Nevěrná manželka a čtyři malé děti

Anonymní
8.12.19 09:42

Nevěrná manželka a čtyři malé děti.

Zdravím,
Manželka je mi po 15 letech nevěrná. Máme spolu 4 děti a tak je to celé komplikované.
Manželka už mě chce jen jako kamaráda, a i když přiznává, že její nový vztah nemá budoucnost, tak v něm hodlá dal pokračovat.
Nejraději bych se rozvedl, ale nedovedu si představit jak by vypadalo naše soužití a výchova dětí.
Pracuji v Praze, manželka je 150km daleko. Kromě toho se obávám, jestli by to vůbec zvládla. Prakticky nevydělává, a přitom je zvyklá na vysoký standard ( já vydělám cca 150000 za měsíc) a 4 děti jsou zápřah.
A teď dotaz, mám zkusit zatnout zuby a doufat, za až poblazneni přejde se vrátí a pokusíme se to znovu spravit, nebo to mám ukončit a nechat tomu volný průběh ať to nějak dopadne?
Sobecky bych volil rozchod, abych se dál netrapil, ale mám obavy o děti a myslím, že by to pro ně bylo hrozné.
Omlouvám se za anonym a překlepy, píšu z mobilu.
O.

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

23086
8.12.19 09:46

A ty když pracuješ tak daleko tak jsi někdy taky doma? Nebo jak to máte? Jestli to nebyl důvod mít milence

• Nahlásit
2797
8.12.19 09:47

Takže to se vidíte jenom o víkendu, nebo jak je to? Předpokládám, že děti jsou školkové/školové, protože jinak se 4 dětmi by čas na milence neměla.

Alimenty na 4 děti z příjmu 150 litrů? No to můj odhad je tak 80 měsíčně.

• Nahlásit
122
8.12.19 09:49
@Modesta píše:
Takže to se vidíte jenom o víkendu, nebo jak je to? Předpokládám, že děti jsou školkové/školové, protože jinak se 4 dětmi by čas na milence neměla.Alimenty na 4 děti z příjmu 150 litrů? No to můj odhad je tak 80 měsíčně.

80? Z toho nemůže sama vyjít. Je zvyklá na nadstandard :)

• Nahlásit
13154
8.12.19 09:59

To jsou zase nějaké erupce na slunci? 8o Proč máš ženu 150 km daleko, když vyděláváš za 10 lidí? A co dělá ona? Jak jsou děti velké?

• Nahlásit
8100
8.12.19 10:01

To jestlit o chceš spravit nebo ne, to je tvoje věc.
Těžko říct, zda v tom vztahu bylo někdy něco, za co by stálo bojovat.
Pro manželku ses pravděpodobně stal pouze peněženkou a vzhledem k tvojí „přítomosti“ doma, je to zcela přirozená věc.
Těžko říct, zda to lze změnit.
Pokud se rozvedeš, tak tvoje žena dostane určené alimenty a buď se z toho naučí žít a nebo ne, péči o děti bez tebe zvládá, to lze říct už teď. Vždyť doma prakticky nemusíš fungovat.

• Nahlásit
8.12.19 10:03
@divine woman píše:
To jsou zase nějaké erupce na slunci? 8o Proč máš ženu 150 km daleko, když vyděláváš za 10 lidí? A co dělá ona? Jak jsou děti velké?

Protože tu má rodinu.
Dětem je 10, 8, 6 a 4.
150000 před zdaněním takže cca 120000 po daních na IČO. 80000 mi přijde moc, to už je demotivujici. Nebo motivující k optimalizaci. Ale jo sranda něco stojí.
O.

• Nahlásit
13154
8.12.19 10:09

A ty jsi co? Jen ta peněženka. Se vztahem na dálku mám zkušenosti a dlouhodobě to nemůže fungovat. Děti jsou malé, ale ne mimina. Chodí žena do práce? Předpokládám, že ne.

• Nahlásit
5458
8.12.19 10:11

Kopni ji do pr. déle. Až půjde makat, ono ji to svrbeni v rozkroku přejde.

• Nahlásit
Anonymní
8.12.19 10:22

Záleží na tolik faktorech…

1 milovala vás když jste se brali?

2 nepodváděl/podvádíte ji také, ona to zjistila a zhnusil jste se ji, tak si našla milence

3 určitě trávíte málo času doma

4 jak dlouho už pracujete v Praze

Zaznamenala jsem typ chlapů, kterým takový vztah vyhovuje (třeba to nejste vy), mají doma rodinu, spoustu dětí, vydělávají, ale jsou rádi; když jsou mimo domov většinu času a žijí dva paralelní životy.

Nechápu, že jste ženu nepremluvil přestěhovat se do Prahy hned během prvního půl roku, anebo aspoň někam za Prahu, jsou tam tak krásná městečka, česky ráj příroda, ideální pro děti.

Každopádně s manželkou mluvte, jen se dejte dohromady, smutný oči ji můžou vytočit jeste vic. Vymyslela bych konstruktivní plán a přišla bych s ním za ní.

Držím palce!

• Nahlásit
Ou
10708
8.12.19 10:26

No především evidentně potřebujete dost proměnit systém, jaká v manželství máte nastavený.

Ta nevěra je důsledek něčeho, co jste rukou společnou a nerozdílnou ignorovalí, nevnímali, nerozvíjeli, nepracovali na tom a vyústilo to v současnou krizi vašeho vztahu. Každý na tom máte přesně 50% podílu zodpovědnosti.

Jinak snad všechna manželství, která vytrvala až do smrti toho kdo umřel jako první se musela nějak vyrovnat s nevěrou na jedné či druhé straně - to je něco, co se dá zvládnout.

Pokud ale jen zatneš zuby, nic nezměníte a budete pokračovat v tom, co máte teď, tak se to pochopitelně bude opakovat. S tím že pravděpodobně se přidá nevěra i na tvojí straně, ona se nějaká ochotná holčina i pro tebe snadno najde, zejména když budeš mít pocit, že vlastně bys to ženě měl oplatit.

Krize jsou nevyhnutelná součást čehokoliv, co nějakou dobu trvá. Je samozřejmě možné utéct z řešení - třeba rozvodem a nebo tím že teda věc „překousneš“ a pojedete ve vyjetých kolejích.

A nebo to začnete řešit.

Což ale bude potřebovat předevší dost promyslet, jeslti vám ty prachy stojí za to že spolu nejste - což bude základní kámen úrazu a pokud to teda budete chtít změnit, tak kdo se kam bude stěhovat.

• Nahlásit
8.12.19 10:33
@divine woman píše:
A ty jsi co? Jen ta peněženka. Se vztahem na dálku mám zkušenosti a dlouhodobě to nemůže fungovat. Děti jsou malé, ale ne mimina. Chodí žena do práce? Předpokládám, že ne.

Je takovou minimálně placenou pro zábavu.

• Nahlásit
13154
8.12.19 10:38

@Žlababák A proč nežijete spolu? Ty bys měl být nejdůležitější osobou v jejím životě a v životě vašich dětí. Copak ti nechybí?

• Nahlásit
8.12.19 10:39
@Anonymní píše:
Záleží na tolik faktorech…

1 milovala vás když jste se brali?

2 nepodváděl/podvádíte ji také, ona to zjistila a zhnusil jste se ji, tak si našla milence

3 určitě trávíte málo času doma

4 jak dlouho už pracujete v Praze

Zaznamenala jsem typ chlapů, kterým takový vztah vyhovuje (třeba to nejste vy), mají doma rodinu, spoustu dětí, vydělávají, ale jsou rádi; když jsou mimo domov většinu času a žijí dva paralelní životy.

Nechápu, že jste ženu nepremluvil přestěhovat se do Prahy hned během prvního půl roku, anebo aspoň někam za Prahu, jsou tam tak krásná městečka, česky ráj příroda, ideální pro děti.

Každopádně s manželkou mluvte, jen se dejte dohromady, smutný oči ji můžou vytočit jeste vic. Vymyslela bych konstruktivní plán a přišla bych s ním za ní.

Držím palce!

Tak dál jsem ji nůž na krk a uvidíme. Láska to byla, Nikdy jsem ji nepovedl, v Praze dělám asi 5 let.
Do Prahy jsme se nestehovali protože manzelcina rodina je lepší a mají tu víc kamarádů.
Plan jsem předložil ale ne zalaskovana a doufá, že milenec je ten pravý. Údajně je to dělník, bydlí v paneláku…

• Nahlásit
8.12.19 10:40
@divine woman píše:
@Žlababák A proč nežijete spolu? Ty bys měl být nejdůležitější osobou v jejím životě a v životě vašich dětí. Copak ti nechybí?

Chybí ale jsem programátor, tady slušná práce není.

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama