32letá žena je na darování vajíček stará?

Anonymní
19.6.15 18:45

Nevhodná na darování vajíček?

Anonym-chodí zde známí.
Je mi skoro 32 roků, v minulosti jsem 3× darovala vajíčka, poprvé ve 24letech, naposledy před rokem.
Nyní jsem vyplňovala žádanku do jiného centra s tím, že chci darovat a zamítli mě kvůli věku. Nechápu, jsem zdravá, odběry jsem vždy vnímala dobře, úplně bez komplikací. To jsem také řekla koordinátorce a ta mi řekla, že oni sice přijímají až do 33roků, ale že maminky čekatelky nechtějí vajíčka od tak „starých“ žen.
Darovala jste některá vajíčka v tomhle věku a maminky čekatelky, jak se stavíte k dárkyním po třicítce?
Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

69307
19.6.15 18:52

No kdybych já si mohla vybrat, chtěla bych mladší vajíčka. Tak to je, zrovna tak jako sperma se chce od vysokoškoláků.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2307
19.6.15 19:17

Ja navstevuji CAR a kdybych mela jit do darovanych vajicek, tak bych take od mladsi slecny nebo pani

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5923
19.6.15 20:24

Tak zkus jiné centrum.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
136
20.6.15 03:33

Tak ve dvaatriceti mas uz fakt geneticky neco najeto… sorry, ale to uz je hodne, v zahranici je tusim strop 30; u nas asi nemaji tolik darkyn, ale jinak je to fakt dost let.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.6.15 14:57

Já darovala podruhé v životě ve 28 a to už bylo tak nějak na hraně, koordinátorka taky říkala, že čekatelky chtějí mladší vajíčka.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama