Neví jestli chce vztah, ale schází se s jinými

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.06.19 09:30
Neví jestli chce vztah, ale schází se s jinými.

Prosím potřebuji poradit. Osm měsíců se cházím s „přítelem“. Normálně spolu žijeme! Potkali jsme se cca 4 měsíce co ho opustila přítelkyně s jejich dítětem. Jejich vztah byl od počátku dost bouřlivý. On byl jak hromádka neštěstí což chápu a snažím se nijak na něho netlačit. Jeho prcka si normálně bereme a trávíme společný volný čas i mimo.
Když se však bavíme o nás říká, že mě má strašně rád ale vztahu se zatím bojí. Podotýkám, že spolu žijeme jako normální pár i tak fungujeme. Podnikáme spoustu výletů. Seznámil mě se svými nejbližšími kamarády i s celou rodinou. Nicméně jsem před pár měsíci přišla na to že se schází i s jinými… V danými ženami co mají děti. Vím že by s žádnou vážný vztah asi nenavázal je to čistě o sexu. Když jsem se ho na to zeptala přiznal mi to nic nezapíral, řekl že se pořád hledá. Neví jestli jít do vztahu a riskovat city a všechno nebo svobodu.
Kdyby ke mě nic necítil proč by semnou byl… mohl by si jen užívat a neohlížet se. Mimochodem je plně soběstačný není to o tom že bych se o něho musela starat. I být má svůj.
Já jen nevím jestli to má cenu. Jestli s tím máte někdo zkušenosti. Stojím o něho ale zase nechci být za tu co je pořád na čekačce.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
PeťulíJ
Kecalka 291 příspěvků 13.06.19 09:33

Osobně si takhle nepředstavuju normální vztah. Normální vztah je přeci o důvěře a respektu a ne o tom, že přítel spí s jinými. Ujasnila bych si priority a s přítelem si promluvila. V takovém,,vztahu,, bych já šťastná určitě nebyla.

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 34764 příspěvků 13.06.19 09:35

Buď prostě není srovnaný s koncem předchozího vztahu, nebo mu něco chybí ve vašem vztahu, nebo je to závadný člověk. Každopádně bych ho poslala k vodě :nevim:. Pokud mu jen váš vztah nevyhovuje, nic si nevyčítej, není to tebou, každý se nehodí ke každému. Ale spíš bych tipla na to, že je to typ, který neví, co chce a vztah s takovým člověkem bude i do budoucna jen o stresu z toho, kde se zase s kým bude seznamovat.

unuděná
Echt Kelišová 8213 příspěvků 13.06.19 09:36

Myslím, že tě má jen jako náplast na krachlý minulý vztah, bohužel. Zřejmě byl hodně zvyklý mít po boku ženu. Pokud zároveň udržuje sexuální vztah jinde, tak bych šla o dům dál.

moncicak123456
Kecalka 189 příspěvků 13.06.19 09:38

Podle mně s tebou má stejný vztah jako s těma ostatníma. Vůbec bych se nezahazovala s někým kdo mi řekne že ještě hledá a spí s jinýma…Za mně to jako vztah s tebou nebere a nejspíš ani nikdy brát nebude. Úplná ztráta času

DobroXzlo
Povídálka 48 příspěvků 13.06.19 09:41
@Anonymní píše:
Prosím potřebuji poradit. Osm měsíců se cházím s „přítelem“. Normálně spolu žijeme! Potkali jsme se cca 4 měsíce co ho opustila přítelkyně s jejich dítětem. Jejich vztah byl od počátku dost bouřlivý. On byl jak hromádka neštěstí což chápu a snažím se nijak na něho netlačit. Jeho prcka si normálně bereme a trávíme společný volný čas i mimo.
Když se však bavíme o nás říká, že mě má strašně rád ale vztahu se zatím bojí. Podotýkám, že spolu žijeme jako normální pár i tak fungujeme. Podnikáme spoustu výletů. Seznámil mě se svými nejbližšími kamarády i s celou rodinou. Nicméně jsem před pár měsíci přišla na to že se schází i s jinými… V danými ženami co mají děti. Vím že by s žádnou vážný vztah asi nenavázal je to čistě o sexu. Když jsem se ho na to zeptala přiznal mi to nic nezapíral, řekl že se pořád hledá. Neví jestli jít do vztahu a riskovat city a všechno nebo svobodu.
Kdyby ke mě nic necítil proč by semnou byl… mohl by si jen užívat a neohlížet se. Mimochodem je plně soběstačný není to o tom že bych se o něho musela starat. I být má svůj.
Já jen nevím jestli to má cenu. Jestli s tím máte někdo zkušenosti. Stojím o něho ale zase nechci být za tu co je pořád na čekačce.

Pokud takhle jsi šťastná, tak ok. Je to tvoje věc. Pokud takhle šťastná nejsi, tak od toho dej ruce pryč. Buď se potom vzpamatuje a bude tě chtít zpět, ovšem za podmínky, že se nehude scházet a jinými nebo ho to moc trápit nehude. Každopádně moc nechápu jeho postoj. Proč ti neřekl hned na začátku, že nechce vztah? To bychom toho museli asi vědět trochu víc. Každopádně se řiď sama sebou a svými pocity. Ale za mě… Já bych v takovém vztahu/nevztahu nesetrvávala.

bartsch
Kelišová 5043 příspěvků 13.06.19 09:43

Jsi jeho převoznice, on si chce užívat a ne se na nějakou vázat. A je jedno, že s tebou bydlí a něco spolu podnikáte. Ty s ním asi máš vztah, on s tebou ale ne. Pro mě by takový vztah-nevztah a partner, který vesele zasunuje jinde, neměl žádnou cenu. S někým takovým bych nebyla.

hopsalka
Zasloužilá kecalka 641 příspěvků 13.06.19 09:44

Tak nebuď na čekačce a zařiď se podle svého, můžete spolu bydlet, ekonomicky si vypomáhat, občas si vypomoci i jinak, ale hledej někoho jiného a v okamžiku kdy ho najdeš a půjdete spolu do vztahu, tomuhle dej vale a odejdi.

Nedovedu si představit, že bych navázala stabilní a jistý partnerský vztah s někým, kdo půl roku před tím přešlapoval, nevěděl, „hledal“ se a podobný hov.diny.

Můj názor: zas až tak tě nežere, tak se podle toho zařiď. On se totiž takhle může hledat ještě několik let a ty mezi tím „odkveteš“. Dle mého jsi typická PŘEVOZNICE.

Ravedd
Zasloužilá kecalka 873 příspěvků 13.06.19 09:49

Pokud ti to vyhovuje tak je to v pořádku ale myslím že vztah nechce

Lalelale
Závislačka 4995 příspěvků 13.06.19 10:00

Přijde mi, že žijete jak dva hipici. K dokonalosti chybí jen to, aby i ty jsi se začla vídat s jinými muži. Pokud jste oba šťastní, proč ne, ale tobě to očividně úplně nevoní. Hledala bych štěstí jinde.

Russet
Neúnavná pisatelka 17247 příspěvků 13.06.19 10:02
@Anonymní píše:

Nemá. Pokud se nechceš trápit, najdi si jiného. A bezdětného.

DeeDee.518
Kecalka 376 příspěvků 13.06.19 10:07

Nemá to cenu. Proč mu to trpíte? Normálně ho žeňte pryč ze svýho života. Nechává si vás jako zadní vrátka a hledá něco lepšího. Dokud to lepší nenajde, bude „s vámi“. Jakmile najde, ani se nestačíte ohlídnout a už bude pryč.

Tohle dělá spousta chlapů. Nechtějí být sami, tak mektají něco o tom, jak se bojí vztahů. Ale realita je jednoduchá. Oni se vztahu na 100 % nebrání - jen ho nechtějí mít s vámi. Mějte trochu hrdost…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.06.19 10:09

No ono je to tak, že on neví co všechno vím já. On mi přiznal že se občas sešel i s jinými. Ale já vím všechno. Vím že to není ke chlubení ale vím to z jeho telefonu.
Jen nechápu proč mě seznamovat s přáteli a hlavně s rodinou. A s dítětem. To se přece normálně nedělá když je to jen převoz.
Jinak se ke mě vždycky choval jako k princezně.

ontar
Ukecaná baba ;) 1928 příspěvků 13.06.19 10:12
@DeeDee.518 píše:
Nemá to cenu. Proč mu to trpíte? Normálně ho žeňte pryč ze svýho života. Nechává si vás jako zadní vrátka a hledá něco lepšího. Dokud to lepší nenajde, bude „s vámi“. Jakmile najde, ani se nestačíte ohlídnout a už bude pryč.Tohle dělá spousta chlapů. Nechtějí být sami, tak mektají něco o tom, jak se bojí vztahů. Ale realita je jednoduchá. Oni se vztahu na 100 % nebrání - jen ho nechtějí mít s vámi. Mějte trochu hrdost…

A proč by ho měla hnát ze života? Ženský mektají něco o věrnosti, ale mít jen jednu přece není normální, néé? To je realita života…

Russet
Neúnavná pisatelka 17247 příspěvků 13.06.19 10:18
@Anonymní píše:
No ono je to tak, že on neví co všechno vím já. On mi přiznal že se občas sešel i s jinými. Ale já vím všechno. Vím že to není ke chlubení ale vím to z jeho telefonu.
Jen nechápu proč mě seznamovat s přáteli a hlavně s rodinou. A s dítětem. To se přece normálně nedělá když je to jen převoz.
Jinak se ke mě vždycky choval jako k princezně.

Tak asi proto, aby měl nějakou jistou :nevim:. Osobně bych do toho netahala dítě, dokud to nemyslím vážně. Už tohle by mi na něm vadilo. Pokud na začátku vztahu nejsi jediná (ač se podle tvých slov k tobě chová jako k princezně), nemá smysl to udržovat. Ať hledá, ale ty u toho být nemusíš.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama