Nevěrný přítel

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.06.19 17:01
Nevěrný přítel

Holky jdu se trochu vypsat a budu ráda za vaše zkušenosti i názory..

Jsem s partnerem 6 let, máme spolu malé dítě. Před půl rokem jsem na týden skončila ve špitále a když jsem se po týdnu vrátila domů nestačila jsem se divit… Řekl, že si našel někoho, kdo mu rozumí sbalil se a odešel. Nepredchazela tomu žádná hádka prostě nic. Abych to trochu zkrátila, po třech měsících se začal zase zakazovat častěji, tak nějak to zase začalo fungovat. Následně velice často začal navštěvovat kamaráda a často tam prespaval. Zkoušela jsem s ním samozřejmě promluvit, zda někoho má a tak dále, vždy mi jasně odpověděl že ne. Nic méně po dvou měsících co jsem ho viděla pouze občas mi to vážně nedalo a podívala jsem se do jeho mobilu, nestačila jsem se divit. S jistou ženou tam měl konverzaci plnou zamilovaných textů a podobně. Opět jsem to s ním řešila. Údajně vůbec o nic nešlo. Po 14ti dnech se teda přiznal, že s ní měl nějaký krátký poměr, takže že to s ní ukončí a začneme znovu. Bouzel nepršelo ani pár dní a v kontaktu s ní byla zase ( nebo ještě pořád?) nato jsem ani nepotřebovala se mu v noci hrabat v mobilu. Zkrátka už několik týdnů je to pořád dokola. Narovinu jsem mu řekla, že pokud tedy miluje někoho jiného ať se sbali a jde, na to konto se mi tu málem zhroutil jak o nás nechce přijít… Moje otázka zní proč?
Proč tu mermomocí chce být, když evidentně miluje jinou? Proč neustále hraje komedii? :zed:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
divine woman
Extra třída :D 12194 příspěvků 27.06.19 17:09

U tebe má dítě a servis, milenku chce na zábavu. Takto mu to plně vyhovuje.

Payus
Ukecaná baba ;) 1252 příspěvků 27.06.19 17:13

Hmmm…je mi lito co prozivas. Ja uz bych s nim nebyla, nemohla bych mu verit coz ty asi taky nemuzes, kdyz mu projizdis mobil (neodsuzuju te neboj) chci tim rict, ze se nakonec budes trapit ty, kdyz se nekde zdrzi, nebo pujde s klukama na pivo…budes uz mit pochybnosti. Uz kvuli sobe a toho, aby mi nehrablo bych se s nim rozloucila. Nikdo nerika, ze se treba nedate jeste do kzpy, ale on by uz jasne vedel prez co nejede vlak. A ted odpivim proc myslim ze to dela, ze nechce odejit…jsi jeho jistota. Jen ho nech at vi, jakou mas cenu…a kdyz by nesel on, sla bych ja.
:hug:

mau-mau
Závislačka 4080 příspěvků 27.06.19 17:14
@divine woman píše:
U tebe má dítě a servis, milenku chce na zábavu. Takto mu to plně vyhovuje.

Ano, přesně tak. Je to prosté jak bulharská striptérka. :D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.06.19 17:15

@divine woman No milenka má ještě menší dítě :nevim:

Zoe1
Zasloužilá kecalka 980 příspěvků 27.06.19 17:16

Jak máte vyřešené bydlení? Máte společné? Koho je byt nebo dům?

kr.bez
Nováček 7 příspěvků 27.06.19 17:16

Příšerná doba, proč je nevěra na denním pořádku a hodně lidem to přijde naprosto normální? Teď je zázrak, když se najde pořádný a věrný chlap. :zed:

mau-mau
Závislačka 4080 příspěvků 27.06.19 17:16
@Anonymní píše:
@divine woman No milenka má ještě menší dítě :nevim:

Které má taky nejspíš nějakého tatínka. Tvůj „partner“ je vážně charakter :roll:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.06.19 17:17
@Zoe1 píše:
Jak máte vyřešené bydlení? Máte společné? Koho je byt nebo dům?

Dům je můj

Karmínie
Kecalka 243 příspěvků 27.06.19 17:18
@Anonymní píše:
Holky jdu se trochu vypsat a budu ráda za vaše zkušenosti i názory..Jsem s partnerem 6 let, máme spolu malé dítě. Před půl rokem jsem na týden skončila ve špitále a když jsem se po týdnu vrátila domů nestačila jsem se divit… Řekl, že si našel někoho, kdo mu rozumí sbalil se a odešel. Nepredchazela tomu žádná hádka prostě nic. Abych to trochu zkrátila, po třech měsících se začal zase zakazovat častěji, tak nějak to zase začalo fungovat. Následně velice často začal navštěvovat kamaráda a často tam prespaval. Zkoušela jsem s ním samozřejmě promluvit, zda někoho má a tak dále, vždy mi jasně odpověděl že ne. Nic méně po dvou měsících co jsem ho viděla pouze občas mi to vážně nedalo a podívala jsem se do jeho mobilu, nestačila jsem se divit. S jistou ženou tam měl konverzaci plnou zamilovaných textů a podobně. Opět jsem to s ním řešila. Údajně vůbec o nic nešlo. Po 14ti dnech se teda přiznal, že s ní měl nějaký krátký poměr, takže že to s ní ukončí a začneme znovu. Bouzel nepršelo ani pár dní a v kontaktu s ní byla zase ( nebo ještě pořád?) nato jsem ani nepotřebovala se mu v noci hrabat v mobilu. Zkrátka už několik týdnů je to pořád dokola. Narovinu jsem mu řekla, že pokud tedy miluje někoho jiného ať se sbali a jde, na to konto se mi tu málem zhroutil jak o nás nechce přijít… Moje otázka zní proč?
Proč tu mermomocí chce být, když evidentně miluje jinou? Proč neustále hraje komedii? :zed:

Nejrozumnější, co můžeš udělat, je vykopnout ho z domu a dát k soudu podnět k určení výše výživného na dítě, které by Ti měl každý měsíc platit.

Payus
Ukecaná baba ;) 1252 příspěvků 27.06.19 17:21
@Anonymní píše:
Dům je můj

Tak mu zbal ranecek a at jde. Dej mu vikend na vystehovani a vse udelej s noblesou a gracii at vidi jaka uzasna jsi :)

sediza
Závislačka 2563 příspěvků 27.06.19 17:22

Ja se spíš ptám, proč s nim jsi Ty!? Čekáš na pohlavní nemoc nebo na to, az tě poníží jestě víc?! Nebo na to, až ti utečou nejlepší roky tvého života a šance na uplnou rodinu s někym, kdo by si tě chtěl vzít a opravdu tě miloval, budou nenávratně pryč?!

Zoe1
Zasloužilá kecalka 980 příspěvků 27.06.19 17:41
@Anonymní píše:
Dům je můj

Tak v tom případě nevím, co řešíš, sbal mu věci a nashledanou. Patrně to je ten důvod, proč o tebe nechce přijít, kdo ví jak to má ta jeho bokovka, k ní se třeba nakvartýrovat nemůže a neměl by kam jít.

Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15035 příspěvků 27.06.19 17:44

Spis se prej sama sebe - Proč jsem to už dávno neukoncila? Co je ti po tom, proč se kur*í, proste to děla, stydno mu není, měnit to nehodlá.

Lisianne
Kecalka 355 příspěvků 27.06.19 18:10

@Karmínie přesně tak, vykopnout a nechat aby platil výživné, má štěstí, že dům je její.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama