Nevhodné poznámky na mou 2,5letou dceru

Jajvy
24.7.15 15:43

Nevhodne poznamky na vase dite

Ahoj.Tak me napadla otazka, no je to mozna hloupost.Mam 2,5 letou dcerku a hodne lidi, kteri ji vidi, tak reknou: Ty mas pekne tvaricky…Mysleno baculate.To ma, to je fakt.Ale kdyz uz to slysite po 150te, tak uz vas to otravi. Zajimave je, ze dcera je spis hubena, ale licka ma pekne.Tak me zajima, jestli jste nekdy treba slysely take nejaky komentar na vasi ratolest, ktery vas treba otravil.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

50114
24.7.15 15:47

To nevím, asi ne. :nevim: Já nevím, proč bych se měla nechat otrávit tím, že má dítě pěkný tvářičky :nevim: Tak je má pěkný no. A taky má pěkný očíčka a zadeček a celej je prostě krásnej :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
81518
24.7.15 15:49

@Jajvy ne,mě to potěšilo, proč by mě to mělo vadit. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7319
24.7.15 15:50

„Ta je drobna“ - me to ale neotravuje. Je, pusobi drobnejii, protoze je vyssi nez vrstevnici.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26864
24.7.15 15:59

@Jajvy
Upřímně? Lidi většinou chválí něco co na tom dítěti není až tak pěkné a je to výrazné, mají potřebu to nějak okomentovat, ale nechtějí urazit. :nevim:

Kamarádky dcera má strašně velký oči, abnormálně, hodně vykoulený, chodili po doktorech, prý nemocná neni, ale ve škole se jí kvůli tomu děcka smějou a dospělí jí říkají jak má krásný velký oči. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
merde
24.7.15 16:00

@Jajvy ne, neotravil. Pozitivni komenty na me a mou rodinu mi delaji radost, povazuji je za slusnost pri konverzaci a jsem nadsena z pozitivnich lidi, kteri umi druhe pochvalit.

• Nahlásit
  • Citovat
3362
24.7.15 16:01

Do svých 15 let jsem na sebe poslouchala: To je celej tata. Hodně mě to těšilo, když má můj taťka nos jak Bolek Polívka, knírek a strniště.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17253
24.7.15 16:02

No nevím tohle mi jako nevhodná poznámka nepřijde, bud ráda, že ti třeba neříkají jéé ta má hnusně tlustý tváře to, už by se ti asi nelíbilo ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25317
24.7.15 16:02
@AdLa12 píše:
@Jajvy
Upřímně? Lidi většinou chválí něco co na tom dítěti není až tak pěkné a je to výrazné, mají potřebu to nějak okomentovat, ale nechtějí urazit. :nevim:Kamarádky dcera má strašně velký oči, abnormálně, hodně vykoulený, chodili po doktorech, prý nemocná neni, ale ve škole se jí kvůli tomu děcka smějou a dospělí jí říkají jak má krásný velký oči. :nevim:

Tak zrovna velký oči pěkný jsou :nevim:
Klára Issová si na tom založila kariéru

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26864
24.7.15 16:03
@Bábrdl píše:
Tak zrovna velký oči pěkný jsou :nevim:
Klára Issová si na tom založila kariéru

Klára Issová je vedle téhle holčičky má dost zapadlý :mrgreen:

Mimochodem, nepřijde mi, že by KLára Issová měla nějak extrémně velké oči. Fakt když to porovnám s touhle malou tak to je má Klára úúúplně normoš :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9477
24.7.15 16:06

@AdLa12 Taky se mi líbí víc velké oči než malé. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3362
24.7.15 16:06

@AdLa12 Klára Issová? Ta má největší oči, který jsem kdy viděla. Vypadá jak srnka, je krásná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69307
24.7.15 16:09

Já stále poslouchám, že je celá maminka, přesná kopie. Ano, je mi podobná, ale slyším to neustále všude. A je velká, ano je, vypadá na předškoláka, je jí 3,5. Takže všude poslouchám, že je veliká a už několikrát se mě různí lidé ptali, jestli jsem se nespletla, když řeknu tři a půl. Asi jsem tupá a nevím, jak staré mám dítě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Jajvy
24.7.15 16:11
@AdLa12 píše:
Klára Issová je vedle téhle holčičky má dost zapadlý :mrgreen:Mimochodem, nepřijde mi, že by KLára Issová měla nějak extrémně velké oči. Fakt když to porovnám s touhle malou tak to je má Klára úúúplně normoš :nevim:

A co ta kamaradka, proziva to nejak moc? stve ji to? Ja jsem se mozna blbe vyjadrila, me to nestve.Ale stvou me stare babky, co na ni vzdycky na ceste pomalu sislou jak na pitomce.„No ty jsi ale klasna panenka, pekne licenka mas, no ty jsi milacek“ :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
26864
24.7.15 16:14
@boball píše:
@AdLa12 Taky se mi líbí víc velké oči než malé. :nevim:

Jasně, že jsou hezčí velké oči… ale né zase obří. :D Chudince vůbec nesedí k obličeji. :nevim:

@Mallorka píše:
@AdLa12 Klára Issová? Ta má největší oči, který jsem kdy viděla. Vypadá jak srnka, je krásná.

Tak to bys měla vidět kámošky malou :D Fakt proti ní Klára Isoová má očka mini :D

Já se nechci nípat v konkrétním případě… jen jsem chtěla naznačit, že pochvaly vždy nemusí být od srdce :nevim: Ono když vám někdo řekne „Jéé, ta má ale krásný velký oči, je zdravá?“ tak to asi neni úplně pochvala… :nevim: Kor když vám to řekne devět lidí z deseti. V těchto případech chápu, že to někomu může vadit… kor tomu děcku když se mu za to smějou i děti ve škole… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama