Nevhodné filmy přes den

3159
9.8.15 11:48

Nevhodné filmy přes den

Ahoj.

Jen by mě zajímal váš názor na vysílané filmy v nedělní dopoledne. Zrovna dneska jsem byla úplně v šoku s partnerem - ten se snad naštval ještě víc, protože náš tříletý byl trošku vystresovaný z toho, co viděl. Balíme se teď na výlet a synovi jsem zapnula pohádky z archivu (ráno dávali Toma a Jerryho). Jakmile ale pořad dojede, přepne se to do aktuálního vysílání. Možná jsme asi s partnerem divní, ale byli jsme v šoku, jak v neděli dopoledne mohou dávat Smrt stopařek. 8o 8o 8o Na kriminálky přes týden jsem si už zvykla, vím o tom, že to dávají, ale děti jsou ve škole/školce nebo mají jiné aktivity. Ale aby mi v neděli dopoledne skončila pohádka z archivu a přepnulo se to na film, kde akorát znásilňuje ženu a chvilku na to tam zakopává mrtvoly, to jako opravdu ta Nova myslí vážně? Přeplo se to ve chvíli, kdy tam ječela nějaká žena a syn byl z toho celkem dost vykolejený.
Já vím, že rodič určuje sám, na co se dítě bude dívat (když už teda tu TV zapne), ale toto se mi zdá jako extrém, aby takové filmy dávali v tuto dobu. To tam nemají nic normálního, přijatelného? :think:
Možná se to bude zdát někomu banální, ale nás to celkem rozčílilo. Jen by mě zajímal váš názor na takové filmy. Je pravda, že u nás TV moc nejede a možná proto nás to tak šokovalo. Přitom to může být běžné, akorát o tom jen s partnerem nevíme, že takové věci dávají dopoledne po pohádkách. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9.8.15 11:52

Takg jsem hledela jak blazen co to davaji ted nehlede na to, ze predtim bezela pro decka lovecka sezona

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3176
9.8.15 11:54

Mne to teda taky zaskočilo musím říct, ale ne ze by mně to rozcililo :nevim: Přišli jsme z hřiště, šla jsem vařit a starší si pustil televizi a koukal na to s otevřenou pusou. Po pár minutach jsem si toho všimla a prostě jsem mu to prepla :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38902
9.8.15 11:54

@TSMoruga tak smrt stoparek není žádný kravák, spíš klasická detektivka a na tý dopoledne nevidím nic špatného. Když chceš jenom program s vhodným obsahem pro děti, tak existují dětské kanály ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7016
9.8.15 11:55

Bylo to uz pred lety, pamatuju si na nejaky film, kde byly pomerne jefnoznacne sex sceny a bylo to o vikendu dopoledne.
Myslim, ze dramaturg tam neco naplanuje a nefojde mu to, neresi to :nevim:

Ja tv signal vubec neprijimam, na tv prehravame jen co stahnu, takze mam absolutni kontrolu, co deti vidi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25486
9.8.15 11:56

Ano přijde mi banální kvůli tomu zakládat diskuzi, jestli ti to vadí napiš radě pro televizní a rozhlasové vysílání :)..mě to nechává naprosto klidnou, jelikož na televizi nekoukám vůbec a pokud na ní chvíli koukaj děti a objeví se tam něco takového existuje něco jako dálkový ovladač ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7385
9.8.15 11:59
@TSMoruga píše:
Ahoj.Jen by mě zajímal váš názor na vysílané filmy v nedělní dopoledne. Zrovna dneska jsem byla úplně v šoku s partnerem - ten se snad naštval ještě víc, protože náš tříletý byl trošku vystresovaný z toho, co viděl. Balíme se teď na výlet a synovi jsem zapnula pohádky z archivu (ráno dávali Toma a Jerryho). Jakmile ale pořad dojede, přepne se to do aktuálního vysílání. Možná jsme asi s partnerem divní, ale byli jsme v šoku, jak v neděli dopoledne mohou dávat Smrt stopařek. 8o 8o 8o Na kriminálky přes týden jsem si už zvykla, vím o tom, že to dávají, ale děti jsou ve škole/školce nebo mají jiné aktivity. Ale aby mi v neděli dopoledne skončila pohádka z archivu a přepnulo se to na film, kde akorát znásilňuje ženu a chvilku na to tam zakopává mrtvoly, to jako opravdu ta Nova myslí vážně? Přeplo se to ve chvíli, kdy tam ječela nějaká žena a syn byl z toho celkem dost vykolejený.
Já vím, že rodič určuje sám, na co se dítě bude dívat (když už teda tu TV zapne), ale toto se mi zdá jako extrém, aby takové filmy dávali v tuto dobu. To tam nemají nic normálního, přijatelného? :think:
Možná se to bude zdát někomu banální, ale nás to celkem rozčílilo. Jen by mě zajímal váš názor na takové filmy. Je pravda, že u nás TV moc nejede a možná proto nás to tak šokovalo. Přitom to může být běžné, akorát o tom jen s partnerem nevíme, že takové věci dávají dopoledne po pohádkách. :nevim:

lol ze zrovna stoparky, tem hektolitromasobrutal krvak o vikinzich si nezahlidla?:D to tam bylo kolem 9, deti se divaly na loveckou sezonu a naraz takovy rev.. mladsi prepnul kanal… :zed: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1387

Nemit TV staci:-)))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
67

@TSMoruga: Poradím, jak si ušetříte šok, kupte si program TV, abyste si mohli ujasnit na co se Vám to přepne, anebo si jednoduše pořiďte DVD přehrávač a je to vyřešený.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6193
9.8.15 12:00

Já si už dost dlouho říkám, že přes den v televizi je dost nevhodných upoutávek nebo reklam. Např. reklama na Idelyn, jako chápu že tomu chtějí udělat reklamu, ale slovo „vagína“ je tam několikrát a reklama probíhá i mezi pohádkama :roll: Asi nová doba, ale stejně by i některé upoutávky na filmy měli dávat raději ve večerních hodinách.

Příspěvek upraven 09.08.15 v 12:02

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1724
9.8.15 12:01

Teď je třeba na nova cinema sexy 40 a myslím, že tam by se teda děcka vyřádily, hlavně slovně :mrgreen: Dcera má 10měsíců, zatím to neřeším.. Ale taky mě někdy zaráží co tam pustí :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38902
9.8.15 12:04

@Petule030 vagina je sprosté slovo nebo proč je nevhodna? Je to úplně normální část lidského těla. Čím vic se kolem toho bude chodit jako kolem horké kaše, tím víc zo bude děti lákat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
9.8.15 12:06

@Petule030
me vic stvou reklamy na arginmax atd. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
491
9.8.15 12:08

Nevadí mi to. Svoje děti koriguju ohl. dívání se na televizi a když jsem doma vyjímečně sama, ráda si pustím něco ostřejšího :) Moje děti koukají na Déčko, nemají dovoleno přepínat. Tohle fakt neřeším.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6193
9.8.15 12:09

@lucenka Není to sprosté, je to i spisovné, ale mně se tenhle výraz nelíbí. Přijde mi až vulgární :? Já osobně jako slušný název beru třeba pochva. Ale ono je spisovné i slovo „řiť“ a vsadím se, že doma dětem raději tuhle část těla nazveš jako konečník :lol: Ale to už se vzdaluju od tématu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama