Nevěřím manželovi po tom, co mi celé roky dělal

Anonymní
24.3.20 11:51

Neverim manzelovi, po tom.co mi cele roky delal

Ahoj holky, omlouvam se za anonym, ale je to tak lepsi.
Kde zacit.
S manzelem jsme spolu 6.let, mame dve male deti.
Byla to hodne velka laska, ale k veci…
Kdyz jsem cekala nasi prvni dcerku, manzel sel na rande se svou byvalkou a uz vlastně v tehotenstvi jsme se dost hadali a skoncilo to fackou…nebo spise zacalo.

Ano, uznavam nekolikrat jsem ho prastila prvni, ale to jsem.vzdy uz byma zoufala, kdyz chlapa dve hodiny prosíme o nejakou pomoc a on cumi do pc a hrahe hry.

Uhodil me pak jeste hodnekrat, sktil me, lomcoval semnou, psychicky me tyral a ponizoval. Balil prede mnou kamaradku.

Naposled me uhodil pred 8 mesici. Pry toho desne lituje. Ano, porad je zavisly na hrach, ale je videt, ze se zmeni, neurazi me, je ke me milej.
Ale jde o to, ze ja uz mu neverim, stale ho miluji, ale ty roky, kdy mi ublizoval se na me dost podepsali.
Jsem krava, ze jsem hned neodesla, ale vazne ho i pres vsechno miluji.

Jen mam strach.
Necekam rady, jen se chci zeptat. Mela jste to nektera podobne a fakt se pak ten chlap po letech zmenil a klape Vam to?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
24.3.20 11:52

Omlouvam se za preklepy.

• Nahlásit
  • Citovat
13380
24.3.20 11:54

Na změnu nevěřím…je to asi 14 dní, co tady chlap zabil svojí přítelkyni taky po sérii podobných útoků jako u vás…a nikde, kde probíhá a probíhalo domácí násilí se to opravdu nezmění na láskyplný vztah…nenechávej v tomhle svoje děti…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1772
24.3.20 11:57

Noooo. Tak první mu vrazíš Ty. Pak on Tobě. Neshody v prvním těhotenství. Pak si necháš udělat druhé dítě. Víš, že je závislý na hrách…, škrtil Tě, balil kamarádku.
K Tvé otázce: měla jste to některá tak??? Bych odpověděla, že takhle jsme to tedy opravdu neměli :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11961
24.3.20 12:00

Je to tak vzacne, ze tuhle o paru, ktery se vyhrabal z domaciho nasili, byl dokument v televizi…tak asi tak. Neni to nemozne, nicmene vysoce nepravdepodobne. Stalo to hoodne usili vcetne odborne pomoci, podle toho, co vypraveli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3266
24.3.20 12:02

Podívej se, zřejmě jste oba stejný typy. Ty mu jednu vrazíš, pak on tobě. K tomu jsi si s ním udělala dvě děti… Co dodat. Ty sama víš jak to mezi vámi je, z tohoto popisu se nedá vůbec nic usoudit. Ano udělala jsi chybu, že jsi s ním vůbec začínala rodinný život. Nevěřím ti, že jste neměli neshody i před dětmi. Co radit buď zůstaň nebo odejdi. Záleží do jaké míry to vnímáš jako nepřekonatelné, když píšeš, že ho pořád miluješ. Jediné čeho je mi líto v tom vašem dramatu, jsou chudáci děti co sledují jak se rodiče mezi sebou mlátí jak dvě malý děcka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5502
24.3.20 12:03

Píšeš, jak tě týral a zároveň říkáš, žes mu někdy tu facku lípla první a omlouváš to tím, že nereagoval na tvé prosby. Copak facka je legitimní prostředek, jak přimět člověka k reakci? Možná si myslí, žes také reagovala špatně a „musel“ ti nafackovat. No, myslím, že jeden jste za osmnáct a druhý bez dvou za dvacet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3290
24.3.20 12:05
@Anonymní píše:
Ahoj holky, omlouvam se za anonym, ale je to tak lepsi.
Kde zacit.
S manzelem jsme spolu 6.let, mame dve male deti.
Byla to hodne velka laska, ale k veci…
Kdyz jsem cekala nasi prvni dcerku, manzel sel na rande se svou byvalkou a uz vlastně v tehotenstvi jsme se dost hadali a skoncilo to fackou…nebo spise zacalo.

Ano, uznavam nekolikrat jsem ho prastila prvni, ale to jsem.vzdy uz byma zoufala, kdyz chlapa dve hodiny prosíme o nejakou pomoc a on cumi do pc a hrahe hry.

Uhodil me pak jeste hodnekrat, sktil me, lomcoval semnou, psychicky me tyral a ponizoval. Balil prede mnou kamaradku.

Naposled me uhodil pred 8 mesici. Pry toho desne lituje. Ano, porad je zavisly na hrach, ale je videt, ze se zmeni, neurazi me, je ke me milej.
Ale jde o to, ze ja uz mu neverim, stale ho miluji, ale ty roky, kdy mi ublizoval se na me dost podepsali.
Jsem krava, ze jsem hned neodesla, ale vazne ho i pres vsechno miluji.

Jen mam strach.
Necekam rady, jen se chci zeptat. Mela jste to nektera podobne a fakt se pak ten chlap po letech zmenil a klape Vam to?

Já věřím v manželství a nerozváděla bych se kvůli prkotině. Ale to co popisuješ ty není manželství. Tvůj muž je tyran a jestli se změní, tak leda k horšímu. Milovat někoho kdo tě škrtil? Ještě žádný chlap se nezměnil v anděla po tom co manželku týral psychicky a fyzicky. Nikdy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24958
24.3.20 12:07

Nechápu to druhé dítě. To z lásky rozhodně nevzniklo. Udělejte pro své děti toto - rozejděte se. Uleví se všem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1772
24.3.20 12:10

@Russet
Jenže ony si bohužel tyto tipy ženských nacházejí zase to samé… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24958
24.3.20 12:13
@Pajik 76 píše:
@Russet
Jenže ony si bohužel tyto tipy ženských nacházejí zase to samé… :nevim:

Tak já jí navrhuju rozvod. Ne nového nabíječe. Doslova.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3027
24.3.20 12:25

Tak ty mu vrazis prvni a pak tu fnukas?! Proberte se proboha oba. Co vlastne chces, ze kdyz mu das facku, aby te vzapeti pohladil?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3188
24.3.20 12:29

Chudáci děti :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.3.20 13:00

Tyjo, jako nejdřív bych ti napsala, že u nás byla facka asi dvakrát? Ale jsme spolu dlouho, bylo to ze začátku, chovala jsem se fakt přes čáru a už to nikdy potom neudělal. Ale kočko, to jako opravdu si mu dala facku protože hrál na PC a nepomohl ti? Hele bůhví, co mezi váma bylo a proč ti musel facku dát, proč s tebou lomcoval. Je domácí násilí a “domácí násilí” - zažila jsem si to doma. Moje matka týrala mýho tátu a tehdy když po x letech co na něj přes celej dům řvala jakej je to ubožák a ču..k, před dětma - chytl jí, opřel jí rázně o sporák a cedil na ní přes zuby aby už byla zticha. Asi dostala i facku, protože se pak dívala do zrcadla a vyhrožovala policajtama. A to můj táta není žádnej násilník a věř mi, že si toho s mámou užil až až.

Ne. Nepřijde mi v pořádku abych bila svýho muže a ani aby on bil mě. Že jsme měli dvakrát nedorozumění, stalo se a oba jsme se poučili. Ale vy dva běžte od sebe. Ulehčíte těm dětem, nevážíte si sebe navzájem.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
24.3.20 13:55

Taky raději anonym. Naši rodiče to mají stejně, akorát matka dostala facku jako první, tak ji otci vrátila a ten ji zmaloval jako nikdy. Pak se to stupňovalo, s postupem časujak otci ubývaly fyzické síly), ubývalo i fyzického napadání, zato přibývalo ponižování, sprostých nadávek. Ještě jsem zapoměla - toto děla i nám, svým dětem. Dnes to vypadá tak, že s otcem si vůbec netelefonuji (ano, mobil zvednu, když zavolá a nechám ho mluvit, jinak neříkám vůbec nic, jen odpovím na otázky - toto ostatně vyžadoval, když jsme u nich bydleli, nemluvit, jen odpovídat na otázky…tak i teď v dospělosti má, co chtěl, ani si s ním nemám co říct, tak proč bych mu volala?), smatkousi volám občas. Ještě perlička - naši se rozvedli, když nám bylo asi kolem 13-14 let, otec to chtěl utajit, nepovedlo se :-D (učitelka se ségry ptala, jestli se naši rozvádějí, tak na ni čuměla jako telea pak se doma otce na rovinu na to zeptala, ten něco mektal a jakože jo, že se rozvádějí) a ještě další perla - naše matka s ním doposud žije (i přesto, že ji psychicky a slovně týrá) - obhajuje to tím, že kdo by se o něj postaral? (no přece stát!!!) Jinak otec se nezměnil - s léty spíš zhoršil, navíc má za to, že je nedotknutelný (viz jeho fb příspěvky, kde přeje konkrétním lidem smrt atd)

Takže kdo chce kam, pomozme mu tam..

Jestli chceš mít do budoucna stejný vztah se svými dětmi, jako máme my s „rodiči“, tak s manželem zůstaň, ale pak se svým dětem nediv.
Jestli se chceš fyzického násilí zbavit a tím pádem i dětem ukázat, že jde žít jinak, odejdi. Nebudeš litovat.
Jinak jsme vdané a nebité - takže nemáme to stejně ani podobně jako ty a není normální, aby tě partner bil (nebo se bili navzájem). Ani si nedokážu představit, že bych se fyzicky milovala (nebo i milovala) s člověkem, co mě bije, fuuuuuj.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama