Výtok - poševní hlen?

Anonymní
7.6.20 18:10

neví někdo co by to mohlo být

Ahojte všichni, mám dotaz.
Snazime se s přítelem rok a 9 měsíců o miminko, zatím se nedaří.
není to vyloženíe snažení, nic nemerim, nic nehlidam, prostě spolu spime rok a devět měsíců bez ochrany, miminko bychom chtěli :*, ale zatím nic.
Mam nepravidelnou ms, poslesni dobou me vajecniky pichali a bolelo me v pod bříšku a sem tam ranni nevolnosti nekdy i denní a večerní ale to tak nekdy mivam.
Právě mi konci ms, spali jsme solu pred i behem ni s dukladnadnou hygienou.
Ale teď se stala takova věc, koupali jsme se spolu pak vylezli a pak se milovali :lol:, samozřejmě jsme se oba udělali no a pak když jsme se od sebe odlepili :D, tak jsem viděla že na něm mu zustalo cosi bílého a ne moc husteho, spis jako kdyby to bylo kremove a nesmrdelo to :D.
Pak kdyz jsem se sla utrit tak na kapesníku bylo to same taky a mezi tim ještě něco jako hlen, nebo třeba rýma z nosu :D :D, prostě se to táhlo jak nudle :mrgreen: a bylo to bílé a nezapachajici :D.
nevite co by to mohlo byt?
Určitě zajdu k mudr no ale nevím jestli to neni zbytečný :lol:.
Je pravda že „když ze me vylezl tak poprve co měl na sobe to bílé a kremove a dovela dost“ je to uplne porpve tak se radsi zeptám :).

A Promiňte za vyjadřování, ale nevim jak jinak to popsat :mrgreen: :mrgreen: :?.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3159
7.6.20 18:26

Normální poševní hlen.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
916
7.6.20 18:30

Poševní hlen mám ho i v tehu. Kup ovulační test a třeba se povede na první dobrou ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.6.20 19:06

Děkuji za odpověď, bude mi 20 a od 15 jsem brala HA v 18 jsem vysadila, ale nikdy jsem toto u sebe nespozorovala až právě teď 8o.

• Nahlásit
  • Citovat
916
7.6.20 19:50
@Anonymní píše:
Děkuji za odpověď, bude mi 20 a od 15 jsem brala HA v 18 jsem vysadila, ale nikdy jsem toto u sebe nespozorovala až právě teď 8o.

Možná že ti teprve naběhla ovulace :nevim: zajdi na gyndu ať ti kdyztak dr řekne jestli máš ovulaci nebo ne… Ona ti poradi ale ten hlen je normálka ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.6.20 21:23

@Baruuskaa
Já už u ni právě byla kvůli nepravidelne ms a právě tomu že mě občas pichali vajecniky.
Udělala mi jen ultrazvuk, koukla se na vajecniky a taky delala cytologii a to vse bylo v pořádku.
Pak mě chtěla poslat hned do CARU, ale nevim jestli to neni brzo jit do CARU, když jsme se ani nějak nesnažili, a teď za tu dobu co jsem vysadila HA bylo tohle snad poprve že ten hlen byl takový že i přítel byl od toho :lol:.

• Nahlásit
  • Citovat
916
7.6.20 21:33
@Anonymní píše:
@Baruuskaa
Já už u ni právě byla kvůli nepravidelne ms a právě tomu že mě občas pichali vajecniky.
Udělala mi jen ultrazvuk, koukla se na vajecniky a taky delala cytologii a to vse bylo v pořádku.
Pak mě chtěla poslat hned do CARU, ale nevim jestli to neni brzo jit do CARU, když jsme se ani nějak nesnažili, a teď za tu dobu co jsem vysadila HA bylo tohle snad poprve že ten hlen byl takový že i přítel byl od toho :lol:.

Tak zkus ty ovulační testy někdo to na sobě pozná někdo ne a procti si tu diskuze hodně holek tu píše o tom jak srovnat cyklus

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.6.20 21:39

Dobře a díky moc :)

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie