Neverbální komunikace - má mě rád?

Anonymní
17.8.21 19:00

neverbální komunikace - má mě rád?

Ahoj, po několika letech jsem se zase začala vídat s bývalým partnerem a i přesto, že říkal, že se ke mně vracet nechce, podle neverbální komunikace mi příjde, že mu na mě záleží. Tak např. to, že mě obíjmá silně a docela dlouho a všimla jsem si jeho vírazu, když se na mě v jednu chvíli koukal, jako bych byla malé roztomilé štěnátko (zní to divně, ale nevím jak ten výraz popsat:D). Chová se ke mně mile atd. Myslíte si, že mám šanci ho získat zpět? dík

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10778
17.8.21 19:05
@Anonymní píše:
Ahoj, po několika letech jsem se zase začala vídat s bývalým partnerem a i přesto, že říkal, že se ke mně vracet nechce, podle neverbální komunikace mi příjde, že mu na mě záleží. Tak např. to, že mě obíjmá silně a docela dlouho a všimla jsem si jeho vírazu, když se na mě v jednu chvíli koukal, jako bych byla malé roztomilé štěnátko (zní to divně, ale nevím jak ten výraz popsat:D). Chová se ke mně mile atd. Myslíte si, že mám šanci ho získat zpět? dík

Chce tě max do postele.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2815
17.8.21 19:09

Ze te ma rad neznamena, ze chce s tebou znovu byt…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24318
17.8.21 19:23

No podle „vírazu“ bych raději nic neodvozovala :mrgreen: musíš vědět sama co mezi vama bylo, proč ste se rozešli a není nic snazšího, než se ho teda zeptat, jak to vidí, max se zas přestanete bavit no :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34453
17.8.21 19:27

Už skóroval?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18.8.21 09:11

Ne, pokud ti řekl, že se k tobě vracet nechce, nemyslím si, že bys v tom měla hledat něco víc. Chce si jen užít :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18.8.21 09:28
@Russet píše:
Už skóroval?

Tak kdysi asi jo. Takovej El Bunda byl za mlada taky ďábel :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
291
18.8.21 13:37

Je hodně důvodů, kdy neverbální komunikace vůbec není taková, jakou ji předpokládáte, mimo jiné i to, že v ní může vidět to, co chcete. Dejte tomu nějaký čas, a když budete mít potřebu jistoty, jděte na to verbálně. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
252
18.8.21 13:48

Promiň, ale když někdo napíše „viraz“, taky na něj koukám jak na malé roztomile štěňátko. :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat