Nevěstinec s nafukovacími pannami. Nevěra nebo v pořádku?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mart81
Závislačka 3211 příspěvků 10.11.18 17:40
Nevěstinec s umělými pannami. Nevěra nebo v pořádku?

V Praze byl otevřen první bordel s umělými pannami .

Již předtím se podobné bordely objevily v Rakousku , Francii , Španělsku …

Kdyby váš manžel nebo partner využil takových služeb a měl v bordelu sex za použití umělé panny, jak byste to braly? Byla by to nevěra? Byly byste na něj naštvané? Nebo byste to braly jako neškodnou zábavu?

EDIT: doplňuji zajímavý odkaz z diskuze na článek s videem.
@Kacise píše:
@arinecka zde :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:https://xman.idnes.cz/…an-styl.aspx?…

Příspěvek upraven 10.11.18 v 19:13

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 26 Další »
Reakce:

Bandii
Ukecaná baba ;) 1155 příspěvků 10.11.18 17:42

Napadlo by mě, že jsem u sexu asi příliš aktivní :mrgreen: nebo možná moc mluvím :think: nevěra určitě ne. Ale nedovedu si představit chlapa, který by tam šel, celkem zoufalec 8)

Akinee
Ukecaná baba ;) 1170 příspěvků 10.11.18 17:43
@Mart81 píše:

Kdyby váš manžel nebo partner využil takových služeb a měl v bordelu sex za použití umělé panny, jak byste to braly? Byla by to nevěra? Byly byste na něj naštvané? Nebo byste to braly jako neškodnou zábavu?
:jazyk: tak to bych ho politovala. Ježíši, to bych mu snad sama dovlekla nějakou živou. My jsme slušná rodina :mrgreen:

jahuhudka
Extra třída :D 10993 příspěvků 10.11.18 17:43

Ble :jazyk: zacala bych si myslet,ze je zviratko :mrgreen:

arinecka
Závislačka 4823 příspěvků 10.11.18 17:44

@Mart81 Nevím no ale chlap co by zaplatil za sex s umělou panou musí být totální zoufalec :mrgreen:

teerax
Zasloužilá kecalka 916 příspěvků 10.11.18 17:46

Hm, já nevim, každopádně je to fakt divný a takový celkem zoufalý.. :think:
jak bys to bral, kdyby si žena chodila užívat s umělým panákem? :lol:

arinecka
Závislačka 4823 příspěvků 10.11.18 17:46

@jahuhudka Docela by mě zajímala ta údržba těch umělých žen :mrgreen: To je po kždém použití proženou desinfekcí? :mrgreen:

nostress
Extra třída :D 13416 příspěvků 10.11.18 17:48
@Mart81 píše:

To jako vážně? :) 8o No aspoň bych věděla, co mu mám koupit pod stromeček. :D Ale teď vážně. Si neumím představit toho zoufalce, který by tam šel.

Příspěvek upraven 10.11.18 v 17:48

PetrBk
Kecalka 489 příspěvků 10.11.18 17:48

Tak to vypadá, že se mi konečně otevřely brány k sexu :mrgreen:

Jana525
Závislačka 4872 příspěvků 10.11.18 17:49

Hrozne by u me klesl v hodnote jako chlap. Jako neveru bych to nebrala, ale vazit bych si ho uz nemohla.

jahuhudka
Extra třída :D 10993 příspěvků 10.11.18 17:49
@arinecka píše:
@jahuhudka Docela by mě zajímala ta údržba těch umělých žen :mrgreen: To je po kždém použití proženou desinfekcí? :mrgreen:

To bylo prvni co se mi honilo hlavou, i kdyby tam lili savo ta predstava kolik jich to tam pusti :poblion: je eklova
Navic pisou i o uchylkach tak k tomu nejakej bobek :mrgreen:

Příspěvek upraven 10.11.18 v 17:50

nostress
Extra třída :D 13416 příspěvků 10.11.18 17:49
@arinecka píše:
@jahuhudka Docela by mě zajímala ta údržba těch umělých žen :mrgreen: To je po kždém použití proženou desinfekcí? :mrgreen:

Napadlo mě to samé. :D

hodinarka
Kecalka 227 příspěvků 10.11.18 17:50
@teerax píše:
jak bys to bral, kdyby si žena chodila užívat s umělým panákem? :lol:

tak ženy si užívají s umělým :-D. Jinak za mě docela nechutné.

Mart81
Závislačka 3211 příspěvků 10.11.18 17:51
@teerax píše:
jak bys to bral, kdyby si žena chodila užívat s umělým panákem? :lol:

Nevím. :think: Možná bych to bral, jako že vyzkoušela trochu lepší vibrátor. Přeci jen, kvalitní hračka tohoto typu stojí klidně 170 000 Kč nebo i víc, takže dává smysl chtít mít zkušenost předem. Jako projet se v autě.

Připadá mi, že společnost se na vibrátory a různé další sexuální pomůcky pro uspokojení žen dívá o trochu vstřícněji. Navíc jsem v tomto dost tolerantní, proti různým, i realisticky vypadajícím pomůckám nic nemám. Nejdivnější by na tom bylo asi to, že toho panáka před ní použily i jiné. Ale kdo to může vyloučit u vibrátoru z krabice. ;)

Ale je fakt, že to je jiný level. :think: A s rozvojem podobných náhražek, AI a jejich zlevňováním, bude nejspíš toto řešeno celkem běžně.

123Soňa
Ukecaná baba ;) 1137 příspěvků 10.11.18 17:52

Nevěděla bych, jestli je úchyl nebo jen zoufalec :think:

@Akinee píše: :jazyk: tak to bych ho politovala. Ježíši, to bych mu snad sama dovlekla nějakou živou. My jsme slušná rodina :mrgreen:
:palec:
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 26 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Oscarový Michael Caine v českém filmu Jan Žižka. Jaký je jeho příběh?

Když byl ještě dítě, chodil často do kina, kde ho napadlo, že se stane... číst dále >

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >