Nevhodné SMS přítele s jeho kamarády

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.02.19 01:57
Nevhodne sms přítele s jeho kamarády

Ahoj všichni. Mám problém. Přítel byl nedavno pracovně pryč na 5 dni. Pracuje jako vojak z povolani.Kdyz se vrátil nedalo mi to a podivala jsem se mu do telefonu. Porad jsem v prubehu doby kdy byl pryc videla ze je aktivni na whatsup. Viděla jsem tam docela sokuji zpravy mezi nim a jeho kamarady co tam byli s nim.Meli tak asi nejakou peknou kucharku a muj prirel tam mezi ne hodil komentar ze by ji mohli vylizat pekac a podobne hnusne zvracenosti…po­silali si ruzna videa apod. uplne me to sokovalo, vzdy jsem mela za to ze by tohle nikdy nebyl schopen napsat aspon k ucte ke me.Je velice hodny, pro rodinu vy se rozkrajel a pprad mi neustale rika jak moc me miluje a ja jsem pro nej jedina a nikdy by nemohl byt beze me. Nespim s toho, nevim jak se mam zachovat.Zda si s nim o tom promluvit nebo to nechat byt. Treba to proste mezi chlapama talhle funguje? miluji sve rodiny ale chovaji se proste jako chlapi? co si o tom myslite? dekuji za jakoukoliv reakci

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
kristyn.g
Závislačka 3014 příspěvků 02.02.19 03:07

Myslím že si mu neměla zprávy číst … Dokážu si představit že pasovat do kolektivu vojáků někde daleko od domova musí být složité… Ale chápu, psát můj chlap o nějaké jiné jak by ji vylízal atd tak mě to také naštve

Micaella22
Zasloužilá kecalka 932 příspěvků 02.02.19 04:23

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: vis o jakejch kravinach ohledne sexu a narazkach jsme se bavili v praci, ja s kolegou na place a 2 kuchari? :D nechtej vedet. Jaky reci vedl muj chlap (kuchar) kdyz jsme jeste byli kolegove a nenavideli jsme se? Tohle vzdycky zustalo jen u zvaneni… proste odreagovani, kdyz tam jsi 15h 3 dny za sebou = o pocasi se porad mluvit neda. Proste jsme ten humor meli o latku jinde. Nemela jsi mu tam cucet.

Ijen
Ukecaná baba ;) 1376 příspěvků 02.02.19 04:49

A jak si s nim o tom chces promluvit? Milacku cetla jsem tvoji konverzaci na Whatsappu a urazi me to? Dve veci. Respektuj soukromi a opust myslenku, ze by „nebyl nikdy schopen“.

Osssa
Povídálka 32 příspěvků 02.02.19 05:29

Když někdo pracuje jako guma, není obklopen zrovna intelektuální elitou a tomu jsou adekvátní i formy komunikace. Pokud se jednalo jen o verbální komunikaci, nijak se tím nezneklidňuj, je to takový ventil, jak se uvolnit, byť trapně „macho“.

Hanyžka1
Kecalka 105 příspěvků 02.02.19 05:52

Kolik by ubylo starostí a problémů, kdyby lidi dodržovali základní pravidlo, nelézt nikomu jinému do mobilu.

cecetka
Echt Kelišová 7880 příspěvků 02.02.19 06:21
@Anonymní píše:
Ahoj všichni. Mám problém. Přítel byl nedavno pracovně pryč na 5 dni. Pracuje jako vojak z povolani.Kdyz se vrátil nedalo mi to a podivala jsem se mu do telefonu. Porad jsem v prubehu doby kdy byl pryc videla ze je aktivni na whatsup. Viděla jsem tam docela sokuji zpravy mezi nim a jeho kamarady co tam byli s nim.Meli tak asi nejakou peknou kucharku a muj prirel tam mezi ne hodil komentar ze by ji mohli vylizat pekac a podobne hnusne zvracenosti…po­silali si ruzna videa apod. uplne me to sokovalo, vzdy jsem mela za to ze by tohle nikdy nebyl schopen napsat aspon k ucte ke me.Je velice hodny, pro rodinu vy se rozkrajel a pprad mi neustale rika jak moc me miluje a ja jsem pro nej jedina a nikdy by nemohl byt beze me. Nespim s toho, nevim jak se mam zachovat.Zda si s nim o tom promluvit nebo to nechat byt. Treba to proste mezi chlapama talhle funguje? miluji sve rodiny ale chovaji se proste jako chlapi? co si o tom myslite? dekuji za jakoukoliv reakci

Nelez druhym do telefonu. Mas pravo pouze na svuj telefon a soukromi druhych respektuj :cert:
Tvemu priteli bych doporucila, aby te kopnul do riti a nasel si normalni partnerku, ktera ho nebude smirovat :zed:

pristelepe
Povídálka 50 příspěvků 02.02.19 06:31
@Anonymní píše:
Ahoj všichni. Mám problém. Přítel byl nedavno pracovně pryč na 5 dni. Pracuje jako vojak z povolani.Kdyz se vrátil nedalo mi to a podivala jsem se mu do telefonu. Porad jsem v prubehu doby kdy byl pryc videla ze je aktivni na whatsup. Viděla jsem tam docela sokuji zpravy mezi nim a jeho kamarady co tam byli s nim.Meli tak asi nejakou peknou kucharku a muj prirel tam mezi ne hodil komentar ze by ji mohli vylizat pekac a podobne hnusne zvracenosti…po­silali si ruzna videa apod. uplne me to sokovalo, vzdy jsem mela za to ze by tohle nikdy nebyl schopen napsat aspon k ucte ke me.Je velice hodny, pro rodinu vy se rozkrajel a pprad mi neustale rika jak moc me miluje a ja jsem pro nej jedina a nikdy by nemohl byt beze me. Nespim s toho, nevim jak se mam zachovat.Zda si s nim o tom promluvit nebo to nechat byt. Treba to proste mezi chlapama talhle funguje? miluji sve rodiny ale chovaji se proste jako chlapi? co si o tom myslite? dekuji za jakoukoliv reakci

To zamrzi, co? Ber to tak, že sis natloukla pusu kvůli tvé nenechavosti. Až budeš příště zvědavá, tak si vzpomen na to, ze horší je vědět co v tom telefonu má, než to nevedet.
Mate deti? Vyraž s kamoškami do společnosti, poradně to tam rozjeď.
Až se přítel dozví, ze jsi mu lezla do telefonu, tak ho zamkne a to budeš teprve vyrizena… :lol:

kve-tinka
Závislačka 4674 příspěvků 2 inzeráty 02.02.19 06:54

Hele psal si to s kamosema, jooo kdyby o tom pekaci psal primo kucharce :lol: ,bylo by to horsi…ale takhle to je jen zabavna konverzace. Muj muz by se pro me a rodinu rozkrajel. Obcas mi z prace posle nejake video,GIF, ktery mezi klukama koluje… uz jsem mu to zakazala, protoze on se muze potrhar smichy, ale ja urco ne. :mrgreen: :nevim: proste chlapsky svet ;)

svapi
Ukecaná baba ;) 1523 příspěvků 02.02.19 07:09

Listovni tajemstvi se tyka i telefonu a zpráv v nem…vzdycky lidem jako ty rikam, ze nasli to, co chteli…tys chtela neco takoveho najit a tak jsi to nasla. Zije se ti ted lip? :roll:

Nenapravitelný
Kecalka 193 příspěvků 02.02.19 07:14

Tohle vůbec neřeš, do telefonu nelez. Jestli je doma vše ok, no problem ;)

baimoli
Kecalka 463 příspěvků 02.02.19 07:23

Chlapi spolu mluvej úplně jinak, než se svou drahou polovičkou. Pustila bych to z hlavy a nic mu radši neříkej.

7.straka
Kecalka 468 příspěvků 02.02.19 07:24

Tak za prvně, dobře ti tak, nemáš mu lézt do mobilu. Lidí si nějak neuvědomují, že i partner má soukromí. No a za druhé, když nepíše přímo jí, že by jí pekáč vylízal (mmch.co je na tom slovním obratu tak strašně pobuřujícího, nechápu) tak děláš z komára velblouda. Jako nikdy ses na jiného chlapa ani nepodívala? :roll:

skorotehotna
Kecalka 436 příspěvků 02.02.19 07:27

Hledas problém kde není.

phoma
Echt Kelišová 7949 příspěvků 02.02.19 07:29

Kdyby si videla jak se bavime v praci s kolegama:rofl:a to jsem zenska chlapi jsou proste jini…berou to jako kdyz se holky bavi o kosmetice:rofl:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Exkluzivně: Pozdravte nový pár Anetu Vignerovou a Petra Kolečka

Tak a konec mlžení! Bývalá miss z roku 2009 a modelka Aneta Vignerová se z... číst dále >

Proč jste chodil za Vondráčkovou? Hádek po otázce předvedl totální zkrat

Bezhlavým útěkem zakončil rozhovor Matěj Hádek pro Expres.cz. Nelíbila se mu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >