Nevhodné vánoční dárky – pojďme se pobavit :-D

1789
28.12.19 21:43

Nevhodne vanocni darky-pojdme se pobavit :-D

Ahoj vsichni, napadlo me zalozit toto tema pro pobaveni. Tak co jste letos dostali co bylo zvlastni, divne, nevhodne, nepotrebne :-) ja jsem dostala robota ktery mixuje, strouha, sleha, hnete, mele maso, daji se udelat i jitrnice :-D a ja nevim co vsechno to umi. Zabira spousty mista rikala jsem ze nechci nic :lol: ale tak treba ho vyuziji, ale spis si myslim ze stejne chytnu do ruky struhadlo a bude to sup sup nez to pak vsechno umyvat :lol: tak co vy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

17702
28.12.19 21:45

Takoveho robota bych zrovna potrebovala. To meho jeziska ale nenapadne ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.12.19 21:47

Dostala jsem od tchýně termofor. Nechápu proč. Asi si myslí, že je její syn v posteli chladný :joy:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1110

Papírové kapesníky :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Zena mi dala tri baleni silnych chilli papricek, mletych. Vyrobce to dava do zkumavek.
Zeny mama na to koukala a ptala se, proc mi dava zkumavky na kultivaci moci, protoze na to prece ty s cervenym vickem jsou…
Darek dobry, davam jako historku.

Příspěvek upraven 28.12.19 v 21:48

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1789
28.12.19 21:48

@viky23 a co varis ze ho potrebujes, ja varim tak normalne moc nepecu ptz to nikdo moc neji..vemou si trochu a co se zbytkem…jo tak nejake cukrarce ta by ho vyuzila

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.12.19 21:48

Já prosím anonymně.. Já dala letos za dárky pro ostatní cca 6-7 tic a dostala sama v hodnotě asi 500,– Mě to spíše zamrzelo.. Nejsem žádná rozmazlená holka ale prostě si s výběrem nedali záležet jako já :(

• Nahlásit
  • Citovat
669
28.12.19 21:50

Mně kámoška darovala robertka. Hrozně jsme se u toho zasmály. Skoro letěl do koše, ale vzpomněla jsem si, že děcka občas dělaj doprovod při vysypávání odpadků. Tak ho mám doma. A bohužel i vlezlá děcka, takže ho malej vyštrachal a dopoledne koukám, jak se s ním šťourá po zádech. Samo jsem mu ho zabavila, ale čekám až se pochlubí u všech návštěv. :P
Kamarádce jsem už stihla napsat, že je blbá. Pak proběhnul skoro hodinovej telefonát, kdy jsem jí vylíčila, co malej :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1789
28.12.19 21:51
@Anonymní píše:
Já prosím anonymně.. Já dala letos za dárky pro ostatní cca 6-7 tic a dostala sama v hodnotě asi 500,– Mě to spíše zamrzelo.. Nejsem žádná rozmazlená holka ale prostě si s výběrem nedali záležet jako já :(

Mozna jen nevedeli CO koupit, priste si rekni a budes spokojena

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1789
28.12.19 21:55
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.12.19 21:55
@Anonymní píše:
Já prosím anonymně.. Já dala letos za dárky pro ostatní cca 6-7 tic a dostala sama v hodnotě asi 500,– Mě to spíše zamrzelo.. Nejsem žádná rozmazlená holka ale prostě si s výběrem nedali záležet jako já :(

Tohle se u mě děje běžně. Často vyberu něco pečlivě a já pak dostanu blbosti, které jsou mi třeba k ničemu a říkám si, že mě ten člověk vůbec nezná. :nevim: pak si říkám, že na ně příští rok kašlu a stejně se snažím :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.12.19 21:59

@Dlouhovlasá právě, ono to spíše člověka zamrzí.. nejsem na ně naštvaná, nebo nevděčná, to vůbec. jsem ráda i za to málo, ale… dostala jsem dárky co najdete v prvním regálu každého vietnamce, nic osobního :think:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
28.12.19 21:59

Tchyni a tchanovi jsem letos platila dovolenou - ubytovani, vstupne na vyletech kazdy den. K Vanocum jsem jim dala hodnotne dary dle jejich konicku. Dostala jsem od obou a svagra dohromady „fitnessrucnik“. Rukam si super, vyuziju v posilovne. A on ma dva metry na delku :roll:. Do koupelny pouzit nejde, ma ze zadni strany protiskluzovou mrizku. Podlozky na cviceni mam tri.

• Nahlásit
  • Citovat
28.12.19 22:03

Nebyl to sice vanocni darek, ale k narozeni dcery, prvni vnucky jsem dostala pro ní od tchana dve mini zapekaci hrnce cca objem 0,2l :D No tchanovci jsou rozvedeni, tak asi nevedel co jineho. Ale prislo mi to strasne vtipne, fakt idealni darek pro novorozence :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.12.19 22:04
@Anonymní píše:
Tchyni a tchanovi jsem letos platila dovolenou - ubytovani, vstupne na vyletech kazdy den. K Vanocum jsem jim dala hodnotne dary dle jejich konicku. Dostala jsem od obou a svagra dohromady „fitnessrucnik“. Rukam si super, vyuziju v posilovne. A on ma dva metry na delku :roll:. Do koupelny pouzit nejde, ma ze zadni strany protiskluzovou mrizku. Podlozky na cviceni mam tri.

Ten ručník by se dal využít na té dovolené :D :D :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama