Nevhodné potraviny - odstříkání mléka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.05.19 15:44
Nevhodné potraviny - odstrikani mleka

Zdravím ???? našla jsem tu spoustu přihlouplých dotazů, tak se přidám ???? Všichni víme, že při kojení se máme vyhejbat potravinám co nadýmaji..
Odpoved na moji otázku nemohu najít, : jak dlouho se ta potravina udrží v mléku?

Třeba když si dám kvetakovou polévku a k tomu knedlíky se zelim.. Kolikrát musím odstrikam mléko, nebo kolik hodin počkat do dalšího kojení? ????

Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 14669 příspěvků 31.05.19 16:01

Normálně nakoj a uvidíš. Já jedla vše a děti v pohodě

spiritt
Zasloužilá kecalka 740 příspěvků 31.05.19 16:04

Taky jsem to neřešila, až pokud jsem viděla, že něco mimču vyloženě vadí, tak jsem to pak už příště nejedla.ale jinak jsem kojila po všem. Akorát teda nějaký pálivý chilli věci bych nezkoušela, ale ty nejím ani normálně.

ugluk
Hvězda diskuse 46661 příspěvků 31.05.19 16:05

V prvé řadě vyzkoušej, jestli tvému dítěti vůbec nějaké potraviny problém dělají. Kojím druhé dítě, u prvého prošlo zcela vše, u druhého jsem narazila se syrovou cibulí, to už jsem teda přepískla :lol: Ale pokud něco takového najdu, rozhodně neodstříkávám, ale příště takovou věc nesním. Co jsem kdysi studovala, něco a někdy a někomu se může u mimča projevit za pár hodin, opačný extrém jsou až tři dny. Tak že bych jako živila dítě preventivně pár dní umělým mlékem nebo rozmrazovala odstříkané a dávala z flašky, to fakt ne. Stejně jako bych preventivně nevyřazovala něco, o čem „všichni víme“. Neříkám už v porodnici se nacpat zelňačkou a pak si dát talíř fazolí, ale pozvolna to zkoušet a zařazovat si do jídelníčku „rizikové“ potraviny a zkoušet, co to udělá.

Kriss Tina
Extra třída :D 10634 příspěvků 31.05.19 17:16

Vyzkoušej po čem se bude nadymat, u roviho sem to neřešila vůbec, tenkrat mě ani nenapadlo že by nějaké jídlo mohlo vadit při kojeni :D teď se vyhýbám akorát fazolímxjonak jim normálně. Akorát kdybych viděla že po něčem je malý nafoukly a pláče tak to vyřadí z jídelníčku, ale jinak bys nemohla skoro nic.

Uživatel je onlineSůvička80
Kecalka 369 příspěvků 31.05.19 17:37
@ugluk píše:
V prvé řadě vyzkoušej, jestli tvému dítěti vůbec nějaké potraviny problém dělají. Kojím druhé dítě, u prvého prošlo zcela vše, u druhého jsem narazila se syrovou cibulí, to už jsem teda přepískla :lol: Ale pokud něco takového najdu, rozhodně neodstříkávám, ale příště takovou věc nesním. Co jsem kdysi studovala, něco a někdy a někomu se může u mimča projevit za pár hodin, opačný extrém jsou až tři dny. Tak že bych jako živila dítě preventivně pár dní umělým mlékem nebo rozmrazovala odstříkané a dávala z flašky, to fakt ne. Stejně jako bych preventivně nevyřazovala něco, o čem „všichni víme“. Neříkám už v porodnici se nacpat zelňačkou a pak si dát talíř fazolí, ale pozvolna to zkoušet a zařazovat si do jídelníčku „rizikové“ potraviny a zkoušet, co to udělá.

Fakt? Žádné fazole v porodnici? To švagrová dostala v porodnici po porodu hrachovou kaši :mrgreen:

Tazvesnice
Zasloužilá kecalka 617 příspěvků 31.05.19 17:39

Ja se omezovala asi tak dva tydny, pak jsem postupne zkousela vsechno, co nadyma a ditko naprosto bez reakci, takze jsem to pak uz vubec neresila a jedla vsechno ;) ono ne vsechny deti na ty nadymave potraviny reaguji :)

Kriss Tina
Extra třída :D 10634 příspěvků 31.05.19 18:22

@Sůvička80 já ležela v porodnici před 2 týdny. Ze 3 dnů co sem tam byla byl 2× k obědu hrášek, ke každé snídani, svačině a večeři čerstvé rohlíky s něčím a pak se snaž jist něco co mimčo nenafukuje, když ti tam servírujou všechno po čem je člověk i normálně jak balón :roll:

ugluk
Hvězda diskuse 46661 příspěvků 31.05.19 19:43
@Sůvička80 píše:
Fakt? Žádné fazole v porodnici? To švagrová dostala v porodnici po porodu hrachovou kaši :mrgreen:

Dobrá, to se mi nepovedlo :lol: pravda, strava většiny porodnic je taková zvláštní, ale neměla jsem pocit, že by tam děti byly po nějakých jídlech ubrečenější než po jiných, byť teda některé děti budou citlivější. Ale fakt je, že v porodnici jsem byla tak zaskočena svou neskutečnou žravostí ženské se spouštějící se laktací, že bych jim tam sežrala na posezení těch fazolí tolik, kolik by byli ochotni mi dát :mrgreen: Doma jsem to teda zaváděla postupněji, ale třeba to čerstvé pečivo s mýma dětma nikdy nic nedělalo.

Váš příspěvek
Reklama