Nevěrný? Co vy na to.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.01.19 18:27
Nevěrný? Co vy na to.

Ahoj všichni,
můj „né-přítel“ (nechodíme spolu ) se po 4 měsících našeho scházení změnil. Od pozorného a milého chlapa se změnil na necitu a protivu. Teď je to 7 měsíců naše scházení a předevčírem se u dveří objevila jeho bývalá. On byl zrovna pryč. Vše jsme spolu probrali a různé věci co jsem si říkala kde je tak byl s ní a to i ona. Táhnul to na obě strany. Když nás tam uviděl chytil šok. Řekl že nechtěl ani jedné ublížit a že ke mě ho táhla budoucnost ale k ní minulost a zvyk. Začal k ní mluvit že se s ní chtěl rozejít a být semnou jenže když mu začala brečet tak to vždy oddalil. Bývalá odešla, ja si chtěla zabalit a odejít jenže bydlím daleko a nic už nejelo. Chtěl si semnou promluvit a chce to napravit. Na jednu stranu je pravda že jsme spolu nechodili ale furt mi to přijdu na jednu stranu podvod. Teď budu bydlet u jeho matky abych si pročistila hlavu protože jsem u něj bydlela když jsem byla v práci. Teď spíš přemýšlím mám mu dát šanci? Co když to udělá znova? Dokážu se s tím vyrovnat? Nejsem nějak z toho zničena že bych brečela nemohla spat. Spíš se mi ulevilo protože jsem si říkala že se něco děje a trápila se a díky tomu ze mě spadnul stres. Děkuji za odpověď

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Kfětoslava
Ukecaná baba ;) 2253 příspěvků 19.01.19 18:30

Jsi dle popisu kamarádka s benefity, v čem přesně mu chceš dát šanci? Není k tobě nic, nemáte závazky. Milenců můžeš mít spousta jiných.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.01.19 18:34

Pro mě je to prostě jak nevěra a on teď chce abych mz dala šanci ukázat že je skvělý chlap a začít spolu chodit.

skorotehotna
Kecalka 422 příspěvků 19.01.19 18:35

Nějak nechápu, v čem mu chceš dávat další šanci. Pokud jde o nezávazný sex, tak ten klidně muzes mít ne? Pokud jde jedno sex, nijak ho tahle situace neovlivnila.

Kfětoslava
Ukecaná baba ;) 2253 příspěvků 19.01.19 18:36
@Anonymní píše:
Pro mě je to prostě jak nevěra a on teď chce abych mz dala šanci ukázat že je skvělý chlap a začít spolu chodit.

No na nějaké - tak teď budem spolu chodit - bych se mu zvysoka… Ale jak se rozhodneš ty, je na tobě 8)

7.straka
Kecalka 435 příspěvků 19.01.19 18:46

Takže u něj „bydlíš, když jsi v práci“, spíte spolu sedm měsíců, ale nechodíte spolu? To je dobrá haluz.

ka2ka
Extra třída :D 13729 příspěvků 19.01.19 18:48

nechápu vy spolu nechodíte, ale ty u něj bydlíš nebo občas jsi a sex normálně pravidelně nevím jsem stará dřív se tomu říkalo chození

Payus
Kecalka 432 příspěvků 19.01.19 19:10

@7.straka @ka2ka :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: dobre vy dve :palec:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.01.19 19:26

@ka2ka @7.straka
Nespime spolu 7 měsíců a ani nebydlím u něj 7 měsíců.

7.straka
Kecalka 435 příspěvků 19.01.19 19:27
@Payus píše:
@7.straka @ka2ka :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: dobre vy dve :palec:

Ještě je možný, že mu za podnájem platila protislužpičkou :mrgreen:

Markéta80
Hvězda diskuse 41990 příspěvků 19.01.19 19:28

:think: píšeš že spolu nechodíte takže jste kamarádi, milenci nebo jak? ale jestli vztah nemáte tak nevěrný nebyl ne?

janablizkova
Zasloužilá kecalka 621 příspěvků 19.01.19 19:31

Tak to teda vůbec nechápu.

finduska
Neúnavná pisatelka 15244 příspěvků 19.01.19 19:33

Muj slepičí mozek nestíhá :lol: tak tedy nechodite spolu :think: bydlíte spolu :think: spite spolu :think: dokonce jsi kamaradka s maminkou :think: a sanci mu chces dat v cem? Jakoze ted uz byste spolu chodili?a z jakeho duvodu mas potrebu bydlet u matky sveho kamarada na sex?to nemas sve bydleni?kde si bydlela predtim? muzes trochu polopaticky prosim? :think:

Payus
Kecalka 432 příspěvků 19.01.19 19:34
@Anonymní píše:
@ka2ka @7.straka
Nespime spolu 7 měsíců a ani nebydlím u něj 7 měsíců.

Uvadis ze spolu nechodite. Jste kamosi s vyhodama plus pro tebe jeste u nej muzes nekdy byt…nebo u jeho matky. Tak co hrotis za neveru? Snad tvy kamaradi mohou spat s jinymi lidmi ne? Ja do toho teda kamosum nemluvim… :mrgreen:
Je to cely zcestny…tak kdyz s nim spis muzes s nim snad i chodit, kdyz ted uz chce :mrgreen: ..nebo to se uz vylucuje vztah i sex dohromady?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.01.19 19:46

@finduska = bydlím u sebe v rodinném domě, ale jelikož mi nabídli slušnou práci tam kde bydlí tak u něj v tu dobu prespavam protože tak pozdě mi vlaky domu nejezdi. Tak jsem mu dávala nájemné. = Jsem na něj naštvaná protože jsem se ho neustále ptala zda se s někým schází ať mi to řekne že v pohodě a on lhal. = Jeho matka to chápe že jsem na něj naštvaná a tak mi nabídla že když budu chodit do práce můžu být u ní.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Pravý důvod rozchodu Elišky Bučkové s Jakubem Vágnerem? Expresu řekla, jak to bylo

Dlouho se spekulovalo o tom, co bylo příčinou náhlého rozchodu modelky Elišky... číst dále >

Atrej z Nekonečného příběhu po 35 letech: Všude tetování, ale pořád stejná tvář!

Fantasy film Nekonečný příběh svého času oslovil snad všechny generace: děti,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >