Nevěřím že mě nepodvedl s bývalou

Anonymní
23.3.16 12:38

Nevěřím že mě nepodvedl

Ahoj, prosim poradte, nevím čemu už mám věřit, objevila jsem příteli v telefonu sms s jeho bývalou, psali si jak on po ní touží a ona nadržená, kdy se sejdou, že ona má doma manžela, přítel mi na to řekl že to psal aby mě naštval že to já dělám taky tak aby mi to oplatil abych viděla jaký to je, že se nesešli a že mě nikdy nepodvedl, slíbil že už jí nikdy nenapíše i jí psal sms at ho už neotravuje a po pár dnech zas objevím že jí píše že to zapomněl smazat že spal a kdy se sejdou a ona že je zrovna pryč že nemá čas. Psal jí to když byl v práci, mě se vymluvil že jí to psal kvůli jejímu manželovi, že zapomněl smazat její číslo, měla z toho prý problém, ale já jejímu manželovi předtím nepsala, já mu psala až ted, takže jedna lež za druhou. Nevěřím už mu vůbec, ta jeho bývalá nevěru ani nevyvrátila ani nepotvrdila, prý jsem hysterka a že si to máme vyřešit spolu. Prosím mám ho kopnout už někam nebo tohle fakt není nevěra?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2687
23.3.16 12:40

Ja cumim, co nekteri muzi nevymysli za hloupe vymluvy, jak vubec muzes uvazovat, ze to on mysli vazne? :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3704
23.3.16 12:41

Trošku to na mě působí tak, že u vás toho není v pořádku víc než jen toto. Takže to záleží na tobě, nicméně tě evidentně tahá za nos, jestli podvedl nebo ne, těžko říct, ale určitě ti lže a dělá z tebe vola…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2842
23.3.16 12:44

Tohle je dobrej vymysl, tez cucim, co chlapa vsechno nenapadne, tohle jsem jeste neslysela :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29386
23.3.16 12:45

Mám takový dojem, že to, jestli tě podvedl nebo nepodvedl, není to nejdůležitější… já osobně bych nechtěla mít za přítele někoho, kdo si potřebuje vymýšlet nebo dělat takové věci, aby ti něco oplatil nebo tě naštval… takže bych na tvém místě popřemýšlela, jestli celý vztah za něco stojí a nebo jestli nebude každému z vás líp samotnému nebo s někým jiným… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26205
23.3.16 12:46
@Anonymní píše:
Ahoj, prosim poradte, nevím čemu už mám věřit, objevila jsem příteli v telefonu sms s jeho bývalou, psali si jak on po ní touží a ona nadržená, kdy se sejdou, že ona má doma manžela, přítel mi na to řekl že to psal aby mě naštval že to já dělám taky tak aby mi to oplatil abych viděla jaký to je, že se nesešli a že mě nikdy nepodvedl, slíbil že už jí nikdy nenapíše i jí psal sms at ho už neotravuje a po pár dnech zas objevím že jí píše že to zapomněl smazat že spal a kdy se sejdou a ona že je zrovna pryč že nemá čas. Psal jí to když byl v práci, mě se vymluvil že jí to psal kvůli jejímu manželovi, že zapomněl smazat její číslo, měla z toho prý problém, ale já jejímu manželovi předtím nepsala, já mu psala až ted, takže jedna lež za druhou. Nevěřím už mu vůbec, ta jeho bývalá nevěru ani nevyvrátila ani nepotvrdila, prý jsem hysterka a že si to máme vyřešit spolu. Prosím mám ho kopnout už někam nebo tohle fakt není nevěra?

u vás všichni píšou těm „cizím“ ne? A komu psal ten její manžel?…nějak se v tom ztrácím :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1064
23.3.16 12:55

A proč má potřebu si psát s bývalou? Je mezi Vámi všechno OK? No každopádně bys mu neměla lézt do telefonu. Ale když už jsi to našla, tak bych mu nevěřila ani slovo. Pro mě už by tohle bylo přes čáru.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3159
23.3.16 12:57

A jak jsi vlastně objevila, že jí znovu píše? Ty mu permanentně pro jistotu lustruješ telefon, aby ti náhodou něco neuteklo? :nevim:
Každopádně výmluvy tvého partnera mi přijdou velmi trapné.
Navíc, ty si píšeš s manželem „milenky“ tvého partnera? Nebo mi něco uniká? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1640
23.3.16 13:04

Hele a nechceš si začít psát s jejím manželem abyste to oplatili vy jim? :roll: jak malý děti, fakt :mrgreen:
A k otázce, ne nevěřila bych mu ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Tunrida
23.3.16 13:10
@Anonymní píše:

Mě by teda zase spíš zajímalo tohle :lol: Kopněte se někam navzájem a bude klid.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
23.3.16 13:19

Nebyla bych ve vztahu, kde někomu pernamentrně lezu do telefonu, nevěřím mu…problémů asi bude víc mezi váma, co? Pokud budu hledat nevěru, tak ji najdu vždy (vlastní zkušenost)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
23.3.16 13:23
@TSMoruga píše:
A jak jsi vlastně objevila, že jí znovu píše? Ty mu permanentně pro jistotu lustruješ telefon, aby ti náhodou něco neuteklo? :nevim:
Každopádně výmluvy tvého partnera mi přijdou velmi trapné.
Navíc, ty si píšeš s manželem „milenky“ tvého partnera? Nebo mi něco uniká? :)

Ano psala jsem mu že se ti dva schází, je mu to evidentně jedno, on jí prý taky podvádí na každým rohu.

• Nahlásit
  • Citovat
58857
23.3.16 13:30
@Anonymní píše:

nakopala bych ho a nevěřila mu ani dobrej den.. ale já bych to nezjistila - nečuměla bych mu do mobilu :think: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
754
23.3.16 13:55

Ja z toho chapu, ze tys podvadela, on podvadi, lustrujes denne mobil, on keca, ty si asi taky pekna kecka, zase lustrujes mobil a pak zakladas o tomto vsem diskuzi na internetu :zed:
Promluva, poradna, pauza… spise to vse ukoncit a hlavne resit mezi sebou :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.3.16 14:59

Aha, takže on ví, že mu lozíš do mobilu. Blbě kecá, ty mu to žereš :D On píše jí, ty pak jejímu manželovi. Tady se potvrzuje moje teorie o tom, že občanské průkazy by se měli přidělovat individuálně na základě testu :mrgreen: :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama