na tři děti sama..jako zvládnu to, vím to, jen se s tím ted ještě neumím smířit.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.06.19 10:23

@brisco no přesně tak. já totiž se třema dětma budu mít tolik času a možností..
Každopádně jeho model rozhodně nepřijímám, to jsem mu řekla. Buď se srovná, začne se hodně snažit a já se pokusím mu odpusit nebo jdeme od sebe. Jiná varianta pro mě není přípustná.

Moravanka123
Kecalka 204 příspěvků 19.06.19 10:27

Myslim, ze i kdyby se s pani rozesel, tak to stejne doma lepsi nebude, jeho uz to doma nebavi. Zase by si zil po svem.

DustInTheWind
Zasloužilá kecalka 955 příspěvků 19.06.19 10:34
@Anonymní píše:
Rozvádět se nechce, to tvrdí pořád. Nicméně nedávno tvrdil, že chce, abychom to překonali, teď je mu to už jedno. Odstěhovat se nechce, chtěl by, abychom tu žili spolu ajá si taky můžu někoho najít, ale kvůli dětem by dle něj bylo nejlepší, abychom spolu zůstali (dům).

Alibismus a kecy. Vyhovuje mu to tak, jak to je. Ne kvůli tobě, ale kvůli jim dvěma.

Nech si pro sebe co víš, může se to hodit podle situace.

@Anonymní píše:
A těch dvacet let jeho keců, jak jsou takový chlapy svině a on by to v životě neudělal ale nejdřív by se rozešel :zed: :zed:
Nemít děti, nemám vůbec co řešit..ale co si budeme říkat, být na tři děti sama..jako zvládnu to, vím to, jen se s tím ted ještě neumím smířit.

To bylo předtím, teď to vidí jinak.
Ale ještě mne napadlo - proč by o tomhle měl někdo často mluvit, jestli jste měli důvod zvenku probírat tohle téma nebo že se mu to samotnému honilo hlavou.

Nic jiného ti nezbude, hodně štěstí. :hug:

Emanuel Bacigala
Povídálka 20 příspěvků 19.06.19 10:56

Pokud mohu radit, co nejdřív začni řešit péči o děti a majetek, dokud se cítí provinile. Za dva tři měsíce mu otrne a nebude s ním takový pořízení. Taky mu konečně dojde o co přichází. A kdyby ses pak přece rozhodla mu šanci dát, nic tomu bránit nebude.

K tomu, co se mu v kebuli urodilo, asi vím. Klidně se o tom pobavím z vlastní zkušenosti, ne teda s nevěrou, ale s krizí středního věku, která tu je očividná. Ale radši v SZ.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.06.19 11:00

@DustInTheWind nebylo to nijak často, jen jeho rodiče se právě kvůli nevěře rozvedli, jeho to dost poznamenalo, byl malý, tak jsme na to někdy narazily v debatách o dětsví apod. Plus teda pár jeho kamarádů to udělalo taky, jeden dokonce taky se třema dětma, takže jsme to probíraly, když se to zrovna dělo.
Já nechápu, když měl koule na to se mi přiznat, proč mi nedokáže narovinu říct, co se děje a že je z ní prostě mimo. Když mu řeknu, že to na něm je prostě vidět, tak jsem se zbláznila..asi se bojí že ho fakt vyrazím.
Ale už aspoň chápu, proč tak strašně „vyváděl“ když jsem se ptala, kdo to je..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.06.19 11:06

@Emanuel Bacigala myslím si to taky, právníka jsem kontaktovala, čekám na termín schůzky. Jsem zvědavá, jak se k tomu postaví. Kdyžtak tě později kontaktuji, kdyby ti to nevadilo, zajímal by mě názor. Díky :kytka:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek
Reklama