Neví co chce u sexu

Anonymní
26.12.19 11:05

Neví co chce u sexu

Dobrý den, o sexu by se mělo komunikovat, co se komu líbí. Když se zeptám, co by se mu líbilo, jen mi řekne, ať zapojím fantazii. Takže se mi nedostane odpovědi. Nikdy mi neřekl, ať něco dělám nějak, jak se mu to líbí. Myslím, že každý by rád slyšel od své polovičky co ho potěší. Myslíte si, že neví co chce nebo co mu dělá dobře, a tak říká ať dělám co mě napadne? Já mu někdy řekla, co se mi líbí a nám oboum se to líbilo o to víc. O sexu mluvit dokáže, jen o tomhle ne. Ať by to bylo sebezvrácenější, snažila bych se mu to splnit a on to ví. Nepřijde mi, že by se styděl. Do ničeho ho nenutím. :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6711
26.12.19 11:12

Zapoj fantazii v prekladu znamena Hazim veskerou odpovednost za moje uspokojeni na tebe. :( Nehraj tuhle blbou hru s nim.

Tvari se, ze mu neco chybi, nebo je to tvuj pocit? Ze bys mu rada doprala neco extra a spnila nejtajnejsi prani, ale on na tom nechce spolupracovat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1228
26.12.19 11:33

No tak bych zapojila tu fantazii. Takovej velkej pripinak :mrgreen: on by si to priste asi rozmyslel :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lalelale
26.12.19 11:34

Jak dlouho jste spolu? Pokud sex kulhá v začátcích, bude spíš jedině hůř. Jinak můj dojem z toho je, jestli nechce dominu. Proto máš dělat co tě napadne, proto nechce říct, co máš vlastně dělat, chce být pasivní a možná se i stydí :nevim: Anebo to prostě je, jak říká kubula, je líný a hází to na tebe.

• Citovat
  • Nahlásit
Lalelale
26.12.19 11:34
@Mika.ella1 píše:
No tak bych zapojila tu fantazii. Takovej velkej pripinak :mrgreen: on by si to priste asi rozmyslel :mavam:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.12.19 11:51

@Kubula.K nemyslím si, že mu něco chybí. V tomhle spolu komunikujeme. Spíš bych chtěla aby řekl co si přeje a on jak říkáš nechce spolupracovat

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.12.19 11:51

@Mika.ella1 :lol: věřím, že to by si opravdu rozmyslel

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.12.19 11:53

@Lalelale jsme spolu necelé 4 roky. Sex takhle není špatný. U mě se i on snaží. Byly i roce sub i dom. Obě role jsme si oba prohodili. A líbilo se mu oboje.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.12.19 12:02

Pokud chceš zapojit fantazii, tak ji zapoj ;) Zkus nějaké oblecky, můžeš striptýz, jiné polohy, než ty, co děláte, na jinych mistech, nebo ho náhle někam zatahni a uspokoj ;) Jsou různé fantazie :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.12.19 13:26
@Anonymní píše:
Pokud chceš zapojit fantazii, tak ji zapoj ;) Zkus nějaké oblecky, můžeš striptýz, jiné polohy, než ty, co děláte, na jinych mistech, nebo ho náhle někam zatahni a uspokoj ;) Jsou různé fantazie :lol:

Naštěstí jsem beran a ti mají prý fantazie dost :lol:. Ta mi nechybí. Jen bych mu ráda splnila něco co je z jeho fantazie.

• Citovat
  • Nahlásit
6711
26.12.19 13:30
@Anonymní píše:
Naštěstí jsem beran a ti mají prý fantazie dost :lol:. Ta mi nechybí. Jen bych mu ráda splnila něco co je z jeho fantazie.

A jsi si jista, ze nejaky ma? Ze neni proste spokojenej s tim, jak to je?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.12.19 13:38

Boze chce anal alebo vylizat gule pri fajke… nevie ako to decentne povedat, tak ho prekvap a urob to

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.12.19 13:39
@Kubula.K píše:
A jsi si jista, ze nejaky ma? Ze neni proste spokojenej s tim, jak to je?

Nevím, jestli si mám až tak fandit. On to říkal ale i na začátku vztahu. Přijde mi divné že ani na začátku by žádné představy neměl a byl by na tolik spokojen i když jsme teprve začínali.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.12.19 13:41
@Pravda Bolí píše:
Boze chce anal alebo vylizat gule pri fajke… nevie ako to decentne povedat, tak ho prekvap a urob to

Asi tě překvapim, když řeknu že i to už se stalo :D :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
1228
26.12.19 13:43
@Anonymní píše:
@Mika.ella1 :lol: věřím, že to by si opravdu rozmyslel

Zkus to :palec: zarucuju, ze priste dostanes uplny seznam toho co delat a co NEDELAT :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat