Jak reagovat na nevěru manželky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.07.19 09:48
Neverna manzelky, jak reagovat

Zdarec holky,
Potrebuji se vykecat a pochytit nejake myslenky, takze polozim dotaz. Po 20 letech manzelstvi jsem odhalil, ze mi je manzelka neverna. Samozrejme jsem se po odaleni tohto faktu musel trochu okyslicit, abych neudelal nejakou nesmyslnou scenu, ale ted premjeslim jak dal. Situace je nasledujici, vek cca 45 let dve deti 14/17let. Myslel jsem si, ze mame se zenou pohodovy vztah. Sice jsme kazdy uplne jiny (Ja ne uplne atraktivni introvert, ale aktivni sportovec, takze vzheldem k veku ve velmi dobre kodici, manzelka atraktivni extrovert potrebujici spolecnost). Pred nejakym rokem jsme meli neshody a zena me rekla, ze me jiz nemiluje, ze jsem dobry tata, postaram se o rodinu atd atd. Atd. ale, ze ke me jiz nic neciti, ze bychom se meli rozejit, ze ji vadi nejake veci v mem chovani atd. Domluvili jsme se na tom, ze na tom zapracuji a byl par let klid. Loni byla opet nejaka neshoda a rekla mi, ze by jsme meli vztah ukoncit, ze me nemiluje (ma me pouzd rada a chce vic) a chce vic I od zivota, ze se k sobe nehodime, jelikoz jsme kazdy jiny. (ja technicky a racionalni, zena zamerena na dusevno, mystiku.atd ) a, ze muzeme zivot prozit kazdy s nekym jinym, kdo se k nam bude vic hodit a ze se nemusime preci rozvadet, ale muzeme zit vedle sebe a vychovavat dal nase deti. Sice jsem z toho byl vyprdlej, ale druhy den se situace uklidnila s tim, ze mela nejaky pry (doslova) “mysky” a ze je vse v poradku. Zena je hodne spolecenska, takze jsem si nevsiml, ze jeste zvysila i tak velmi caste (udajne) navsetvy vsech moznych kamaradek. Zijeme kousek za velkym mestem, takze ja jsem povetsinou v praci a zena se stara o domacnos takze netusim, kdy je doma a kdy ne. Pred tremi mesici jsem si vsiml nejakeho ochlazeni ve vztahu, takze jsem se mnohokrat ptal, jestli je vse ok a samozrejme me vzdy rekla, ze jo vse je v pohode co zase vysiluji. No a dneska mi to uz nedalo a nasel jsem nejake jeji fotky s jejim frajerem… Tak ted nevim jak s tim nalozit. Ja chci zachranit rodinu, jelikoz si myslim, ze by rozvod obzvlast pro mladsi dite (dceru) bude naprosto likvidacni zazitek. (Manzelka na to ma nazor, ze deti jsou adaptabilni a nebudou mit s nasim rozchodem problem. Mam se tvarit, ze o nicem nevim, (coz netusim jestli bych dlouhodobe zvladl ) a doufat jestli ji to prejde, jen abych zachranil rodinu za kazdou cenu? Nebo ji vyhodit z baraku at si jde za tim frajerem. Predstava, ze ji se dvema psy a kocourem predavam tomu rozvedenymu pupkatymu frajerovi, kterej ma vlastni dite, bydli v rozpadlem (asi) 1+1 a evidentne smrdi korunou a me docela bavi… :lol: Zena je zvykla na uplne jiny standard.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 21 Další »
Reakce:
Tejule
Zasloužilá kecalka 988 příspěvků 23.07.19 09:52

Predej ji pupkatymu frajerovi, udělej na ni bu bu bu, že to víš, že ona je ta co ničí rodinu a ať jde.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.07.19 09:59

Já si procházím tím co ty a jediné co ti v tuto chvíli poradím je dát tomu trošku času, respektive sám sobě a pořádně o tom popřemýšlet. Například jaké varianty dalšího soužití jsou pro tebe přijatelné apod. Hodně štěstí přeji, já jsem z toho úplně v háji a nevím, jak to všechno dopadne.

Lama Lama
Hvězda diskuse 54381 příspěvků 23.07.19 10:02

No, rodina bych řekla, že už je rozpadla. Jde jen o to, zda chceš stavět Potemkinovu vesnici nebo to ukončit i ofiko.

Uslava
Ukecaná baba ;) 1433 příspěvků 23.07.19 10:04

Tvoje žena nechodí do práce?

sportak
Povídálka 48 příspěvků 23.07.19 10:08
@Uslava píše:

Nechodi, jen obcas ma nejakpu praci/brigadu z domovova pres web. (2hodky denne)

unuděná
Echt Kelišová 8494 příspěvků 23.07.19 10:09
@Uslava píše:

Přesně tohle mě taky napadlo :think:

Mi přijde, žes jí pěkně rozmazlil. Ona nepracuje, děti jsou velké, takže se ani o ně starat nemusí, bydlí ve velkém domku a z nudy neví, co by. Pokud je barák tvůj, normálně bych jí předala milenci, to budeš koukat na ten výraz :mrgreen: Sice ti řekla, že chce ten volný vztah, takže pokud to na ní vybalíš, tak se jistě bude chovat ještě ukřivděně, že ti to přece říkala už dávno :mrgreen:

sportak
Povídálka 48 příspěvků 23.07.19 10:11

Barak mame bohuzel v SJM :zed:

free333
Generální žvanilka 21321 příspěvků 23.07.19 10:14
@sportak píše:
Barak mame bohuzel v SJM :zed:

Asi to probrat s právníkem dopředu…

Těžká situace… :hug:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.07.19 10:15
@Anonymní píše:
Zdarec holky,
Potrebuji se vykecat a pochytit nejake myslenky, takze polozim dotaz. Po 20 letech manzelstvi jsem odhalil, ze mi je manzelka neverna. Samozrejme jsem se po odaleni tohto faktu musel trochu okyslicit, abych neudelal nejakou nesmyslnou scenu, ale ted premjeslim jak dal. Situace je nasledujici, vek cca 45 let dve deti 14/17let. Myslel jsem si, ze mame se zenou pohodovy vztah. Sice jsme kazdy uplne jiny (Ja ne uplne atraktivni introvert, ale aktivni sportovec, takze vzheldem k veku ve velmi dobre kodici, manzelka atraktivni extrovert potrebujici spolecnost). Pred nejakym rokem jsme meli neshody a zena me rekla, ze me jiz nemiluje, ze jsem dobry tata, postaram se o rodinu atd atd. Atd. ale, ze ke me jiz nic neciti, ze bychom se meli rozejit, ze ji vadi nejake veci v mem chovani atd. Domluvili jsme se na tom, ze na tom zapracuji a byl par let klid. Loni byla opet nejaka neshoda a rekla mi, ze by jsme meli vztah ukoncit, ze me nemiluje (ma me pouzd rada a chce vic) a chce vic I od zivota, ze se k sobe nehodime, jelikoz jsme kazdy jiny. (ja technicky a racionalni, zena zamerena na dusevno, mystiku.atd ) a, ze muzeme zivot prozit kazdy s nekym jinym, kdo se k nam bude vic hodit a ze se nemusime preci rozvadet, ale muzeme zit vedle sebe a vychovavat dal nase deti. Sice jsem z toho byl vyprdlej, ale druhy den se situace uklidnila s tim, ze mela nejaky pry (doslova) “mysky” a ze je vse v poradku. Zena je hodne spolecenska, takze jsem si nevsiml, ze jeste zvysila i tak velmi caste (udajne) navsetvy vsech moznych kamaradek. Zijeme kousek za velkym mestem, takze ja jsem povetsinou v praci a zena se stara o domacnos takze netusim, kdy je doma a kdy ne. Pred tremi mesici jsem si vsiml nejakeho ochlazeni ve vztahu, takze jsem se mnohokrat ptal, jestli je vse ok a samozrejme me vzdy rekla, ze jo vse je v pohode co zase vysiluji. No a dneska mi to uz nedalo a nasel jsem nejake jeji fotky s jejim frajerem… Tak ted nevim jak s tim nalozit. Ja chci zachranit rodinu, jelikoz si myslim, ze by rozvod obzvlast pro mladsi dite (dceru) bude naprosto likvidacni zazitek. (Manzelka na to ma nazor, ze deti jsou adaptabilni a nebudou mit s nasim rozchodem problem. Mam se tvarit, ze o nicem nevim, (coz netusim jestli bych dlouhodobe zvladl ) a doufat jestli ji to prejde, jen abych zachranil rodinu za kazdou cenu? Nebo ji vyhodit z baraku at si jde za tim frajerem. Predstava, ze ji se dvema psy a kocourem predavam tomu rozvedenymu pupkatymu frajerovi, kterej ma vlastni dite, bydli v rozpadlem (asi) 1+1 a evidentne smrdi korunou a me docela bavi… :lol: Zena je zvykla na uplne jiny standard.

Mi to silně připomíná situaci u nás. Jsme tedy o fous mladší, děti menší, nebudu tak společenská jako tvá žena, mysticky založená. U nás dlouhodobá krize (ráda trávím čas s chlapem, držení za ruce, mazlení, manžel na toto není, jsme spolu od mých 19). To zkrátím. U mě rezignace, manžela nemiluju, mám ráda, jako kamaráda. Rozvod jsem navrhovala několikrát, ulevilo by se mi, brala bych, kdyby mi to odkejval. Nechce slyšet. A já jsem srab to rozseknout definitivně a poslouchat, jak se změní a co dělá blbě atd. Pak děti a jejich psychika. Majetek neřeším, nechala bych mu barák a odstehovala se. Takže tak nějak žijeme, nehádáme se, vychazíme spolu, pruser je v oblasti intimní. Netoužím s ním spát. Takže on je spokojen, já se snažím tak nejak žít, ale moc mi chybí někdo, koho bych milovala (věřím tomu, že člověk může být šťastný s jednou osobou celý život). Ale šťastná nejsem. Z mého pohledu bych byla vděčná, kdybys mě nechal jít. Treba bych časem zjistila, že to byla chyba, ale to je riziko povolání. Tohle jsi asi ale slyšet nechtěl. Prosím anonym, jinak smazat. Děkuji.

Čičorečka
Závislačka 2652 příspěvků 23.07.19 10:15

Teda, to musely být detailní fotografie, když jsi z nich vyčetl tolik podrobností o něm. No. Chtěla se několikrát rozvést a tys jí to “nedovolil”. To jsi fakt netušil, že to může takhle dopadnout?

lilithlilith
Zasloužilá kecalka 629 příspěvků 23.07.19 10:17

Chybí tu druhá část příběhu. Žena jen tak rodinu obvykle neohrozí - navíc s pupkatým chudákem, když ty jsi přitom úžasný sportovec a skvělý partner a otec. Něco mi tam chybí a to bychom se dozvěděli od tvé ženy :nevim:

Dája999
Ukecaná baba ;) 1287 příspěvků 23.07.19 10:22

Kombinace ona " bydlí za městem, do práce nechodí, děti soběstačné " + ty „jsem většinou v práci a aktivní sportovec“ … kdy a v čem se vy dva potkáváte? co máte kromě dětí společného, jak trávíte čas?
Na mě to působí tak, že si každý žijete svůj život, jen sis toho ve svém pracovním a sportovním záběru nestačil všimnout. Opakovaně ti to říkala a tys to „neslyšel“.
Nějak mi připadá, že to není poprvé a v té epizodě před pár roky taky byl někdo další.

Byla bych opatrná na to opovržení " pupkatý frajer v 1+1", protože jí evidentně dává něco, co ty ne - nechceš, nebo třeba neumíš.

Co bych dělala - řekla bych, že to vím a co na to ona, uvidíš… Bohužel ty sám nic nevymyslíš, pokud se nechceš dalších pár let tvářit, že je všechno v pořádku. :nevim:

terien
Extra třída :D 12163 příspěvků 23.07.19 10:23

Několikrát ti to v podstatě řekla, tys na to nijak nereagoval a věřil, že se to přes noc vyřešilo. Tomuto konci nahrávalo snad úplně všechno, bohužel. Zachraňovat nemáš co, ona tě nechce, nemiluje. Můžeš to akorát ustát s grácií bez pomsty a naschválů. A tvoje představy o jejím vypakování s jedním kufrem ti počítám moc neklapnou pokud máte majetek v SJM, což máte.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.07.19 10:24
@lilithlilith píše:
Chybí tu druhá část příběhu. Žena jen tak rodinu obvykle neohrozí - navíc s pupkatým chudákem, když ty jsi přitom úžasný sportovec a skvělý partner a otec. Něco mi tam chybí a to bychom se dozvěděli od tvé ženy :nevim:

Asi tak. U nás mi chybí dlouhodobě pozornost (proč by to dělal) to, že se na něj v krizovkách nemůžu spolehnout. Nechci být úplně konkrétní.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 21 Další »
Váš příspěvek
Reklama